Euro 2008

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri meg a 2008-as EB-t?

Németország
9 (18%)
Spanyolország
12 (24%)
Olaszország
5 (10%)
Franciaország
2 (4%)
Portugália
10 (20%)
Csehország
0 (0%)
Hollandia
10 (20%)
Más csapat
2 (4%)

Összes szavazó: 46

Keddi program:

18:00 Spanyolország - Oroszország    1.60  3.55  5.65

20:45 Görögország - Svédország    2.90  2.95  2.50

Ebben a halálcsoportban tényleg jó kis meccsek lesznek.
Ahogy elnéztem a románok játékát talán a sárgalapokra bátrabban lehet tippelni, mint a végeredményre.

Ráadásul Olaszországban most más miatt sem kedvelik a szomszédainkat...

Nem tudom,  ti hogy vagytok vele, de szerintem ez a mai volt a legjobb az idei EB-n. Sokgólos álomfoci a spanyoloktól, technikás kivitelben és este pedig egy harcos, rakkolós, de mégis élvezhető derbi a címvédő vereségével. Ennél rosszabbat soha!  :beerchug:

Idézetet írta: Tibeeg Dátum június 13, 2008, 00:54:24
Az osztrák-német meccsen ha valaki németekre tippel majd, ami nem egy hülyeség, érdemes még most 1,3 körüli oddsért levadászni, mert lemegy az majd nagyon szerintem.

Ebben igazad van. De számomra inkább az a kérdés, hogy kap-e megint játékvezetői segítséget a házigazda.

Nem tudjátok mi az oka annak, hogy rohamosan megy fel az olaszok oddsa? Két órája még 1.63 is volt, most pedig 1.80-on áll. Mi lehet az oka?  :help:

Szerintem tudják hogy a Sportfogadas.org weboldalon már nem lehet tippelni!!! ;D

Igaziból: nem tom! ;)

Buffon megdolgozott a döntetlenért... úgyhogy megérdemli, hogy nyerjen  :ok:

A cseh török meccsen ha döntetlen születik ki jut tovább? egyenlő pont, egyenlő gólkülönbség, egymási elleni meccs is egyenlő ugye.. mi számít utána? a cseh továbbjutás 1,5 a töröké 2,4, de a csehek nyernek vagy döntetlen csak 1,3... Szal döntetlen esetén függhet a Portugál meccs eredményétől?De ezt nemhinném... valószinű hogy  csak aránytalan az odds?
Az a tippem hogy ilyenkor a csoportelsővel elért eredmény dönt és ugyan mindketten kikaptak 2 góllal de Csehországnak van lőtt gólja ( 1-3, törökök meg 0-2)
Ha valaki tudja, írja meg pliz:) nem mindegy h 1,3 vagy 1,5 az odds ugyanarra a tippre:)


UI:Bár ez forditva is igaz.. ha a törökök cska győzelem esetén jutnának tovább akkor a 2,4es törökország továbbjut helyett érdemesebb a törökök nyernek 3,25ért...Kicsit gyanús hogy ennyire mások az oddsok

Úgy hallottam mintha ilyenkor büntetők következnének, de ez nem 100%

Netherlands v Romania   News    performance    
   3.00   3.75   2.10

Elég furcsák az oddsok...bár nyilvánvaló hogy miért de azért nem minden papsajt...

Idézetet írta: ryeb Dátum június 15, 2008, 10:53:12
A cseh török meccsen ha döntetlen születik ki jut tovább? egyenlő pont, egyenlő gólkülönbség, egymási elleni meccs is egyenlő ugye.. mi számít utána? a cseh továbbjutás 1,5 a töröké 2,4, de a csehek nyernek vagy döntetlen csak 1,3... Szal döntetlen esetén függhet a Portugál meccs eredményétől?De ezt nemhinném... valószinű hogy  csak aránytalan az odds?
Az a tippem hogy ilyenkor a csoportelsővel elért eredmény dönt és ugyan mindketten kikaptak 2 góllal de Csehországnak van lőtt gólja ( 1-3, törökök meg 0-2)
Ha valaki tudja, írja meg pliz:) nem mindegy h 1,3 vagy 1,5 az odds ugyanarra a tippre:)


UI:Bár ez forditva is igaz.. ha a törökök cska győzelem esetén jutnának tovább akkor a 2,4es törökország továbbjut helyett érdemesebb a törökök nyernek 3,25ért...Kicsit gyanús hogy ennyire mások az oddsok

Olvasd ezt el:
http://euro2008.sfstats.net/lang_hutovabbjutasi-kriteriumoklang_hulang_rocriterii-de-departajarelang_ro/

Tehát 11-esek lessznek.


#72 június 15, 2008, 14:49:41, titti7
Erre a cseh-török meccsre nagyon kiváncsi leszek!

A portugálokra miért fizetnek ilyen magas oddsot?!

Azért, mert azt hiszik, hogy ezt a Portugálok már nem veszik komolyan és a svájci csapat meg, megakarja mutatni a hazai közönségnek, hogy "tudnak focizni", ja meg a portugál csapat nagy része ki lett cserélve, de, ha megnézed akkor a Portugál csapat még igy is sokkal erősebb!!

Én megraktam a Portugálokat és nyerni is fognak!!  ;)