Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Itt hogy kell igazolni magad? elküldtem nekik személyi, lakcim, bankkártya fényképet.. még nem is válaszolnak rá.. akkora egy béna oldal ez innen minél előbb vegyem le a pénzem..

Idézetet írta: Etoo Dátum szeptember 09, 2011, 07:46:38
Itt hogy kell igazolni magad? elküldtem nekik személyi, lakcim, bankkártya fényképet.. még nem is válaszolnak rá.. akkora egy béna oldal ez innen minél előbb vegyem le a pénzem..

Na erre az irodára semmi képen nem mondanám, hogy béna és azt sem, hogy nincs biztonságban a pénzed.

e-mailbe is elküldtem nekik, meg az oldalon is feltöltöttem nekik minden, de semmit nem reagálnak..

Szerinted naponta hány levelet kapnak?
Még egy nyamvadt vízszámlásnak is ha írsz levelet, legalább 5 nap mire vissza ír....
Ne legyél türelmetlen. Több millióan vannak fenn az oldalon.

Idézetet írta: Etoo Dátum szeptember 09, 2011, 08:45:19
e-mailbe is elküldtem nekik, meg az oldalon is feltöltöttem nekik minden, de semmit nem reagálnak..
És kértek is valamit vagy csak úgy önszorgalomból küldted?Én nemrég vagyok itt de még soha nem küldtem semmit.Kérdezném is BF szakértőktől hogy is van itt mikor kérnek vmit?

Idézetet írta: pukk Dátum szeptember 10, 2011, 06:10:17
És kértek is valamit vagy csak úgy önszorgalomból küldted?Én nemrég vagyok itt de még soha nem küldtem semmit.Kérdezném is BF szakértőktől hogy is van itt mikor kérnek vmit?
Tőlem már a regisztráláskor kérték, hogy igazoljam azt, hogy elmúltam 18 éves. Ugyanezt megismételték az első befizetésnél is. De igaz az is, hogy korrekten visszaigazolást küldtek, miután leellenőriztek.

Nekem olyan gondom van, hogy nem találom azt,hol meg lehet nézni a lezárt multiples fogadás részletezését.
Ha vki tud segíteni megköszönöm! :cya:

Idézetet írta: Tiedes Dátum szeptember 09, 2011, 17:12:09
Szerinted naponta hány levelet kapnak?
Még egy nyamvadt vízszámlásnak is ha írsz levelet, legalább 5 nap mire vissza ír....
Ne legyél türelmetlen. Több millióan vannak fenn az oldalon.

már el is fogadták szerencsére, de nekem nem jön be a betfair..

Idézetet írta: Etoo Dátum szeptember 11, 2011, 09:19:46
már el is fogadták szerencsére, de nekem nem jön be a betfair..

Akkor irány vissza a Betclic-re fogadni Csapó Dudival!


sziasztok
akartam belépni betfair-re és az alábbi üzenet fogadott:
Access to this account is denied - this account has been closed. Please contact the Helpdesk if you have any questions
próbáltam geeks toy-ban is és ott is ezt írta

Zárolták a számládat, dumálni kell velük, hogy miért.

Idézetet írta: almafa Dátum szeptember 13, 2011, 19:50:48
Zárolták a számládat, dumálni kell velük, hogy miért.

viszont még pénz feltöltés levétel sem volt, szombaton csináltam ismerősnek, esetleg reg alatt nem tetszett nekik valami? :O

ismeros, bonuszkurvalkodas, egy IP alol 3 ember: mindig ugyanaz az ismeros sztori :D

Idézetet írta: harvy666 Dátum szeptember 13, 2011, 19:56:44
ismeros, bonuszkurvalkodas, egy IP alol 3 ember: mindig ugyanaz az ismeros sztori :D

Betfair-en lehet egy embernek több számlája is.