Let's get ready to rumble - a 13. menet (Latzka)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum március 12, 2023, 06:59:04Fucsovics Marci pályafutása során először győzte le De Minaurt, bejutott a legjobb 32 közé, ahol a 18. helyen kiemelt horvát Borna Coric (20.) ellen 6:3, 6:3-ra diadalmaskodó szlovák Alex Molcannal (63.) találkozik.

Nagyon kellemes meglepetés az eddigi szereplése! :ok: Mondanám, hogy ezek után Molcant már illene, de inkább nem mondom :)

Fucsovics - Molcan 6-4 6-2 :ok:

Visszakerestem, 2021 Wimbledon óta nem nyert zsinórban 3 meccset ATP tornán Marci, itt volt az ideje és örömteli, hogy egy ilyen rangos tornán tette ezt. Jön Fritz ???

Valkusz - Serdarusic
Tipp: Valkusz
Odds: 1,29
bet365

Ebben már igazából semmi érték, de egy kombiszelvényre azért jó lehet.

Nem túl jó a helyzet :P

6-4 3-6 1-2* breakhátrány és még ápolási szünet is Valkusz részéről; a testbeszéde és motiváltsága elég pocsék amióta nézem, de a játékán annyira nem látszik a sérülés.

1-4-nél fel is adta rosszullétre hivatkozva, így bet365-nél push a tipp.

És egy komment, amivel teljesen egyetértek:
"Ilyenkor látszik, mi minden kell a profi teniszhez. Máté az egyik legnagyszerűbb tehetség, de képtelen előrelépni az egészségügyi problémái miatt. Nagyon sajnálom őt."

Idézetet írta: Latzka Dátum március 14, 2023, 17:37:121-4-nél fel is adta rosszullétre hivatkozva, így bet365-nél push a tipp.

És egy komment, amivel teljesen egyetértek:
"Ilyenkor látszik, mi minden kell a profi teniszhez. Máté az egyik legnagyszerűbb tehetség, de képtelen előrelépni az egészségügyi problémái miatt. Nagyon sajnálom őt."

Milyen tartós egeszsegugyi problemaja van? Sajnalom en is, mert boven top100as lehetne.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 14, 2023, 18:14:34Milyen tartós egeszsegugyi problemaja van? Sajnalom en is, mert boven top100as lehetne.

Ez egy 6 éves cikk, ebben vállsérülés + mononukleózis szerepel (vannak benne durva dolgok: tehénvérplazma :o )
https://www.origo.hu/sport/egyeni/20170409-sulyos-serules-utan-kesz-a-visszateresre-a-teniszezo-valkusz-mate.html

2021-ben pedig a hasfalával voltak rendszeresen gondok.

Most nem tudom mi volt, de a folyamatos, sérülésmentes élsport úgy tűnik nem akar összejönni neki.

Aki rendszeresen játssza a 7-0-ás végeredmény tippet az mostanában kicsit nyereségesebb ;D

Azért egy Gvardiol, Orban párossal kemény, hogy 7-et kapott a Lipcse. Haaland körül egy darabig csend lesz, de ha elmegy a bajnokság és a BL, akkor megint új köntöst kapna az ő szerepének megítélése a Cityben.


Prihodko - Fuele
Tipp: Prihodko :ok:
Odds: 1,30
unibet

Madarász pedig talán megszorítja a román srácot, ott egy over sülhet.

Az első két magyart bucira verték; reméljük a Marozsán, Fajta, Piros trió legalább 2 győzelmet azért hozni fog.

Bergevi/Tsitsipas - Fuele/Madarász
Bergevi/Tsitsipas
Odds: 1,48
pokerstars

167 dollárt engedett max, a mai nap előzményei után szerintem ebben van érték.

Idézetet írta: Latzka Dátum március 15, 2023, 13:00:06Bergevi/Tsitsipas - Fuele/Madarász
Bergevi/Tsitsipas
Odds: 1,48
pokerstars

167 dollárt engedett max, a mai nap előzményei után szerintem ebben van érték.

Méretes mákkal, de jött :great:

4-6 1-3-nál már nem sokat adtam volna érte, de innen jött 5 gém zsinórban a svéd/görög párosnak. Döntő szett tie-break 8-7-nél kettő szervával megnyerhették volna a meccset magyarok, de egy hiba után jött egy Füele kettőshiba, amit Tsitsipasék azonnal kihasználtak és 10-8-ra behúzták az első körös találkozójukat.

Real - Pool

Volt egy erős 15-20 perce a meccsnek sok helyzettel, lüktető játékkal, aztán az egész egy edzőmeccsé szelídült. Jelenleg sokkal jobb csapat a Real és érdekes, hogy Vini és Benzema ketten képesek megkavarni egy védelmet, míg mi hiába kezdünk 4 csatárral, hááát..

A végén érdekes volt az kéz eset a Pool 16-osán belül; egyértelműnek tűnt, a sporit is kihívták, hogy nézze meg, mégse fújta be :redchug: Nekem és biztosan rengeteg fogadónak kellett volna még a gól, de a síp néma maradt..Bosszantó :P

Marozsán OUT, maradj talpon megint ennyi volt ;D

Soton - Spurs

1-1-nél éppen a gól előtt már be volt készítve a 2,5 gól felett :redchug:  A vége amúgy 3-3 lett, nagyon jó meccs volt, hatalmasat mentek a hazaiak 1-3 után. És egy tetszetős bomba tizi Ward-Prowsetól, Shearer megidézve. Jobb az ilyeneket nézni, mint a Jorginho féle büntiket :laugh: