Martingale-módszer

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én még arra gondoltam hogy ki lehet próbálni ezt a módszert bwin élőfogadásnál, hogy 15 percen belül lesz gól kb 2.5 szörös pénz, de a betett pénzt mindig triplázom, és ugye itt is fontos a csapatválasztás de egy reál madrid vagy barca otthon nem szokott 0-0 játszani

Sziasztok!

Szeretnék néhány mondat erejéig hozzászólni a témához. Először is szögezzük le hogy maga a módszer  jó,a kérdés csak annyi, hogy be tudjuk-e ültetni a tippmixbe? Úgy gondolom kicsi odafigyeléssel és szerencsével a stratégia sikeres lehet. A baj akkor kezdődik amikor már a 8. fogadásra sem jön a döntetlen, hiszen ekkor már 500 Ft induló téttel duplázás esetén 127500, triplázás estén 1640000Ft a betett összeg. Szóval elég nagy a kockázat,de viszont szép lenne a hozam is. Dupla téteknél 3-as szorzóval számolva 127500-ra jönne 192000,míg triplázás esetén 1640000Ft összes tétnél 3280500Ft a kivett pénz összege. Hozzáteszem ezek a számok a 8. fogadás után és 3-as szorzók mellett érvényesek. Akinek nincsen ennyi kockáztatni való pénze ,annak tudok ajánlani egy hasonló elven alapuló játékot amelyben nem lehet ennyire elszállni anyagiakban. A lényeg abban rejlik, hogy a játékos maga határozza meg mennyit szeretne nyerni, ezáltal Ő állítja be a tét nagyságát a nyereségtől függően.Én például azt mondom megelégszem 30%-os nyereséggel. Az előzőekhez hasonlóan itt is 500Ft az indulótét ,de viszont a 8. napon csak 26619 Ft az összesen betett pénz. Az igaz hogy a kivett is csak 34605Ft ,de az elején csak 30% hasznot határoztunk meg és ezt pedig adta.Lehet persze nagyobb téttel is kezdeni, akkor persze a haszon is nagyobb. Most pedig leírom az erre vonatkozó képletet.

                                                       összes tét X nyereség(pl.1.3)
                                                       ---------------------------------------
                                                              odds - nyereség

A kapott hányados mindig a következő tét összege. A képletből jól látszik minél nagyobb szorzójú eseményt választunk annál kisebb a befizetett összeg. Természetesen a nyereséget bármelyik nap megváltoztathatjuk az nem állandó.Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

#17 szeptember 22, 2008, 12:13:22, benson
babyboy, csatolok egy táblázatot, hátha segít. A nyáron én is számolgattam oda-vissza, ennek eredménye ez a táblázat. Elönye a duplázós módszerhez képest, hogy nem nö olyan gyorsan az összes feltett tét összege. Az eb alatt kipróbáltam, csapatot persze nem választottam (a sorozat rövidsége miatt), hanem mindig a soron következöt tettem x-re (hasonlóval próbálkozott Lacapi is). 4 sorozatot csináltam végig, ezek hosszúsága 5,7,1, és 9 volt. Az utolsónál már nagyon ettem a kefét, a bankom éppen hogy kibírta, vagyis ha a 9. meccs sem x (az emlékezetes horvát-török derbi rendes játékideje), akkor bizony K.O. lett volna. Szóval erös idegzetüeknek való. Hiába mondja az elején az ember, hogy 10 meccs alatt csak bejön az x, ha mégsem (merhogy benne van a pakliban), és a bank se bírja...
Igaz, hogy a Fogadási stratégiák topicban meg éppen arról írtam, hogy érdemes lehet belevágni. De csakis olyan bankkal, amely kibírja az akár 15-ös szériát is. 

Üdv mindenkinek! Én ugy tervezem kipróbálni a martinagale módszert, hogy nem duplázok, hanem 1,4 1,5 szörösére emelem a tétet minden körben, emiatt tehát elég szok kört kibir a bankom kevesebb rizikóval.Lécci irjatok véleményt, kösz

Idézetet írta: babyboy Dátum szeptember 20, 2008, 22:11:19
Én még arra gondoltam hogy ki lehet próbálni ezt a módszert bwin élőfogadásnál, hogy 15 percen belül lesz gól kb 2.5 szörös pénz, de a betett pénzt mindig triplázom, és ugye itt is fontos a csapatválasztás de egy reál madrid vagy barca otthon nem szokott 0-0 játszani

Na én most ezt a szisztémát nézegetem a Betclic-nél.
(100ft a minimum tét, gyorsan, meccs közben jóváírják a nyereményt)

Ott mindig a következő 10 percre (0-10, 11-20, 21-30 stb.) lehet fogadni, hogy lesz-e gól.
Az utolsó 10 percre általában nem adnak szorzót (80+), azt máshol kell lejátszani, vagy egy sima "over" fogadással ugyanitt.

A szorzók majdnem pontosan percenként változnak.
Ha élőben követjük a meccset és látjuk, hogy nem történik semmi (csere van, ápolás), akkor bevállalhatjuk, hogy várunk a szorzó változásig.

Mivel csak 10 perces időszakra vonatkozik a fogadás, így a szorzó mindig 2-es felett van.
Ki kell választanunk egy meccset, ahol biztosan (hehe) lesz gól - foci barátságosok, komolytalan bajnokságok pont jók - és akkor maximum 9-es sorozatot kell elbírnia a bankunknak. (9x10 perc)

A dekádok szorzói ("lesz gól a következő 10 percben") 2,4-3,8 közöttről indulnak.
3 perc eltelte után 3,0-4,25 a szorzó, míg 5 perc eltelte után általában 5-ös, vagy ahhoz nagyon közeli.
A 8. perc elejétől nem fogadható ez a típus, csak a következő 10 perc. Szintén leáll az adott időszak fogadása, ha gól esik abban a 10 percben.

Ez azért érdekes, mert egy kis türelemmel (és szerencsével) magasabb szorzót is megvárhatunk, ez például azt is jelentheti, hogy nem emeljük minden esetben a tétünket a duplájára.
A foci sajátossága, hogy nem az elején illetve nem az első félidőben esik a gólok többsége, ez a szorzókban is tükröződik.
Ha 3 feletti az első 3 szorzó, akkor én azt hajlamos vagyok alaptéttel játszani, emelés nélkül...
("kis pénz, kis foci")

Lehet, hogy érdemes ezt a stratégiát csak a második félidőkre élesíteni, vagy eleve olyan meccsbe beszállni, ahol esett már 1 gól az első félidőben, ami sejteti a folytatást.

Ugyanakkor azon is gondolkozom, hogy a mesterséges 10 percenkénti felosztás ellenére ugyanannyi az esély, hogy az 59. vagy a 61. percben esik gól, illetve hogy a 61. vagy a 69. percben.
Érdemes-e csak a 10 percek második 5 percét játszani, mindig 5-ös szorzóért?
Ezzel lefedhetjük a meccs felét...

Vagy érdemes-e két irodát kombinálni? pl. a bwin 15 perces időszakait és a betclic 10 perceit?
A különbség:

Az első 10 percben:
A rövidebb időtáv miatt a Betclic magasabb szorzót ad (kevesebb idő alatt kisebb az esély a gólra)

11-15. perc
itt már a bwinnél csak 5 percünk van, hogy jöjjön a fogadás (a betclicknél még - újra - 10), tehát a bwin ad magasabb szorzót.

Ezzel a váltogatással a 9 időszak helyett 12 lesz, viszont magasabb átlag szorzókért...

betclic:
--oo--oo--oo--oo--
bwin:
---ooo---ooo---ooo

(egy "-" vagy "o" 5 percet jelöl)

Tehát magasabb szorzó a gólra:
1-10 Betclic
11-15 Bwin
16-20 Betclic
21-30 mindegy
31-40 Betclic
41-45 Bwin
46-50 Betclic
51-60 mindegy
61-70 Betclic
71-75 Bwin
76-80 Betclic
81-90 mindegy

"mindegy" = minkét iroda ugyanarra az időszakra ad szorzót, természetesen lehet eltérés
az időintervallumok
A feltüntetett percek a megfogadni kívánt időszakot jelzik, pl. a 79. percben a Betclic nem ad már szorzót arra a két percre, de ha 75:00-nál megfogadjuk, akkor megoldottuk a problémát.





Én ezt már kipróbálta!Na nem a döntetlenest hanem ezt a köv.10 percben gólt...Ne tudjátok meg!Rögtön az első nap 3 (!) 0-0-ás meccset fogtam ki!!!Egyből magamhoz nyúltam  :ok:
Pedig nem rossz meccseket néztem ki.A végén tele lett a tököm és teniszen egy 1.50-es oddsra felraktam 100000-et.(Tudom hogy nem szabad...)Az volt a mákom hogy az bejött!VISZONT:A negyedik meccsen amit fogadtam volna e szerint a stratégia szerint...Na ott az első 10 percben 3 gól esett  :'(
A lényeg hogy bár jónak tűnik de mint mindent az életben ezt is ésszel kell!(Különben pakolhatod föl az össz pénzed a teniszre!!!  :cya: )

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 07, 2011, 12:30:50
Na én most ezt a szisztémát nézegetem a Betclic-nél.
(100ft a minimum tét, gyorsan, meccs közben jóváírják a nyereményt)

Ott mindig a következő 10 percre (0-10, 11-20, 21-30 stb.) lehet fogadni, hogy lesz-e gól.
Az utolsó 10 percre általában nem adnak szorzót (80+), azt máshol kell lejátszani, vagy egy sima "over" fogadással ugyanitt.

A szorzók majdnem pontosan percenként változnak.
Ha élőben követjük a meccset és látjuk, hogy nem történik semmi (csere van, ápolás), akkor bevállalhatjuk, hogy várunk a szorzó változásig.

Mivel csak 10 perces időszakra vonatkozik a fogadás, így a szorzó mindig 2-es felett van.
Ki kell választanunk egy meccset, ahol biztosan (hehe) lesz gól - foci barátságosok, komolytalan bajnokságok pont jók - és akkor maximum 9-es sorozatot kell elbírnia a bankunknak. (9x10 perc)

A dekádok szorzói ("lesz gól a következő 10 percben") 2,4-3,8 közöttről indulnak.
3 perc eltelte után 3,0-4,25 a szorzó, míg 5 perc eltelte után általában 5-ös, vagy ahhoz nagyon közeli.
A 8. perc elejétől nem fogadható ez a típus, csak a következő 10 perc. Szintén leáll az adott időszak fogadása, ha gól esik abban a 10 percben.

Ez azért érdekes, mert egy kis türelemmel (és szerencsével) magasabb szorzót is megvárhatunk, ez például azt is jelentheti, hogy nem emeljük minden esetben a tétünket a duplájára.
A foci sajátossága, hogy nem az elején illetve nem az első félidőben esik a gólok többsége, ez a szorzókban is tükröződik.
Ha 3 feletti az első 3 szorzó, akkor én azt hajlamos vagyok alaptéttel játszani, emelés nélkül...
("kis pénz, kis foci")

Lehet, hogy érdemes ezt a stratégiát csak a második félidőkre élesíteni, vagy eleve olyan meccsbe beszállni, ahol esett már 1 gól az első félidőben, ami sejteti a folytatást.

Ugyanakkor azon is gondolkozom, hogy a mesterséges 10 percenkénti felosztás ellenére ugyanannyi az esély, hogy az 59. vagy a 61. percben esik gól, illetve hogy a 61. vagy a 69. percben.
Érdemes-e csak a 10 percek második 5 percét játszani, mindig 5-ös szorzóért?
Ezzel lefedhetjük a meccs felét...

Vagy érdemes-e két irodát kombinálni? pl. a bwin 15 perces időszakait és a betclic 10 perceit?
A különbség:

Az első 10 percben:
A rövidebb időtáv miatt a Betclic magasabb szorzót ad (kevesebb idő alatt kisebb az esély a gólra)

11-15. perc
itt már a bwinnél csak 5 percünk van, hogy jöjjön a fogadás (a betclicknél még - újra - 10), tehát a bwin ad magasabb szorzót.

Ezzel a váltogatással a 9 időszak helyett 12 lesz, viszont magasabb átlag szorzókért...

betclic:
--oo--oo--oo--oo--
bwin:
---ooo---ooo---ooo

(egy "-" vagy "o" 5 percet jelöl)

Tehát magasabb szorzó a gólra:
1-10 Betclic
11-15 Bwin
16-20 Betclic
21-30 mindegy
31-40 Betclic
41-45 Bwin
46-50 Betclic
51-60 mindegy
61-70 Betclic
71-75 Bwin
76-80 Betclic
81-90 mindegy

"mindegy" = minkét iroda ugyanarra az időszakra ad szorzót, természetesen lehet eltérés
az időintervallumok
A feltüntetett percek a megfogadni kívánt időszakot jelzik, pl. a 79. percben a Betclic nem ad már szorzót arra a két percre, de ha 75:00-nál megfogadjuk, akkor megoldottuk a problémát.

Szia Knapp!
Hihetetlen, de én is pont ezt a rendszert nézegetem mostanában.Persze lehet, h sokan gondolnak ilyesmire.
Kipróbáltad egyébként élőben, mármint több alkalommal?Kiváncsi lennék, h bejött-e...szerintem nem hangzik rosszul így elsőre.Bár ha 0-0 a vége akkor cumi az egész meccs sajnos...erre kéne még kitalálni valamit..
Nekem még olyan is eszembe jutott, hogy kivárni amíg születik gól bwinen és utána rakni arra az adott 15 percre, h nem lesz gól.(amennyi még hátra van még éppen a gól után belőle).Gondolok én itt arra, h a fociban talán nagyobb az esélye annak, h nem születik nagyon hamar egymás után gól,persze gondolok bármi történhet, de hátha lenne értelme.Mondjuk jó ha van még vagy 6-8perc éppen hátra, h legyen valamekkora szorzó és gondolom jobb ha "béna" csapatokra próbáljuk ezt ki és nem a Real Madridra... Szerinted működhet a dolog, mit gondolsz?
Előre is köszi a választ

Idézetet írta: Qqriq1010 Dátum december 03, 2012, 17:43:36
Szia Knapp!
Hihetetlen, de én is pont ezt a rendszert nézegetem mostanában.Persze lehet, h sokan gondolnak ilyesmire.
Kipróbáltad egyébként élőben, mármint több alkalommal?Kiváncsi lennék, h bejött-e...szerintem nem hangzik rosszul így elsőre.Bár ha 0-0 a vége akkor cumi az egész meccs sajnos...erre kéne még kitalálni valamit..
Nekem még olyan is eszembe jutott, hogy kivárni amíg születik gól bwinen és utána rakni arra az adott 15 percre, h nem lesz gól.(amennyi még hátra van még éppen a gól után belőle).Gondolok én itt arra, h a fociban talán nagyobb az esélye annak, h nem születik nagyon hamar egymás után gól,persze gondolok bármi történhet, de hátha lenne értelme.Mondjuk jó ha van még vagy 6-8perc éppen hátra, h legyen valamekkora szorzó és gondolom jobb ha "béna" csapatokra próbáljuk ezt ki és nem a Real Madridra... Szerinted működhet a dolog, mit gondolsz?
Előre is köszi a választ

Jó hogy felhoztad ezt a témát, jó volt újra olvasni magamat! hehehe

Nem játszom tétemeléssel egy ideje, nekem nem sürgős visszanyerni az esetleges veszteségeimet. Viszont a meccs képe alapján továbbra is fogadok néha a 10-15 perces időszakon belüli gólra.
A hétvégén a bwinen pl. a 0:0-ás Bayern-Dortmund első félidő után arra tettem, hogy legalább 2 gól lesz a 46-60. perc között. Ez elment, maradt a 0:0, de megismételtem a fogadást a 61-75-re, amikor is kialakult az 1:1-es végeredmény. (10-es szorzó volt, ezzel az egyetlen jó tippel is a "live challengben" pénzdíjas helyen végeztem)
A németek (angolok, spanyolok) sűrűn odapakolnak kettőt pár perc alatt, ha végre felszakadnak a gátlások!  :)

Ha gól után teszel arra, hogy nem lesz több gól a következő néhány percben, akkor arra nagyon alacsony szorzót kapsz (martingale kizárva), ráadásul ha éppen nem döntetlen az állás, akkor az egyik csapat többet fog bevállalni, a másik meg kontrázhat és valószínűleg több helyzet lesz.

Azt továbbra is tartom, hogy az irodákat azzal verhetjük meg, ha több infónk van a meccsről: például látjuk, ki támad veszélyesebben és "érik-e" a gól.
Továbbra is jó módszer, ha az irodák között válogatunk: pl. a 30. percben úgy gondolom, hamarosan lesz gól, akkor a betclicen magasabb szorzóért játszhatom a 31-40. percet, mint a bwinen a 30-45-öt. Ha tényleg lesz gól a 30-40. között, akkor a betclic jobban fizet.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 03, 2012, 18:52:35
Jó hogy felhoztad ezt a témát, jó volt újra olvasni magamat! hehehe

Nem játszom tétemeléssel egy ideje, nekem nem sürgős visszanyerni az esetleges veszteségeimet. Viszont a meccs képe alapján továbbra is fogadok néha a 10-15 perces időszakon belüli gólra.
A hétvégén a bwinen pl. a 0:0-ás Bayern-Dortmund első félidő után arra tettem, hogy legalább 2 gól lesz a 46-60. perc között. Ez elment, maradt a 0:0, de megismételtem a fogadást a 61-75-re, amikor is kialakult az 1:1-es végeredmény. (10-es szorzó volt, ezzel az egyetlen jó tippel is a "live challengben" pénzdíjas helyen végeztem)
A németek (angolok, spanyolok) sűrűn odapakolnak kettőt pár perc alatt, ha végre felszakadnak a gátlások!  :)

Ha gól után teszel arra, hogy nem lesz több gól a következő néhány percben, akkor arra nagyon alacsony szorzót kapsz (martingale kizárva), ráadásul ha éppen nem döntetlen az állás, akkor az egyik csapat többet fog bevállalni, a másik meg kontrázhat és valószínűleg több helyzet lesz.

Azt továbbra is tartom, hogy az irodákat azzal verhetjük meg, ha több infónk van a meccsről: például látjuk, ki támad veszélyesebben és "érik-e" a gól.
Továbbra is jó módszer, ha az irodák között válogatunk: pl. a 30. percben úgy gondolom, hamarosan lesz gól, akkor a betclicen magasabb szorzóért játszhatom a 31-40. percet, mint a bwinen a 30-45-öt. Ha tényleg lesz gól a 30-40. között, akkor a betclic jobban fizet.

Szia! Hát én sajnos nagyon távol állok attól, hogy az irodáknál jobban lássam az esélyeket és így megverjem őket...Az viszont tényleg jónak tűnik, hogy a két irodát(Bwin-betclic)kombináljuk.
A Bayern meccshez meg csak gratulálni tudok!:-)

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 07, 2011, 12:30:50
Na én most ezt a szisztémát nézegetem a Betclic-nél.
(100ft a minimum tét, gyorsan, meccs közben jóváírják a nyereményt)

Ott mindig a következő 10 percre (0-10, 11-20, 21-30 stb.) lehet fogadni, hogy lesz-e gól.
Az utolsó 10 percre általában nem adnak szorzót (80+), azt máshol kell lejátszani, vagy egy sima "over" fogadással ugyanitt.

A szorzók majdnem pontosan percenként változnak.
Ha élőben követjük a meccset és látjuk, hogy nem történik semmi (csere van, ápolás), akkor bevállalhatjuk, hogy várunk a szorzó változásig.

Mivel csak 10 perces időszakra vonatkozik a fogadás, így a szorzó mindig 2-es felett van.
Ki kell választanunk egy meccset, ahol biztosan (hehe) lesz gól - foci barátságosok, komolytalan bajnokságok pont jók - és akkor maximum 9-es sorozatot kell elbírnia a bankunknak. (9x10 perc)

A dekádok szorzói ("lesz gól a következő 10 percben") 2,4-3,8 közöttről indulnak.
3 perc eltelte után 3,0-4,25 a szorzó, míg 5 perc eltelte után általában 5-ös, vagy ahhoz nagyon közeli.
A 8. perc elejétől nem fogadható ez a típus, csak a következő 10 perc. Szintén leáll az adott időszak fogadása, ha gól esik abban a 10 percben.

Ez azért érdekes, mert egy kis türelemmel (és szerencsével) magasabb szorzót is megvárhatunk, ez például azt is jelentheti, hogy nem emeljük minden esetben a tétünket a duplájára.
A foci sajátossága, hogy nem az elején illetve nem az első félidőben esik a gólok többsége, ez a szorzókban is tükröződik.
Ha 3 feletti az első 3 szorzó, akkor én azt hajlamos vagyok alaptéttel játszani, emelés nélkül...
("kis pénz, kis foci")

Lehet, hogy érdemes ezt a stratégiát csak a második félidőkre élesíteni, vagy eleve olyan meccsbe beszállni, ahol esett már 1 gól az első félidőben, ami sejteti a folytatást.

Ugyanakkor azon is gondolkozom, hogy a mesterséges 10 percenkénti felosztás ellenére ugyanannyi az esély, hogy az 59. vagy a 61. percben esik gól, illetve hogy a 61. vagy a 69. percben.
Érdemes-e csak a 10 percek második 5 percét játszani, mindig 5-ös szorzóért?
Ezzel lefedhetjük a meccs felét...

Vagy érdemes-e két irodát kombinálni? pl. a bwin 15 perces időszakait és a betclic 10 perceit?
A különbség:

Az első 10 percben:
A rövidebb időtáv miatt a Betclic magasabb szorzót ad (kevesebb idő alatt kisebb az esély a gólra)

11-15. perc
itt már a bwinnél csak 5 percünk van, hogy jöjjön a fogadás (a betclicknél még - újra - 10), tehát a bwin ad magasabb szorzót.

Ezzel a váltogatással a 9 időszak helyett 12 lesz, viszont magasabb átlag szorzókért...

betclic:
--oo--oo--oo--oo--
bwin:
---ooo---ooo---ooo

(egy "-" vagy "o" 5 percet jelöl)

Tehát magasabb szorzó a gólra:
1-10 Betclic
11-15 Bwin
16-20 Betclic
21-30 mindegy
31-40 Betclic
41-45 Bwin
46-50 Betclic
51-60 mindegy
61-70 Betclic
71-75 Bwin
76-80 Betclic
81-90 mindegy

"mindegy" = minkét iroda ugyanarra az időszakra ad szorzót, természetesen lehet eltérés
az időintervallumok
A feltüntetett percek a megfogadni kívánt időszakot jelzik, pl. a 79. percben a Betclic nem ad már szorzót arra a két percre, de ha 75:00-nál megfogadjuk, akkor megoldottuk a problémát.

Szia Knapp!

Az előre megérzett "gólos" meccseknél teljesen vállalható lehet ez a módszer, főleg ha szép összegnél jönnek a gólok.
Betclic-nél az a gondom, hogy 41-50 percig nincs fogadási opció ezt még az első félidőben kilehet védeni az overes fogadással, viszont a második félidő első 5 percét nem tudom hogy lehetne levédeni, hogy ne legyen 5 perc holtidő?
(Bremen-Dortmund mai meccsen persze, hogy akkor volt gól) :-)
Vagy másik irodánál erre van megoldás?
Megköszönném válaszodat és sikeres fogadást!

Szia!

Mostanában nem foglalkoztam ezzel a fogadástípussal, de a sportingbetnél a komolyabb meccsekre szokott lenni 5 perces bontás is, viszont arra nem emlékszem, hogy élőben is aktív-e...

Sziasztok!
A martingale módszert én úgy tudom igen eredményesen elképzelni, hogy veszünk egy profibb(?) játékost és az ő tétei alapján játszunk.
http://fun2.asianbookie.com/index.cfm?top20=1
Van ez az oldal, itt vannak a top20 fogadók. Állítólag KeNixLiVeRpOoL 63%-osan nyeri a meccseket, az ő téti alapján a martingale igen nyereséges(zsebpénz szinten). Legalábbis a januárt tekintve, nem +alaptétre játszva, azaz amikor vesztesz, csak annyit teszel fel, hogy nullán legyél...

Viszont fogalmam sincs, hogyan lehetne megnézni hogy ő éppen miket fogad. Lehet hogy ilyenre nincs is lehetőség? Vagy valahol máshol igen?

Idézetet írta: thoger Dátum február 07, 2013, 22:02:03
Sziasztok!
A martingale módszert én úgy tudom igen eredményesen elképzelni, hogy veszünk egy profibb(?) játékost és az ő tétei alapján játszunk.
http://fun2.asianbookie.com/index.cfm?top20=1
Van ez az oldal, itt vannak a top20 fogadók. Állítólag KeNixLiVeRpOoL 63%-osan nyeri a meccseket, az ő téti alapján a martingale igen nyereséges(zsebpénz szinten). Legalábbis a januárt tekintve, nem +alaptétre játszva, azaz amikor vesztesz, csak annyit teszel fel, hogy nullán legyél...

Viszont fogalmam sincs, hogyan lehetne megnézni hogy ő éppen miket fogad. Lehet hogy ilyenre nincs is lehetőség? Vagy valahol máshol igen?

es szerinted ez a csavo martingalezik? garantalom hogy nem. a sajat tipjjeit nem martingaleznam, es szerintem o se teszi. En nem ertek egyet, miert nehezitik meg a tipelok mar ugyse konnyu helyzetuket... megneztem azt a oldalt, a csavo valoban jo oddszokat rak, 2006 tol van registralva, es 7 ev alatt 288 tippet adott. ami keves szerintem. es barmikor becsuszhat egy 10 meccses veszteseg az evek soran...Flat-nel veszitesz 10%, a martingalen a gatyad... :D gondold meg, vannak sokkal biztonsagosabb money management szisztemak...

Ez a szisztéma nem működik.Ha buki lennék mindenkit szeretettel várnék aki ilyet játszik.
annyi de annyi stratégia van ami simán nyereséges,ne ezt próbáljátok szerintem.

Idézetet írta: AC_28 Dátum február 07, 2013, 23:33:56
es szerinted ez a csavo martingalezik? garantalom hogy nem. a sajat tipjjeit nem martingaleznam, es szerintem o se teszi. En nem ertek egyet, miert nehezitik meg a tipelok mar ugyse konnyu helyzetuket... megneztem azt a oldalt, a csavo valoban jo oddszokat rak, 2006 tol van registralva, es 7 ev alatt 288 tippet adott. ami keves szerintem. es barmikor becsuszhat egy 10 meccses veszteseg az evek soran...Flat-nel veszitesz 10%, a martingalen a gatyad... :D gondold meg, vannak sokkal biztonsagosabb money management szisztemak...

Nem hiszem, hogy a regisztrációja ideje bármit is jelent, az utolsó 100 tippjét mind 2013. január 12. és 31. közöttre tette meg... Ez alapján valószínűleg a tippjei a közelmúltban születtek, és inkább a tippjátékban elfoglalt pozíciója szülhette azok nagy részét, mint a gondos elemzés.

Szépen teszi a 0.25-ös és 0.75-ös tippeket is, bár szerintem ezen az oldalon nem lehet 2-estől nagyon eltérő szorzókat megtenni...

Az biztos, hogy ha egy jó tipsterre rákopizunk, akkor martingale nélkül is elérhetjük ugyanazt az eredményt, ráadásul kisebb tőke is elegendő hozzá.
(ha 10 000 ft-tal megrakom az összes tippjét, az többet fog hozni, mint ha 1000 ft-tal, 1000 ft-os remélt nyereségért elkezdek téteket duplázgatni.)