Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



glassverket, a szégyen kurva anyátokat basznátok telibe, mocskos faszszopó gecik

A Juventus még mindig tőkét gyűjt így a bajnokság elején?????

Carreno-Busta, száradjon le a pöcsöd, tetves bundás geciláda!!!!!

#7909 szeptember 12, 2015, 23:10:19, LosGabos
Akiknek ma estére egy taliga kongói benga négert farkat kívánok a seggükbe: Karlsruhe és Leverkusen. :segg:

Ankara mocskos kurvái, kapjátok össze magatokat. Retkes faszszopó csicskák, hát basszátok meg magatokat...  :redchug:

Horvát kosárlabda=  :hanyas: :hanyas:

dalfsen, a mocskos kurva anyátokat basznátok telibe. hát a jó kurva anyátokat csináltok már, basszátok meg....
Ha nem nyertek legalább hárommal egy kalap fos csapat ellen, akkor szopjátok le a faszomat, SZÓ SZERINT!!!

forslund, a szégyen kurva anyádat, hogy a 100%-s ziccereket MINDET kihagyod. egy ilyen idióta, szerencsétlen féreg geci hogy tud egyáltalán pénzt kapni a "teljesítményéért"????
törne el mindkét kezed azonnal!

Tottenhamnek mi az idei célja? A biztos bentmaradás??  :bash: :bash:

Buzi Anderlecht, emlékszem a múlt szezonban is hányszor szopattatok meg  :noway: Egy kurva gólt nem tudtok lőni, férgek  :fakk:

Büdös Kurva anyád Huston Street, te büdös balfasz, agyatlan barom, hogy 3-0nál a 9.iningben 2outnál, üres bázisoknál beszedsz egy HR-t, egy triplát majd két szinglit és csúcs poénnak még egy 3pontos HR-t, hogy pillanatok alatt elbukjátok a meccset egy outra a végétől 0-3ról 5-3ra a Houston ellen. Értem én hogy hasonlít a neved és az ellenfél neve, de azért ennyire látványosan nem kéne.. Talán nem akartok rájátszásba jutni? Remélem Trout és Pujols eltöri az öltözőben kezed-lábad, majd 3 bantunéger seggbe basz a zuhanyzóban. Mondjuk én levágnám a fejed egy baltával,de mindegy is,csak szenvedj.

Ez kb olyan volt, mint amikor a Vidi 90+ban vert a DVTK-t.Vagy még rosszabb.

Na retek underes burma, hogy rohadnál meg... ;D

Kayseri u21 ugy csinaljatok a mélytorkot ahogy kell. félidő 0-0, 46. perc 0-1. A jó kurva anyátok :crazy:

Majchrzak és Zielinski, verjétek telibe egymást, szarházi köcsögök!!!!!!!!! Előbbi szopjon le egy lovat is, a múlt héten is szívatott a rohadék.  :fakk2: :fakk2: :fakk2: :fakk: :fakk: :fakk: :wall: