ATP Masters 1000 Cincinnati (New York)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tegnapra 9 teniszt írtam be a naplómba, 6 sült, 3 kuka... szerintem ez olyan nullszaldó körül lehet... De volt pár szép fogás élőben. Isner szetthátrányban pl 3.38-ért. Meg volt egy Zverev live bet, 4.50-ért, amit a tét duplájánál kivettem... Viszont sajnos ott volt rajta prematch is bőven, az kevésbé esett jól.  ::)

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=17607.msg810854#msg810854


szerintem ma marcikának is vége lesz, krajinovic egy eléggé underrated játékos, de kurva stabil

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 25, 2020, 12:50:09
szerintem ma marcikának is vége lesz, krajinovic egy eléggé underrated játékos, de kurva stabil

Szerintem is... Marci már este is rengeteget köszönhetett Dimitrovnak... De amúgy lehetne még jobban "underrated" Krajinovic, akkor szebb lenne rá a szorzó!  ;D

mai tuti 3-as odds: (szettveszteség nélkül)

Tsitsipas - Raonic - Krajinovic  :D

+ a párosból a Murray J. / Skupski N. páros győzelme is jónak tűnik.  :beerchug:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 25, 2020, 11:10:04
Igen, én csípem Berrettini játékát, és szerintem is nyer... de valahogy mindig bennem van a para Opelka ellen fogadni, mert jó pár meccsét láttam és basszus olyan szervákat tud puffogtatni, hogy azokkal nehéz sokszor bármit is kezdeni.... ha meg elmegy tie break-ig, ott meg már totál 50-50... Szóval én félek tőle, de valóban Berrettininek áll ez a meccs...
Bizony igazad lett..BŐdületes 94%-ban hozta az első szerváit Opelka szinte érinthetetlen volt ezen a meccsen.

Opelka-Tsitsipas:Megint Opelkát veretem ;DTsitsipas már két óriást elintézett a tornán jöhet a 3. is.
Opelka tegnapi első adogatásainak mutatói szerintem csak kiugró eredmény volt.Kétlem,hogy minden meccsen ilyet tudna,mert ha igen akkor eddig miért nem láttuk tőle.Az előző körben viszont kifejezetten gyengén adogatott és az argentín ha jól játszik megverhette volna most is úgy vélem,mert megvoltak a lehetőségei,de rossz volt nincs mit szépíteni.Opelka valóban sokat fejlődött amit nem gondoltam,de Tsitspiast nem fogja megverni.Tsitsipas fejben nagyon ott van ezen a tornán.Tsitsipas 1,4

Medvedev D.-Bautista R.:A spanyol egyre jobban játszik.Fokozatosan javul a játéka.Bár az előző két mérkőzésen az első szettekben később érkezett meg a meccsbe.Khacsanov ellen a 2. és 3.szettben már kitünően játszott.Éles szögeket ütött,jól mozgott.Jó volt nézni,szegény Khacsanov bármit csinált ha jó szögeket ütött akkor is volt válasza a spanyolnak.Medvedevről nehéz bármit mondani,mert mind a két ellenfele pehelysúlyú volt az ő szintjéhez képest.A spanyol nyerhet is akár,de mivel az oroszt komoly erőpróbán nem láttam ezért a tppem Bautista +4,5 game 1,32

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 26, 2020, 10:12:19
Medvedev D.-Bautista R.:A spanyol egyre jobban játszik.Fokozatosan javul a játéka.Bár az előző két mérkőzésen az első szettekben később érkezett meg a meccsbe.Khacsanov ellen a 2. és 3.szettben már kitünően játszott.Éles szögeket ütött,jól mozgott.Jó volt nézni,szegény Khacsanov bármit csinált ha jó szögeket ütött akkor is volt válasza a spanyolnak.Medvedevről nehéz bármit mondani,mert mind a két ellenfele pehelysúlyú volt az ő szintjéhez képest.A spanyol nyerhet is akár,de mivel az oroszt komoly erőpróbán nem láttam ezért a tppem Bautista +4,5 game 1,32

Bautista is a Nadal féle régi nincs elveszett labda teniszt tolja, bár Medve nagyon laposan és igazából teljesen váratlan szögeket ütve játszik.. Kíváncsi vagyok, mire jutnak egymással, de nekem a 22.5 over 1,83-ért elég tetszetős..

Medvedev D.-Bautista R.:Hihetetlen egy mecccs volt :ok: Fordulatos meccs  az nem kifejezés.Az első szettben fogalma nem volt a spanyolnak,hogy mit kellene csinálnia Medvedev ellen.Szép lassan belelendült a játékba.Rendkívül jól returnözött.Szerintem ami az egész mérkőzés kulcsa az volt hogy elképesztően erős volt mentálisan Bautista Agut.Női meccsen tapasztalható feltámadást láthattunk.Medvedev teljesítménye erős közepes volt.

Na elkezdodott a masodik BLM balhe, ma pl az osszes teniszt elhalasztottak Amerikaban...

Már megint ez....NEvetségesnek tartom,hogy már mindent ráfognak.Osaka meg nem is fekete tudtommal?Hanem fekete is.Ez pedig a saját twitteréről"Elsősorban fekete nő vagyok, csak aztán sportoló" írta japán anyától és haiti apától származó játékos.Akkor ezek szerint lenézi a japánokat és az anyját is.Ehhez mi köze a többieknek,a szervezőknek?Bocsánat az offért,de mindenkit ér hátrányos megkülönböztetés számtalanszor élete során lehetne sorolni.
Még annyi kiegészítés,hogy Osaka így döntött oké saját ügye.A szervezők meg fogyatékosak WTA-val és ATP-vel együtt.A vírustól nem félnek,de a BLMtől igen.Gratulálok :beerchug: :crazy:

Sajnos nem off ez, mivel konkretan ezert marad el ma minden meccs. A logikat pedig kar keresni ebben.. Nagyon rossz iranyba tartunk es gyakorlatilag nem nagyon lehet mit tenni ellene..

Tsitsipas S.-Raonic M.:Két óriás összecsapása ez még akkor is ha sokaknak lehet fel se tűnik,hogy a görög is milyen magas.Csakhát ő mozogni is tud a pályán nem csak adogatni :P.
Kiélezett mérkőzést várok,gyors és rövid labdamenetekkel.Sok break nem lesz a meccsen vagy lehet nem is lesz.Tsitspas fejben nagyon összekapta magát erre a tornára az látszik a mérkőzésein.A kanadainak pedig inkább hasznos volt ez a koronavírusos időszak nem pedig hátrány.A tippem azért esett az első szettre,mert jobb a szorzó,mint egy 23,5 game overre.Az első szettben tuti mindenki az adogatására figyel a másodikban már inkább lehet vagy kell kockáztatni egyik vagy másik félnek.Tippem 10,5 game felett az első szettben 1,88


Djokovic-Bautista:A 2.szett közepétől néztem a meccset.Djokovic már ekkor fáradt volt hiába lett 4-2 a javára és ahogy megszokhattuk Bautista nem adja fel.Vissza is jött break hátrányból amiben ő is és Djokovic is közrejátszott és a meccs inenntől erről szólt.Értem ezalatt hogy olykor fellángolt egyikük és másikuk is máskor pedig hibát-hibára halmoztak.Nyugodtan mondhatjuk hogy női meccs kerekedett belőle.5-4-re hozta a szerb kínkeservesen az adogatását és ekkor jött a segítség a szerb számára.Jött az eső be kellett húzni a tetőt és volt ideje piheni ami ráfért.(Mindent csinált már ami a színészi repertoárjába belefért.Volt ápolás,kifeküdt a pályára és egyebek.)A szerb újúlt erővel el is vette az adogatását a spanyonak és övé lett a szett.A 3.szettben már mind a ketten nagyon fáradtak voltak és 5-2-re ment Djokovic,de Bautista még érezte a vér szagot és nem adta fel és lett 5-6.Itt viszont dícséret illeti a szerbet,mert Bautista a meccsért adogatott és nem adta fel és lett 6-6.A tie breakben Djokovic parádésan játszott azonban hogy mennyi erő maradt benne azt csak ő tudja,de szerintem összekapja magát úgyis.

Djokovic, Novak - Raonic, Milos:Djokovic elég fáradt a tegnap 3 órás meccs után,de kétlem hogy nem fogja odatenni magát.Ha nem akarta volna ezt a sikert akkor már a Bautista elleni meccsén feladta volna.Raonic nagy jól adogat kulcs momentumokat is megtudott nyerni Tsitspas ellen is.A tippem elég bátortalannak tűnhet,de szerintem annál nagyobb tuti.+4,5 game Raonic 1,23