Problémám az Unibeten

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 20, 2009, 21:39:43, Milan
Hali! Szóval az a helyzet, hogy sajnos felcseréltem a vezetéknevemet és a keresztnevemet. Írtam nekik egy mail-t, hogy javítsák ki a hibát. Ez tul.képpen egy egyszerű, vagy egy bonyolult helyzet? Arra gondolok, hogy lehetséges-e, hogy már mondjuk holnapra kijavítják, vagy bele telhet jónéhány napba?
Chucho

Az Unibetes számlámra fel akarok tölteni pénzt, és ezt írja ki:

Error 503--Service Unavailable

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.4 503 Service Unavailable

The server is currently unable to handle the request due to a temporary overloading or maintenance of the server. The implication is that this is a temporary condition which will be alleviated after some delay. If known, the length of the delay may be indicated in a Retry-After header. If no Retry-After is given, the client SHOULD handle the response as it would for a 500 response.

Note: The existence of the 503 status code does not imply that a server must use it when becoming overloaded. Some servers may wish to simply refuse the connection.


Ez a hiba mikor múlik el ???

Az unibet-nél az a problémám hogy a pénzkivételnél olyan adatokat kér amiket még életemben nem hallottam.
Néztem a GYIK-ot is, de hát nem sikerült rájönnöm a szavak jelentéseire.

Bank neve           
Bank pénznem       
Számla név       
BIC kód (SWIFT ID)       ??
IBAN                       ??
Összeg       HUF

A számlán, amit küld neked a bank havonta, azon rajta kell lennie!! ;)

 Hivd fel a bankodat,és ott megadják a SWIFT kodot,és az IBAN számot,es a
pontos cimét a Banknak.Remélem tudtam segiteni,én is igy csináltam. :)

Vagy látogass el a bank webpldalára és keress rá az iban-ra. Általában van kalkulátoruk, az OTPbanké pl itt:

https://www.otpbank.hu/OTP_Portal/online/BH06110201000000.jsp

Köszi mindenkinek !
Meglettek azok az adatok amiket kerestem !  :angel: :ok:

Sziasztok!

Valaki tudja miért nem lehet unibetre kártyával befizetni?

Kösz
Lacapi

Idézetet írta: Lacapi Dátum november 01, 2008, 21:02:37
Sziasztok!

Valaki tudja miért nem lehet unibetre kártyával befizetni?

Kösz
Lacapi

Kártáyval még nem fizettem be oda.
De valmit találj ki (pl befizetsz moneybookersre, aztán áttolod onnan az unibetre), mert ha megnyered a tippjátékot és nincsen fogadásod az unibeten az adott hónapban, akkor lesheted a pénzedt

Sziasztok. Még csak most ismekedem komolyabban az Unibet oldalával. Kérdésem az lenne, hogy lehet beállítani azt, hogy időrendi sorrende adjon minden fogadási eseményt, ha egyáltalán lehet így. Kicsit nehézkes számomra, hogy sportág és bajnokság szerint rendezi csak.

Idézetet írta: Boldi Dátum január 04, 2009, 13:30:48
Sziasztok. Még csak most ismekedem komolyabban az Unibet oldalával. Kérdésem az lenne, hogy lehet beállítani azt, hogy időrendi sorrende adjon minden fogadási eseményt, ha egyáltalán lehet így. Kicsit nehézkes számomra, hogy sportág és bajnokság szerint rendezi csak.
Szia Boldi!
Oldalt az oddsfa fölött van egy olyan, hogy MINDEN Fogadás (8h), azt megnyomva megjelenik a következő 8 óra kínálata, ha erre ráklikkeltél ott a következő 24 óra ajánlatát is megtudod nézni majd akár!  :cya:

Idézetet írta: Titti7 Dátum január 04, 2009, 13:40:17
Idézetet írta: Boldi Dátum január 04, 2009, 13:30:48
Sziasztok. Még csak most ismekedem komolyabban az Unibet oldalával. Kérdésem az lenne, hogy lehet beállítani azt, hogy időrendi sorrende adjon minden fogadási eseményt, ha egyáltalán lehet így. Kicsit nehézkes számomra, hogy sportág és bajnokság szerint rendezi csak.
Szia Boldi!
Oldalt az oddsfa fölött van egy olyan, hogy MINDEN Fogadás (8h), azt megnyomva megjelenik a következő 8 óra kínálata, ha erre ráklikkeltél ott a következő 24 óra ajánlatát is megtudod nézni majd akár!  :cya:

Köszi Titti!
Ez világos, csak pont erre is értettem, hogy ugye ha így rakja sorba akkor pl. most 14:00 a következő kezdési időpont és ilyenkor felsorol először minden olyan sportágat és bajnokságot aminek az első meccse 14:00-kor kezdődik azokat is amik később kezdődnek. Utánna pedig azokat amik 14:15 nél kezdődnek. Arra gondoltam, mint ahogy az Expekten van , hogy ott is lehet választani sportágat és időt, de akkor ott egyszerűbben mindet időrendbe rakja.
De akkor majd megszokom így:)

Hali!

Most unibeten játszok és nem tudom sportáganként kilistázni a meccseket. Hiába kattintok pl a labdarugásra, megnyomom a Megmutatás gombot, és nem történik semmi, egyedül az 1óra vagy 4hours működik.  3 féle böngészővel próbáltam egyiknél se jó. Csak nálam van ez vagy másnál is?

#13 február 14, 2009, 15:36:16, Boldi
Idézetet írta: fradi81 Dátum február 14, 2009, 12:06:15
Hali!

Most unibeten játszok és nem tudom sportáganként kilistázni a meccseket. Hiába kattintok pl a labdarugásra, megnyomom a Megmutatás gombot, és nem történik semmi, egyedül az 1óra vagy 4hours működik.  3 féle böngészővel próbáltam egyiknél se jó. Csak nálam van ez vagy másnál is?


Rákattintasz a sportágak előtt a + jelre és ugye ott külön részletesen vannak felsorolva tovább. És ekkor bejelölöd a boxokat ami kell bajnokság pontosan és utánna az alul lévő Megmutatásra kattints  ! A felül lévő Megmutatás nekem se jó sokszor.

Az alsó gombbal már jó, kicsit sokat kell hozzá görgetni lefelé, remélem megoldják ezt hamar, köszi.