Augusztus 18, 2019, 00:56:03 am CEST

Szerző Téma: Gumiszoba 2.0!  (Megtekintve 24413 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető rosco

Re:Gumiszoba 2.0!
« Válasz #15 Dátum: Február 17, 2017, 21:15:09 pm CET »
Chan és Hingis: a fene a mocskos pinátokat! :redchug:

Nem elérhető lacuss

« Válasz #16 Dátum: Február 19, 2017, 19:53:15 pm CET »
én idióta fakezű vadparaszt véletlenül cash outoltam  :bash: :bash: :bash: :bash:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető TiB

« Válasz #17 Dátum: Február 19, 2017, 23:36:31 pm CET »
Nem elég hogy többszörös költségvetéssel, össze sem hasonlítható játékoskeretekkel játszanak, még tolják is őket. Hányadék a mai labdarúgás.

Powell, LosGabos, ereghard

Nem elérhető Greipel

« Válasz #18 Dátum: Február 20, 2017, 23:58:49 pm CET »
Én hülye barom, elfelejtettem tippelni a Maradj Talponban.  :bash:

Nem elérhető PetoPisti

« Válasz #19 Dátum: Február 21, 2017, 07:53:02 am CET »
Nem elég hogy többszörös költségvetéssel, össze sem hasonlítható játékoskeretekkel játszanak, még tolják is őket. Hányadék a mai labdarúgás.

Láttad a meccsek közül akármelyiket is? :)

Nem elérhető TiB

« Válasz #20 Dátum: Február 21, 2017, 16:12:32 pm CET »
Láttad a meccsek közül akármelyiket is? :)

Mindkettőt láttam. És te láttad mindkettőt?

Nem elérhető PetoPisti

« Válasz #21 Dátum: Február 21, 2017, 17:09:30 pm CET »
Mindkettőt láttam. És te láttad mindkettőt?

Barcanak csak a végét így arról nem tudok nyilatkozni. De ha láttad a Hertha Bayernt akkor elmondanád hogy ott mivel tolták meg a Bayernt?

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #21 Dátum: Február 21, 2017, 17:09:30 pm CET »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető TiB

« Válasz #22 Dátum: Február 21, 2017, 18:16:58 pm CET »
De ha láttad a Hertha Bayernt akkor elmondanád hogy ott mivel tolták meg a Bayernt?

Szubjektív gondolat, elfogult is vagyok, és ez ilyen dühöngő, azt hittem lehet ilyet itt. Tévedtem :D Szóval túl hosszú volt a hosszabbítás, fordított esetben előbb lefújták volna, ezt gondolom. Nem utálom a Bayernt, de amióta nézek labdarúgást, azóta kiscsapatnak ritkán kedveztek a bírók hosszabbítás kapcsán, vagy épp a büntetők befújásánál. Nem kellett volna gólt kapniuk Dárdaiknak ettől függetlenül, de a bírói döntések lehetnének kevésbé elfogultak, ha már hatalmas, és behozhatatlan anyagi különbségekről indul a meccs.

rosco honnan tudod, hogy Hingis pinája mocskos?

Nem elérhető LosGabos

« Válasz #23 Dátum: Február 21, 2017, 22:53:45 pm CET »
Sheffieldi köcsögök! Kiestem miattatok az MT-ből. Farkaljátok egymást ti bundás spermák!

Nem elérhető PetoPisti

« Válasz #24 Dátum: Február 22, 2017, 08:33:58 am CET »
Szubjektív gondolat, elfogult is vagyok, és ez ilyen dühöngő, azt hittem lehet ilyet itt. Tévedtem :D Szóval túl hosszú volt a hosszabbítás, fordított esetben előbb lefújták volna, ezt gondolom. Nem utálom a Bayernt, de amióta nézek labdarúgást, azóta kiscsapatnak ritkán kedveztek a bírók hosszabbítás kapcsán, vagy épp a büntetők befújásánál. Nem kellett volna gólt kapniuk Dárdaiknak ettől függetlenül, de a bírói döntések lehetnének kevésbé elfogultak, ha már hatalmas, és behozhatatlan anyagi különbségekről indul a meccs.

rosco honnan tudod, hogy Hingis pinája mocskos?

Nem tévedtél semmit, abszolút lehet ilyet. ;) Csak kíváncsi voltam hogy miért gondolod így, mert én is láttam a meccset. A Bundesligában nagyon kevés a több perces hosszabbítás, szóval elgondolkodtató, hogy miért adtak +5-öt. Szerintem azért, mert a Hertha kapusa már a 30. percben húzta az időt egy kirúgásnál, vagy azért mert Ibisevic egyedül fetrengett a második félidő közepétől vagy 4 percet a földön, vagy azért mert a meccs végén hirtelen begörcsölt több Hertha játékos is, vagy azért mert a hosszabbításban Ibisevic lecserélése előtt a pálya legtávolabbi pontjára elvándorolt és onnan jött le a kispadhoz. A Hertha gusztustalanul játszik, igazi célfutballal. Szóval szerintem semmi tolás nem volt itt. Arról nem is beszélve, hogy a Hertha gólját egy totál kamu szabadrúgás előzte meg, hisz Vidal hozzá sem ért a berlini játékoshoz aki csak feldobta magát.  ;)

Nem elérhető robmiller

« Válasz #25 Dátum: Február 23, 2017, 21:37:31 pm CET »
Anderson elmész a faszomba, hogy nem tudsz kiszállót dobni, és egy ratyi Wade elver...

Kell a meccs elején bealudnod, hogy 1:5-ről gyere vissza Te fasz....ennek geci simának kellett volna lenni, hogy száradna le a kezed.
« Utoljára szerkesztve: Február 23, 2017, 21:48:10 pm CET írta robmiller »

Nem elérhető Proxyi

« Válasz #26 Dátum: Február 23, 2017, 22:28:38 pm CET »
A kurva anyád téjlor, te büdös cigány

Nem elérhető butyi

« Válasz #27 Dátum: Február 23, 2017, 22:31:03 pm CET »
taylor :bash: :bash: :bash:
remélem, visszavonulsz!!
« Utoljára szerkesztve: Február 23, 2017, 22:45:16 pm CET írta butyi »

Nem elérhető Proxyi

« Válasz #28 Dátum: Február 23, 2017, 22:32:48 pm CET »
Jól van te fasz, nyilván a végén már le tudod brékelni az ikszért te kibaszott geci

Nem elérhető dynand

« Válasz #29 Dátum: Február 26, 2017, 19:42:44 pm CET »
Kicker te szemétláda, egy hete verted sima 2-0-ra ezt a faszt, most meg akkor nem brékel le mikor nem akar, na takarodj  :fakk:

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #29 Dátum: Február 26, 2017, 19:42:44 pm CET »