Giro d'Italia 2021 (Kibeszélő és tippjáték)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Alaposan leüvölthették Joao Almeida fejét, mert nagyon készséges és szófogadó lett a srác. Ha ezután sem fog menni "a feje után", akkor tutira nem fogják hazazavarni.  :)

Bennett és Mollema mit csinálta?  ::) ;D  Akartam a győzelmükre fogadni, de ilyen 1.90 környékén volt, mondom annyit nem ért (Fortunato volt 7.00, ha jól emlékszem). Fortunato nagyot ment, azt hittem, hogy le fog dőlni a befutó előtt a kerékpárról. Tratnik szintén hatalmas pacsi, kronósként ilyen jól szerepelni. Bennett viszont nekem óriási csalódás, azért volt műtéte, hogy jobb legyen a hegyekben, erre csak rosszabb. Bernal dobogója nagyon kevésen múlott, ha egy kicsivel előbb indul meg, lehet veszélyes lett volna Covira. Yates nagyon összekapta magát (ideje volt, eddig csak buktam vele  ::)), Caruso előtt meg le a kalappal. Landa kiesése után hatalmasat megy. Nem támad, de neki szerintem ez a defenzív taktika is megfelelő (mindig ezt csinálta), megvárja, míg a fiatalok erőlködnek egy sort, aztán a harmadik hetet a rutinjával megoldja. Ha így folytatja majd, simán ott lehet a top5-ben (dobogó sem esélytelen). Evenepoel megint kapott, én mindkét etapon hagytam volna menni Almeidát, lehet most két emberük lenne top10-ben 4 perc környékén...

13. szakasz: https://www.procyclingstats.com/race/giro-d-italia/2021/stage-13/result/result
1. @peshark , @Latzka és @LuckyBeny 7-7 pont
2. @firgabácsi 6 pont
3. @Hajdunorbert89 és @BvB_09 5-5 pont
4. @curpy82 3 pont
5. @Powell 2 pont

Gratulálok a szakaszgyőzelemhez @LuckyBeny , @Latzka és @peshark , szép volt!  :beerchug:

14. szakasz: https://www.procyclingstats.com/race/giro-d-italia/2021/stage-14/result/result
1. @BvB_09 , @GreenEagle , @LuckyBeny , @Latzka , @peshark , @Powell , @curpy82 , @firgabácsi és @Hajdunorbert89 1-1 pont

Gratulálok MINDENKINEK a szakaszgyőzelemhez!  ;D  :beerchug:

Összetett:
1. @Hajdunorbert89 43 pont
2. @LuckyBeny 39- pont
3. @Powell és @Latzka 37-37 pont
4. @peshark 36 pont
5. @GreenEagle 35 pont
6. @BvB_09 32 pont
7. @curpy82 30 pont
8. @firgabácsi 26 pont
9. @Rwilla 25 pont
10. @Giggs 8 pont
11. @RedMunchen 6 pont
12. @csacsi1899 4 pont

Nekem azt hiszem 37 pontom van :cya:

De végre ott egy szakaszgyőzelem! ;D És basszuskulacs majdnem megnyertem a twitter játékot, ahol a fődíj egy Ati és a csapattársai által aláírt FDJ mez volt :'(

Idézetet írta: Latzka Dátum május 22, 2021, 17:52:32
Nekem azt hiszem 37 pontom van :cya:

De végre ott egy szakaszgyőzelem! ;D És basszuskulacs majdnem megnyertem a twitter játékot, ahol a fődíj egy Ati és a csapattársai által aláírt FDJ mez volt :'(

Nem en nyertem veletlen? ::)

Idézetet írta: peshark Dátum május 22, 2021, 17:57:50
Nem en nyertem veletlen? ::)

Neeeem :P Nickname és valós vezetéknév alapján is mögöttem vagy Cápa ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 22, 2021, 17:12:28
Bennett és Mollema mit csinálta?  ::) ;D  Akartam a győzelmükre fogadni, de ilyen 1.90 környékén volt, mondom annyit nem ért (Fortunato volt 7.00, ha jól emlékszem). Fortunato nagyot ment, azt hittem, hogy le fog dőlni a befutó előtt a kerékpárról. Tratnik szintén hatalmas pacsi, kronósként ilyen jól szerepelni. Bennett viszont nekem óriási csalódás, azért volt műtéte, hogy jobb legyen a hegyekben, erre csak rosszabb. Bernal dobogója nagyon kevésen múlott, ha egy kicsivel előbb indul meg, lehet veszélyes lett volna Covira. Yates nagyon összekapta magát (ideje volt, eddig csak buktam vele  ::)), Caruso előtt meg le a kalappal. Landa kiesése után hatalmasat megy. Nem támad, de neki szerintem ez a defenzív taktika is megfelelő (mindig ezt csinálta), megvárja, míg a fiatalok erőlködnek egy sort, aztán a harmadik hetet a rutinjával megoldja. Ha így folytatja majd, simán ott lehet a top5-ben (dobogó sem esélytelen). Evenepoel megint kapott, én mindkét etapon hagytam volna menni Almeidát, lehet most két emberük lenne top10-ben 4 perc környékén...

És Bernal ahogy azt kell bejött negyediknek hogy nehogy véletlenül lejöjjön a top3. Sokféleképpen lejöhetett volna, leegyszerűbben ha mondjuk a szakaszt is meg akarja nyerni, de még úgyis ha Yates kicsit hamarabb indul és így ő is hamarabb megy utána.
Na jó, újabb adalék hogy vagy H2H vagy semmi, általában ha helyezésre rakok így járok, kivéve tegnap Nizzolo :D

Giro 15.szakasz

1. M.F. Honoré
2. Ulissi
3. Bettiol
4. Affini
5. Bilbao

15. szakasz

1. Sagan
2. Cimolai
3. Bettiol
4. Vendrame
5. Gaviria

15.

1. P Sagan
2. A Bettiol
3. F Gaviria
4. D Cimolai
5. R Cavagna

15.szakasz

1. De Gendt
2. Grossschartner
3. Cavagna
4. Felline
5. Molard

15. szakasz

1. Sagan
2. Cimolai
3. Bettiol
4. Bevin
5. Ulissi

15.szakasz

1. Peter Sagan
2. Alberto Bettiol
3. Fernando Gaviria
4. Diego Ulissi
5. Davide Cimolai

15.szakasz

1. Sagan, P
2. Bettiol, Alberto
3. Cimolai, Davide
4. Cavagna, Remi
5. Gaviria, Fernando

15.szakasz

1.Sagan
2.Cimolai
3.Bettiol
4.Vedrame
5.Bouwman