Női Kézilabda BL 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Amorim mégse vonul vissza, hanem a Rosztov-Donhoz igazol  ;D ;D ;D Edwige-zsel egyetemben, érte mondjuk nem kár

helyükre jöhet Blohm, meg Pintea megint

Tulajdonképp a Győr nem akart Amorimnak annyit fizetni vagy a Rostov felkínált akkora pénzt,hogy meggondolta magát?Vagy a Győr már nem is akart az Amorim által várt összeget fizetni?

Idézetet írta: Powell Dátum február 05, 2021, 14:52:02
Tulajdonképp a Győr nem akart Amorimnak annyit fizetni vagy a Rostov felkínált akkora pénzt,hogy meggondolta magát?Vagy a Győr már nem is akart az Amorim által várt összeget fizetni?

Szerintem a Győr már nem is számolt Amorimmal... aztán lehet kitalálta, hogy akkor mégis játszik még egy kicsit Oroszországban... Egy Pintea nagyon kéne ebbe a Győrbe... meg én egy extra lövőt is hoznék. Óriási hiba volt lemaradni Reistad-ról...

Edwige elég szar igazolás volt sztem, a Brattset - Pintea duó beállóban az masszív lenne.. elv Ana Mette Hansen lenne a nagylövő, de kevéske ide, ja Reistad jo lett vna..

Egy az egyben megkapta a Amorim fizetését Háfra, szóval nem számoltak vele. És így hogy bejelentettek egy csomó igazolást, már nem maradt hely neki, hiába elit a védekezésben és támadásban. Ha maradna, akkor kb Háfrát kukázhatnák, hiszen az Ofi,Kristiansen,NzeMinko,Hansen,Ryu,Despo és még Amorim melett nem sok vizet zavarna. Bár Ryu kérdőjel hogy milyen lesz(szerintem egy mini Vjakhirjeva) és Despo ma is bizonyította milyen középszerű játékos Háfrának egyszerűen nem maradna hely, hisz én Hansent is előbb tenném be, ő sokkal jobb kettes védő.

Az meg elég nagy arcvesztés lenne, ha Háfra, aki havi 6milla körül keres majd, perceket kapna. így legalább egy 15 20ra jó lesz..

Azt pletykálják, hogy Háfra már megbánta, hogy az Etoba aláírt, és vissza akarták csinálni, de az Eto az egyéves fizetését kérte volna a Fraditól. Nem tudom mennyi valóságalapja van ennek.
Az biztos, hogy a Fradiban Bölk sokkal jobb lett, mint Noni. Nem tudom mi lehet azzal a lánnyal...

"nem tudom mi lehet ezzel a lánnyal"
szerintem:
juniorok között kimagaslott tudásával, vagy csak az átlag felett volt kicsivel ki hogy látja
aztán bekerült a nagyok közé is mint látszik nem tudja azt a szintet hozni amit mindenki várna, vagyis azt tudja hozni amit akkor tudott, mintha nem fejlődött volna semmit és a junior tudása ide már kevés, nem rakja bele bele azt a szintet mint egy norvég belerak edzés szinten, ez jön le nekem
nyilatkozta már régen, hogy azért nem dob 8-10 gólt mert az ellenfelek kiiesmerték a játékát és nem tud meglepetést okozni, ehh wtf
egy Oftedal vagy Amirom játékat több év alatt kiismerték? Hagyjuk már... kifogás, nem akar többet, leszarja vagy passz, látjátok így is gigapénzt fog kapni

Szerintem sose volt olyan jó mint amilyennek hittük.. Eleve egy olyan poszton játszik ahonnan a legkönnyebb kiemelkedni. Ha valaki dob átlövésből és betörésből 6-8gólt meccsenként juniorként akkor már elitnek hisszük. Ahogy anno pl Tóth Gabit (bár ő irányító) vagy Klivinyi.

Egy olyan bl csapatban játszott ahol kihasználhatta hogy tényleg nem ismerik. Aztán kiismerték, mára semmi újat nem tud nyújtani. Tudják hogy fel kell rá lépni vagy kifelé terelni ha betörik.


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum február 05, 2021, 20:02:03
Azt pletykálják, hogy Háfra már megbánta, hogy az Etoba aláírt, és vissza akarták csinálni, de az Eto az egyéves fizetését kérte volna a Fraditól. Nem tudom mennyi valóságalapja van ennek.
Az biztos, hogy a Fradiban Bölk sokkal jobb lett, mint Noni. Nem tudom mi lehet azzal a lánnyal...

Én is hallottam, ráadásul egy olyan helyen ahol igen jól értesültek általában. Talán a másik topikban említettem is ezt.



akkor nemcsak balfasz, de buta is  ;D mondjuk nem tudom mit lehet megbánni ezen, tele lesz lóvéval, megnyer mindent, aztán majd pár év múlva visszatér  :beerchug:

tyűűű rég láttam a fradit így játszani, de ez az Arntzen ez a válogatottban is nagy fék volt, itt meg aztán kiütközött rendesen  ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum február 06, 2021, 17:30:49
tyűűű rég láttam a fradit így játszani, de ez az Arntzen ez a válogatottban is nagy fék volt, itt meg aztán kiütközött rendesen  ;D

Csatlakozom én is rég láttam őket így játszani, jól be is **optam. Pedig 5-8 nál reménykedtem a félidő vendégben, erre 3al elbukták az első 30 percet, remek időben megjátszott  időkérés volt...sajnos  :-*

Én Vipers win voltam a meccsen, botrány, hogy mennyi ziccert rontottak a norvégok... ez az Arntzen meg tényleg érthetetlen, a válogatottban is katasztrófa volt, de itt is ő a legnagyobb fék... szerintem nem szorul rá ez a Vipers, hogy valaki csak azért játsszon, mert 2 méteres  :)

Na de majd ma visszavághatnak, kizártnak tartom, hogy egymás után két ilyen szar meccset hozzon a Vipers...

Ma visszavágnak a norvégok szerintem is és az erre adott 2,05 odds több mint baráti!  ::)

**közben már 1,70   mi történhetett?