Unibet bónusz: vesztes garancia 1000 Ft-ig

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


 Ezt kaptam hírlevélben:

Kedves Jozsef!

Köszönjük a hűségét az Unibethez, ezért jutalmul ajánlunk Önnek egy kockázat mentes fogadást maximum 1000HUF értékig.
Mit kell tennie?

Az Ön 2008/07/28 15:00 és 2008/08/05 23:59 között tett első fogadására bármilyen labdarúgó mérkőzésre, az Unibet garanciát vállal 1000HUF értékig , azaz vesztes fogadás esetén visszafizetjük a pénzét maximum 1000HUF értékig!
Ennyire egyszerű! Tegye meg a tétjét, és dőljön hátra, hiszen Ön csak nyerhet!



Jó fogadást és sok szerencsét!

Én már ki is használtam,  sajnos buktam az ezrest,  de  jóváírták :)

Idézetet írta: jock Dátum július 29, 2008, 08:00:58
Ezt kaptam hírlevélben:

Kedves Jozsef!

Köszönjük a hűségét az Unibethez, ezért jutalmul ajánlunk Önnek egy kockázat mentes fogadást maximum 1000HUF értékig.
Mit kell tennie?

Az Ön 2008/07/28 15:00 és 2008/08/05 23:59 között tett első fogadására bármilyen labdarúgó mérkőzésre, az Unibet garanciát vállal 1000HUF értékig , azaz vesztes fogadás esetén visszafizetjük a pénzét maximum 1000HUF értékig!
Ennyire egyszerű! Tegye meg a tétjét, és dőljön hátra, hiszen Ön csak nyerhet!



Jó fogadást és sok szerencsét!


Az is benne volt, hogy ha vesztes a fogadás akkor a jóváírt 1000 Ft- ot 4x meg kell forgatni. Bár mondjuk ez nem teljesíthetetlen feladat.  ;)

A múlt héten volt egy újabb akciójuk. 2500 Ft erejéig kizárólag BL meccsekre.

Játszottam is két kombi fogadás erejéig 1000+1500 Ft-ért.
az egyikkel nyertem, a másikat buktam, de a bukottra nem adták vissza az ezresemet.
(Igaz játszottam over/under-t is nem csak sima mérkőzés kimenetelt.)

ez normális?

Idézetet írta: jock Dátum október 05, 2008, 20:33:51
A múlt héten volt egy újabb akciójuk. 2500 Ft erejéig kizárólag BL meccsekre.

Játszottam is két kombi fogadás erejéig 1000+1500 Ft-ért.
az egyikkel nyertem, a másikat buktam, de a bukottra nem adták vissza az ezresemet.
(Igaz játszottam over/under-t is nem csak sima mérkőzés kimenetelt.)

ez normális?
Nekem sem írták jóvá, még júliusban volt egy ugyanilyen 1000 HUF -os kockázatmentes fogadásom, és csak akkor írták jóvá mikor írtam az ügyfélszolgálatnak egy levelet, persze erre egyből azt írták, hogy nekem van igazam és bocsánatot kérnek! Szóval szerintem jock is próbálkozz ezzel. :cya:

Én is részt szoktam venni ezekben az akciókban és eddig még nem fordult elő, hogy ne írjanak jóvá valamit autómatikusan.  :cya: