Szerencsejáték piac Magyarországon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#180 június 30, 2023, 10:09:42, zero977
Tessék, hétfőn indul a vegas.hu új magyar fogadási oldal, ahonnan adómentesen veheted fel a nyereményt:
https://vegas.hu/betting#/overview

Megvédenek minket a csaló külföldi oldalaktól, játssz legálisan a vegas.hu-n!

Egesz korrektul nez ki mobilrol. Siman verik a prot. Latszik hogy nem sajat fejlesztes.
Es ha a kaszinos promokbol indulunk ki, biztos lesznek itt is. Ott nagyon gyakran adjak a kulonbozo bonuszokat.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 30, 2023, 10:10:45Egesz korrektul nez ki mobilrol. Siman verik a prot. Latszik hogy nem sajat fejlesztes.
Es ha a kaszinos promokbol indulunk ki, biztos lesznek itt is. Ott nagyon gyakran adjak a kulonbozo bonuszokat.

Bet365: 6 élő meccs (foci)
Vegas.hu: 2 élő meccs (foci)

Ráadásul az egyik meccsnél 3 opció van. Inkább hagyjuk. Az istenért nem lehet valami profi szolgáltatóval kooperálni...

Idézetet írta: spursBSB Dátum június 30, 2023, 10:19:52Bet365: 6 élő meccs (foci)
Vegas.hu: 2 élő meccs (foci)

Ráadásul az egyik meccsnél 3 opció van. Inkább hagyjuk. Az istenért nem lehet valami profi szolgáltatóval kooperálni...

Meg el sem indult.
Ez valami teszt lehet.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 30, 2023, 10:20:44Meg el sem indult.
Ez valami teszt lehet.

Meglepődnék, ha hétfőtől durranna a kínálat, de igazad van, várjuk meg a véleményezéssel.

Most jobban megnezve, a betet nyilvan nem fogja elerni semmilyen szinten.

En mar azzal elegedett leszek azonban, ha normalisabban elmegy mint a pro. Nem lesznek kiertekelesi lassusagok es varatlan karbantartasok.

Biztos fogok naluk is jatszani, foleg ha adnak reload bonuszokat.

#186 június 30, 2023, 11:19:29, zero977
Ez még teszt, még nem indult el.
Várjuk meg az élesítést.
Gondolom folyamatosam bővítik majd.
Lesz fogadáskészítő is, lapos fogadások, gólszerző fogadások, szögletek, les, ázsiai hendi.
Nézzetek meg egy hétvégi norvég foci meccset, ott már több minden van, pl. ázsiai hendi.




Idézetet írta: zero977 Dátum június 30, 2023, 11:15:46Ez még teszt, még nem indult el.
Várjuk meg az élesítést.
Gondolom folyamatosam bővítik majd.
Lesz fogadáskészítő is, lapos fogadások, gólszerző fogadások, szögletek, les, ázsiai hendi.
Nézzetek meg egy hétvégi norvég foci meccset, ott már több minden van, pl. ázsiai hendi.

Szuper, engem meggyőztél.  ;D

Azért ez már egy kicsit olyan "túltolt" megoldás, nem?

Értem én a törödést, de most már az az érzésem, hogy mindent is leírnak, csak hogy pánikot keltsenek.

SZTFH: Új eszközök erősítik az illegális online szerencsejátékok elleni fellépést

A Szabályozott Tevékenységek Felügyeleti Hatósága (SZTFH)  a bankokkal együttműködve megkezdi az illegális szerencsejátékokkal összefüggő bankszámlák pénzforgalmi blokkolását, vagyis az engedély nélküli szerencsejáték-oldalakkal kapcsolatos be- és kifizetések korlátozását 2023. júliusától. Ugyanezen időponttól a magyar bankok a törvénysértő szerencsejáték oldalakra irányuló bankkártyás fizetéseket is visszautasítják. 

A szerencsejáték ágazatot felügyelő SZTFH-nak az online térben is kiemelt célja a játékosok védelme. Ennek érdekében a Hatóság folyamatosan ellenőrzi az illegális online szerencsejátékokat, és az ellenőrzések alapján bírságot szab ki, illetve elrendeli az érintett honlapok blokkolását.

Az SZTFH a pénzforgalmi blokkolással összefüggésben felhívja a figyelmet a szabálytalan online szerencsejáték veszélyeire is. Az ilyen oldalak amellett, hogy nem vetették alá magukat a kiskorúakat és sérülékeny csoportokat védő szigorú magyar előírásoknak, a játékosok személyes és banki adatainak védelmét sem biztosítják. Az SZTFH hangsúlyozza, hogy a korlátozásokat követően az engedély nélküli oldalakon elért nyeremények kifizetése is bizonytalanná válik.     

A Hatóság azt javasolja, hogy a játékosok tájékozódjanak az SZTFH honlapján arról, hogy az adott internetes oldal rendelkezik-e engedéllyel, mivel csak így biztosítható, hogy a játékos hozzájut a nyereményéhez, és nem élnek vissza személyes és banki adataival.

CSAK ők vigyáznak a banki adatokra, CSAK ők védik a játékosokat.

Érdekes, hogy én gyerekként (14-nél több nem voltam) simán bementem napi szinten a lottózóba és játszottam. Senkit sem érdekelt, hogy én kamaszkorú vagyok. Azóta persze minden megváltozott. Aha...


Nagy kamu bullshit.
Kellene nekik a külföldi fogadóirodák koncessziós díja, de azok nem akarnak bejönni.
Szerencsére a banki utalást nem blokkolják, Skrill, Revolut működik.

Idézetet írta: zero977 Dátum június 30, 2023, 14:30:21Szerencsére a banki utalást nem blokkolják, Skrill, Revolut működik.

Az első része pont nem igaz, bár tudom, hogy sok helyen ezt hangoztatták. Át kell olvasni a törvényt, ott le van írva kerek perec.

Utóbbiakban lehet bízni, bár korábban a Skrillre való feltöltést is tudták blokkolni egyes magyar bankok (pl. KH), meg eleve nem mindenki ki-, befizetési lehetőség.

Ez a Tippmixpro - Vegas Sports "konkurencia", ez olyan, mint két barát nyaralása all-inclusive (teljes) ellátással.

Tippmixpro: Meghívhatlak egy sörre?
Vegas Sport: Persze, majd legközelebb én "fizetek".

...a nyaralásukat viszont biztosították TI.  ;D

Idézetet írta: Milán Dátum június 30, 2023, 15:29:57Ez a Tippmixpro - Vegas Sports "konkurencia", ez olyan, mint két barát nyaralása all-inclusive (teljes) ellátással.

Tippmixpro: Meghívhatlak egy sörre?
Vegas Sport: Persze, majd legközelebb én "fizetek".

...a nyaralásukat viszont biztosították TI.  ;D

Igen, és a sör ingyen van, korlátlan mennyiségben, meg is isszák mindet, és azt mondják, hogy azért, hogy másnak ne kelljen magát mérgeznie az alkohollal. Milyen rendesek az urak!

Idézetet írta: Milán Dátum június 30, 2023, 15:25:57Az első része pont nem igaz, bár tudom, hogy sok helyen ezt hangoztatták. Át kell olvasni a törvényt, ott le van írva kerek perec.

Utóbbiakban lehet bízni, bár korábban a Skrillre való feltöltést is tudták blokkolni egyes magyar bankok (pl. KH), meg eleve nem mindenki ki-, befizetési lehetőség.

SZTFH
"A Szabályozott Tevékenységek Felügyeleti Hatósága (SZTFH)  a bankokkal együttműködve megkezdi az illegális szerencsejátékokkal összefüggő bankszámlák pénzforgalmi blokkolását, vagyis az engedély nélküli szerencsejáték-oldalakkal kapcsolatos be- és kifizetések korlátozását 2023. júliusától. Ugyanezen időponttól a magyar bankok a törvénysértő szerencsejáték oldalakra irányuló bankkártyás fizetéseket is visszautasítják. "
https://sztfh.hu/sztfh-uj-eszkozok-erositik-az-illegalis-online-szerencsejatekok-elleni-fellepest/

SZTFH
"2023. július 1-jét követően viszont bővül a Hatóság illegális szerencsejáték-szervezőkkel szemben alkalmazható intézkedéseinek eszköztára. A honlap blokkoláshoz kapcsolódóan a pénzforgalmi szolgáltató az engedély nélküli online szerencsejáték-szervezéssel érintett, bankkártyával végrehajtott, külföldre irányuló tranzakciók realizálását a törvény erejénél fogva köteles megakadályozni."
https://sztfh.hu/szigorubb-fellepes-a-tiltott-online-szerencsejatekok-ellen/