OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mivel valószínűleg a kosármeccset is nézem párhuzamosan, ezért nagy lóvét komoly tippre már nem teszek. Hát hülye vagyok én, hogy a napi profitot kockáztassam? Háát..  :D

#286 április 19, 2010, 10:21:20, oakland23
Boston Breakers - nők  1.80 Döntetlen  3.40 Philadelphia Independence - nők  3.80

Kelly Smith a hazaiaknál játszik, úgyhoyg baj nem lehet.

5-8 ezres tipp lenne, ha ébren tudnék maradni, de így csak kis pénz, kis nyeremény  ;)

*** Boston 1-1 Philadelphia

Kelly Smith 50. percben vezetést szerzett, de az 56-ban egyenlített a Philly.
Tanulság: A Phila jó, de az elején néha születnek meglepetések...

#287 április 19, 2010, 22:49:07, oakland23
Liverpool-WHU
Tipp: döntetlen
Odds: 4.33
Tét: 10 egység
Iroda: bet365


Indoklás: A nap legbiztosabb tippje, ezt nem nézhetem tétlenül  ;)

***Játszani akartam valamit, ezért kisebb téttel behúztam a Liverpoolt X-re. Én hülye utána jöttem rá, hogy nem is tudom nézni  :D Na nem baj, így sikerült vagy 2500 mínuszba verni magam így estére, de mostmár hogyom a fenébe.
Ez a nap mínuszos, de még belefér.

*Volt még egy live-om a DVSC-Vácra, ami végül is push lett, de Herr Orsi életében nem védett ilyen sz@rul...

Nem is a Liverpool meccs idegesít, hanem az a geci kézi. Ha csak 4-el nyer a DVSC akkor nyerek 5000-et, így meg nem csináltam semmit, csak végigizgultam a meccset a semmiért. A 'poolnál meg benne volt hogy nyernek, úgyhogy azt benéztem.

Holnap BL ajjajjjj  ???




Még két dolog, amíg el nem felejtem:
Az első magamnak: Mivel a gurus-sftotós 7000 Ft nyeremény meg lett forgatva, és a Xerez-nek, meg a tegnapi két szelónak köszönhetően szépen meg is hízott, így a bet365-n is kifizetés fog következni! Tegnap is volt két kisebb tétes szelóm este ami elment, ma pedig a Liverpoolos tipp gurult
Az egész nincs össz 5000, de a lavinát meg kell állítanom. Úgyhogy Bet365 kifizetésre lesz kötelezve, és hátha nyerek itt ezt-azt ebben a hónapban is  :ok:

Valószínűleg a Betfair-es 40 eurómmal kezdek foglakozni holnaptól! (Már régen rá sem néztem, lehet meg sincs :D)

A másik: Az unszimpatikus játékosok első fordulójának győztese: Rajczi Péter
Holnap jön a második kör, ugyanígy 10 szavazatig

Aki benéz szép estét kívánok  :cya:

#289 április 25, 2010, 18:40:33, oakland23
A négy legerősebb bajnokság négy legerősebb hétvégi tippje:

25.04.2010 17:00 Chelsea - Stoke City (1x2)
  1 1.15

24.04.2010 18:00 Inter Milan - Atalanta (1x2)
 1 1.22
24.04.2010 18:00 Barcelona - Xerez (1x2)
 1 1.08
23.04.2010 19:00 Debreceni VSC TEVA - Kaposvári Rákóczi (1x2)
 1 1.27


Mind a négy csapat a bajnoki címével játszik.

Tét: 14400 Ft
Odds: 1,92
Iroda: Tobet

*A kombiból 10000 Ft-ot szertnék kivenni, tehát 3000 Ft marad biztosításra. Valószínűleg a Loki vezető gólja után 1000-1500 megy az X-re, utána pedig az Inter remire 1500. Barca és Chelsea szerintem atombiztos.




#290 április 25, 2010, 18:42:49, oakland23
Az előző kombi jól alakul, és  mivel abból 10 rugót akarok kivenni, alighanem 1000 megy a Chelsea X-re.

Más:
Nyomtam ma is egy kombit tobet-en, forogjon a gurus nyeremény.
Everton-Fulham 1,36   1
Chelsea-Stoke 1,16   1

Verdasco-Söderling 1,55   2

Tét: 3000 Ft
Odds: 2,44
Iroda: Tobet

Más: Ma mindenki szurkoljon a Tenerifének!!! Még az Atleti fanok is.  :D

Ez a 3000-es kombi is jónak tűnik, de ha a Chelsea nyer, már nem leszek boldogtalan.  ;)

Ez a balfék Södi elég gyengus volt, de még 1,75-n a 3. szettben visszabiztosítotam Verdát 3000-el. Forgatásnak jó volt, amúgy meg  :crazy:

#291 április 26, 2010, 17:14:12, oakland23
 th3PR0j3ct0r naplójában olvastam, hogy valami készül ezen a meccsen

Aztán mire utánaolvastam 2,10-ről 1,95-re esett az oddsa a vendégeknek. Nem tudom, mi lesz itt, de nekem 5 rugót ér a kettes. A nagyobb irodák, ahol játszom Bet365, expekt, unibet már kivette a meccset, Tobet-en még live is lesz rá elvileg  :D

A kíváncsiság megöl  :D

Tehát a tipp:26.04.2010 15:00 Montana - Lokomotiv Mezdra (1x2)  2 1.95    Tét : 5000 Ft    odds: 1,95   Iroda: tobet

***Már újra 2,05 a vendégek oddsa  :D


#292 március 29, 2013, 20:11:25, oakland23

Ha ez a szeló nem jön, akkor semmi. Mondjuk van esélye, mert ez már keddinek számít ...

#294 április 26, 2010, 23:37:19, gomes66
Nashnek ki a párja?

thx

közben megtaláltam...

Steve Nash (Phoenix Suns) -0.5 points   1.75       
Andre Miller (Portland Trail Blazers) +0.5 points   1.95     

GL

Na bameg, jól el is vertem a hétvégi nyereményt. A Montreal lazán verte a Washingtont. Egyszer fogadok NHL-re, az is elmegy. Nash meg alulmaradt Millerrel szemben, hát ezt sem gondoltam volna. Ígyhogy mindkettő elment talán nem idegesít fel annyira, mintha csak az egyik repült volna.

Muszály leszek a BL-lel kompenzálni.  :D Ami meg a tobetet illeti, valamiféle átok súlyt, ha náluk játszom. Ha véletlenül sikerül is nyerni náluk pár ezret, azt egy-két nap alatt visszabukom.

Olyan ez, mint az org-os tippjáték. Ott is egy hét, aztán bemegyek 30 alá, és KO.

Azt hiszem, kiveszem a tobettől a pénzem. (amíg van mit  :D ), és kipihenten vágok neki az új hónapnak. Immár újra Unibeten. Csak azok meg korlátozgatnak ezerrel.

Azért a BL meccsre egy Both teams to score vagy 5000-Ft-ért még belefér.  :cya:


#296 április 28, 2010, 16:22:00, oakland23
Teszt:
=====================================================================================
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

:o
1. tipp
Lyon - Bayern
Tipp: mindkét csapat szerez gólt
Odds: 1,70
Tét: 2˘

mégse, még nincs itt az ideje  ;)

Kezdődik  :o .

Itt bizony vagy a tobet szopik, vagy én. De, hogy valaki szopni fog, az biztos. Nem fogok finomkodni, aki nem bírja a káromkodást, messziről kerülje a naplóm. Aki nem akar nyerni, az is. Ami a taktikát illeti, amolyan all or nothing. A bankom kettévágom, felét rábasszintom egy kettes szorzóra , aztán ha jön, megin kettévágom és újra fellököm a felét. Persze ha mindkét nyitószelvényem elmegy, akkor nem a tobet szopik, hanem én. De akkor nagyon.
Csácsumicsá kispöcörők. A majom megérkezett, lehet készíteni a kupát, mert most Csacsa (vagy Titti?) elvitte egy hónapra. Kéretik vigyázni rá, mert már most hiányzik.  ;)
Kezeket fel, mert itt nem lesz kegyelem.

Ha más nem, elviszem a hónap balf@sz@ címet, de nem maradok cím nélkül májusban  :cya:

Félre a rizsával, jöjjön a nyitószeló. Lehet mazsolázni. Ha valamelyik elmegy, szerintem fejbelövöm magam vagy kétszer.
Az oddsok leginkább a Csacsa féle vonalat tükrözik. Ha neki meghozta a sikert, akkor majmolnom kell, mese nincs. De már megint csak a szöveg. Na elég is ennyi, megyek megnézem, mi lesz a kettes szeló, ha az első repülő. Ennyi.

... a majom még el sem kezdte, máris folytatja. Itt egy színszombati szeló. Aztán egy tizest hagyok mert valamiből kötelet is kell venni  ;D

Az előző szelót is nézd meg, ha már ideevett a fene ;D

Betont vacsoráztam, úgyhogy neszójjábe!