Tour de France 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


8.szakasz

1.Roglic, Primoz
2.Pogacar, Tadej
3.Carthy, Hugh
4.Alaphilippe, Julian
5.Martinez, Daniel Felipe

Peters
Mollema
Uran
Hermans
Hirschi     

8. szakasz

1. Roglic
2. Pogacar
3. Bardet
4. Barguil
5. Pinot

8. szakasz

1. Pogacar
2. Roglic
3. Doumolin
4. Pinot
5. Bardet

8. szakasz

1. Roglic
2. Pogacar
3. Alaphilippe 
4. Pinot 
5. Bernal

8. szakasz:
1. Julian Alaphilippe
2. Pello Bilbao
3. Tadej Pogacar
4. Romain Bardet
5. Dan Martin

Remélem már az első hegyen lesz támadás, mert évek óta nincs valami belevaló figura, aki bevállalna vmi rizikót. Mikor lesz még egyszer olyan izgalmas Tour, mint amikor Pereiro Sio nyert? Gyanítom sose.

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 05, 2020, 13:57:56
Remélem már az első hegyen lesz támadás, mert évek óta nincs valami belevaló figura, aki bevállalna vmi rizikót. Mikor lesz még egyszer olyan izgalmas Tour, mint amikor Pereiro Sio nyert? Gyanítom sose.
Ahhoz óriási véletlen és szerencse kellett, valószínűleg olyan benézés nem lesz több a mezőny részéről (kár, mert izgalmassá tette a versenyt). A jó öreg Pereiro Sio, élete győzelme volt. Mondjuk én már annak örülnék, ha olyan Pantani-féle támadások lennének (mikor leesett a lánc, majd 40-50 embert megelőzött az Oropán...), talán Pogacar vagy Landa képes ilyenre (és Evenepoel, ha felépül...).

https://www.youtube.com/watch?v=kpNcoV0aJOI

#188 szeptember 05, 2020, 14:40:09, curpy82
A jó öreg "kalóz" Pantani, hát igen. Isten nyugtassa. Pogacar hátha bevállal ma egy erőset.

#189 szeptember 05, 2020, 15:18:55, firgabácsi
Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 05, 2020, 14:13:12
Ahhoz óriási véletlen és szerencse kellett, valószínűleg olyan benézés nem lesz több a mezőny részéről (kár, mert izgalmassá tette a versenyt). A jó öreg Pereiro Sio, élete győzelme volt. Mondjuk én már annak örülnék, ha olyan Pantani-féle támadások lennének (mikor leesett a lánc, majd 40-50 embert megelőzött az Oropán...), talán Pogacar vagy Landa képes ilyenre (és Evenepoel, ha felépül...).

Hát igen, a Kalóz. A legnagyobb volt...nekem  :)
A kedvencem ez tőle:
https://www.youtube.com/watch?v=lkAlb8A5B2E

Meg persze a két győzelme az Alpe d'Huezen ami meg a legkedvesebb szakasz mindig számomra a Touron, már amikor éppen programban van olyan három évente.



Kicsit szégyen ez a többiekre nézve, hogy a 21 éves Pogacar csinálja a versenyt az idei TdF-en és a tavalyi Vueltán is.

Pogácsásban bíztam én is, de hamarabb is nyithatott volna.

Nagy tempó volt ott a Jumbótól, Dumoulin élen volt, szinte mindenki leszakadt, utána tudott csak indulni Pogacar. Gondolkozom rajta, hogy Pogácsa dobogó összejön a végén, ebben a gyerekben most is van kraft, Roglic erős még, meg Quintana és Urán.