OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sassuolo-Atalanta
15:00

5,5 gól felett @ 5.50 (bet365)

Ezen két csapat H2H meccsén az 5,5-ös line a 2,5-ösnek felel meg  ;D

15:00
Sirens-Rhinos
netball, bet365 15:00
live felület

84.5 pont felett @ 1.90


Idézetet írta: oakland23 Dátum május 02, 2021, 14:55:19
15:00
Sirens-Rhinos
netball, bet365 15:00
live felület

84.5 pont felett @ 1.90
1 negyed után szinte 100%-ot fel lehet venni  ;D

17:00-tól jön a kövi netball meccs, ez a Leeds valami kegyetlen aranybánya volt. követni kell, ezt nagyon nem érezték a bukik

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 02, 2021, 13:49:50
Valladolid-Betis 14:00-tól

VPizarro vezeti, 5-ször fújt a Valladolidnak, 4 végződött 1-1-es dötnetlennel, a Betis zsinróban 5, a Valladolid zsinórban 3 döntetlennél tart. Szóval nem lepődnék meg, ha 1-1 lenne. Tippjátékba megy a remi, élesben nem merem.

Büntetőket és piros lapot meg öngólt húztam, Betis meccsek tudnak színesek lenni, valami hátha esik.
Köszi @oakland23 a tippet, megfogadtam a döntetlent is, meg a pontos végeredményt is (1:1), szép tipp volt.  :great:

Leeds-Wasps
netball 20:15 bet365, élő

pontok száma 100.5 felett @ 6.50

A Leeds képes szép kis overes meccsre, a Wasps lassabb, de egy próbát megér. Érdemes picit kivárni, és megnézni, milyen ütemben jönnek a pontok, de most kockáztatós kedvemben vagyok

Flammes-Lyon
francia női kosár
17:00-tól kezdik

A hír annyi, hogy a Flammes kerete megtizedelődött, 5 felnőtt játékosa maradt, és egy 18 éves csajt hoznak fel a juniorból, hogy a padon is üljön valaki az edző mellett :D (ez az utóbbi, miszerint összesen hatan lesznek a line up-on, ez nem hivatalos, de két helyen is ezt olvastam, és a Flammes hivatalos weboldala is ezt írja)
Én behúztam a Lyonra egy overt, pár hendit 20-30-40 pontból, de leginkább élőben akarok majd valami nyerni, így elsőre minimum 20-25 kell legyen a két csapat között, azért a Flammesből tényleg sok jó játékos esett ki, ketten maradtak, akik képesek komolyabb ponttermelésre, de ezt a Lyonnál is tudják, és nyílván őket így jobban tudják védeni. Nem mellesleg a Lyon eleve erősebb, így én reálisan nézve minimum 20 pontot várok a két csapat közé, akinek nem kell ilyen 7.00-es odds, és elég neki az 1.80, annak szerintem ez rendben van

#4387 május 04, 2021, 13:18:47, oakland23
élő 75. perc 3-1-es állás

Sunshine Coast-Moreton Bay


A Moreton Bay utolsó 4 meccsén volt gól a 90. perc után  ;D Kivárok, és a 85. perc környékén durrantok egyet, hogy lesz még gól, mondjuk ez odds függő. Csak adnak rá valami jó szorzót. 1-1 piros lap is van, lesz hely a pályán

pff. 88. perc, és még csak 3.25 az over,, az nem kell

Lyon meccs:
https://www.youtube.com/watch?v=ZmzQ7jJhRfk

28-27-es negyed nem gyenge, amit dobnak minden esik, foult semmi  ;D

#4389 május 04, 2021, 17:34:03, oakland23
ilyen meccs nincs  ;D

18/10 tripla a hazaiaknál, még a dudaszósz félpályás is esett, kár, hogy nem adták meg. pár tizeden múlott. Hihetetlen

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 04, 2021, 17:31:29
ilyen meccs nincs  ;D

18/10 tripla a hazaiaknál, még a dudaszósz félpályás is esett, kár, hogy nem adták meg. pár tizeden múlott. Hihetetlen

Hát én is ezt néztem... Szerintem megdobták egy félidő alatt azt a triplamennyiséget, ami mondjuk átlagolnak per meccs... de inkább többet...  ;D  életük meccse.

Ez a francia kosár egyszerűen zseniális volt oak, maga a tipp persze elsősorban, de a meccs is. Amit ezek itt műveltek, sokat nevettem az az igazság  ;D ;D
Alighanem úgy volt vele a Lyon, ilyen esély ritkán van nagy pénzt csinálni, nehogy kimaradjanak a jóból.

élő, félidőben
Melbourne V - Macarthur
1-1-nél

3,5 gól felett @ 1.80 bet365

Volt két gól, de mellette volt még 5-6 óriási ziccer, kapufa, szóval bár nincs kimondottan helyzet minden percben, ami van, az mind óriási. Középpálya már a 20. perctől kb. dísznek volt, szerintem ha a 2. félidő olyan lesz, mint az első, még két gól simán jöhet

Mondjuk a VAR itt is kemény, egy büntető elmaradt, az első gól meg óriási lesgól volt, de nem vonalazgattak  ;D

Leeds-Tottenham 5,5 gól felett @ 10.00 (bet365)

A Tottenhamnek a szezonok vége felé van legalább egy őrült meccse, a Leeds ott a semmi közepén belemehet egy őrült overbe. Egy jó 2-4-gyel már benn vagyok nyerőben  ;D

Alavés-Levante
14:00

Az Alavés sok pirosat kap, egy most is villanhat. Szerintem akik sanszosak a lapra, az Battaglia, Pina, Laguardia, Lejeune, és tettem még picit a két kapus piros lapjára is, hátha-hátha...

a sima piros 4,50-ért egész korrekt