Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Hogy bizonyítja a BF, hogy kint vagy a meccsen és onnan fogadsz?

Idézetet írta: dzoli Dátum október 21, 2011, 08:49:31
Ilyenekkel felesleges próbálkozni, már olvastam olyat hogy valakinek törölte a fogadását a BF egyértelmű late betting miatt , és figyelmeztették hogyha mégegyszer ilyen lesz, akkor kitiltják. Meg amúgy is minek, a magyar meccseken értékelhetetlen a forgalom élőben.

Mi az, hogy late betting? Ha nincs lezárva a fogadás nem late, ha le van zárva akkor meg már nem tudsz fogadni.

Idézetet írta: sleve Dátum október 21, 2011, 19:20:21
Mi az, hogy late betting? Ha nincs lezárva a fogadás nem late, ha le van zárva akkor meg már nem tudsz fogadni.

az, hogy nincs lezárva a fogadás, de egyértelműen az esemény után tetted meg a tippedet.
már ha ilyen egyáltalán lehetséges, mert szerintem az az x másodperc átfutási idő, éppen annyi, hogy ha a meccsen kinnvagy akkor is lezárják a fogadást mire azt elfogadná.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 21, 2011, 19:22:39
az, hogy nincs lezárva a fogadás, de egyértelműen az esemény után tetted meg a tippedet.

Betfairnél ilyen nincs (elvileg  ha mégis előfordulna vmi hiba miatt az sem általános).

a courtside traderek a lóversenyen és a teniszben tudják kamatoztatni azt, hogy kint vannak és pár másodperccel a tv közvetítés előtt látják az eseményeket, mivel ezeket a piacokat nem függesztik fel.

a futballban viszont van olyan, hogy a Betfair feedje egyszerűen rossz, vagy sokat késik, ilyenkor még az 5-8 másodperces delay is átjátszható. Példa: Shaktar - Zenit BL meccsen a Zenit 11-esénél már csak akkor függesztette fel a piacokat a BF, amikor Shirokov nekifutott a labdának. Aki időben kapcsolt, elvihetett a back oldalon lévő pénzből...más kérdés, hogy kimaradt a tizi...


Idézetet írta: sleve Dátum október 21, 2011, 19:20:21
Mi az, hogy late betting? Ha nincs lezárva a fogadás nem late, ha le van zárva akkor meg már nem tudsz fogadni.

Látszik hogy nem vagy rutinos fogadó... én a két kezemen sem tudnám megszámolni az olyan fogadásokat, amik az évek alatt történtek velem, ahol teljesen szabályosan fogadtam, és miután elfogadták a fogadásomat, pár mp után jött a gól... és törölték, mert hogy late betting volt, holott nem. És hiába írtam nekik eleinte hogy ez teljesen szabályos volt, és akkor minek van az a 6-10 mp-es várakozás amíg elfogadják a tétet, elhajtottak. A legszánalmasabb esett tavaly a bwinen történt, egy japán meccsen először overre tettem, aztán közvetlenül utána arra, hogy 75-90 perc között is lesz egy gól (én nagyobb tétekkel játszom, és van hogy valamit kétszer kell megtennem az alacsony limit miatt, vagy így, vagy pedig úgy hogy mellékötök az eredeti fogadás mellé egy 1.01-es fogadást, és akkor meg lehet tenni újra). Elfogadták a második fogadást is, erre kb. 20 másodperc múlva roló, és gól. És mi történt? Az overes fogadást, amit először tettem, törölték, a 75-90-est, amit másodjára, azt meg kifizették. Gondoltam ilyen hülyék nem lehetnek, írtam nekik hogy ez nem lehetett late betting, fél perc is eltelt a fogadásom és a gól között plusz a második fogadás meg ki lett fizetve, de nem baj, elküldték a sablonválaszt :

"Sajnálattal tájékoztatjuk, hogy a xxxxxxxxxx számú fogadását törölnünk kellett, mivel a tipp elhelyezésének pillanatában a fogadást már lezártuk. A késedelmes közvetítés ill. feldolgozás bizonyos esetekben szabálytalanul elhelyezett fogadásokhoz vezethet, melyek előfordulása sajnos nem zárható ki teljes mértékben.

Valamennyi nem időben elhelyezett fogadás ("late bet") javításra került, fogadói számláján a fogadás tétjét időközben ismét jóváírtuk. "

Fél perc múlva jött a gól, de ők már lezárták....a kurva anyátokat azt basszátok meg... ja és bónuszként kaptam még egy 30.000 forintos max tét korlátozást is. Ennyit a köcsög irodákról.



A Betfaires törlés meg 2-3 éve volt egy BL meccsen, az illető overre tett, a gól a vége előtt pár perccel jött, ő meg 1.01-el kisöpörte az összes bent lévő ajánlatot, aztán két napra rá felfügesztették a számláját, és törölték a fogadást. Nem is csoda hogy egy-két angol rangadó kivételével most már minden meccsen (BL-en is) 8 másodperc a delay.

Idézetet írta: dzoli Dátum október 22, 2011, 04:25:26
Látszik hogy nem vagy rutinos fogadó... én a két kezemen sem tudnám megszámolni az olyan fogadásokat, amik az évek alatt történtek velem, ahol teljesen szabályosan fogadtam, és miután elfogadták a fogadásomat, pár mp után jött a gól... és törölték, mert hogy late betting volt, holott nem. És hiába írtam nekik eleinte hogy ez teljesen szabályos volt, és akkor minek van az a 6-10 mp-es várakozás amíg elfogadják a tétet, elhajtottak. A legszánalmasabb esett tavaly a bwinen történt, egy japán meccsen először overre tettem, aztán közvetlenül utána arra, hogy 75-90 perc között is lesz egy gól (én nagyobb tétekkel játszom, és van hogy valamit kétszer kell megtennem az alacsony limit miatt, vagy így, vagy pedig úgy hogy mellékötök az eredeti fogadás mellé egy 1.01-es fogadást, és akkor meg lehet tenni újra). Elfogadták a második fogadást is, erre kb. 20 másodperc múlva roló, és gól. És mi történt? Az overes fogadást, amit először tettem, törölték, a 75-90-est, amit másodjára, azt meg kifizették. Gondoltam ilyen hülyék nem lehetnek, írtam nekik hogy ez nem lehetett late betting, fél perc is eltelt a fogadásom és a gól között plusz a második fogadás meg ki lett fizetve, de nem baj, elküldték a sablonválaszt :

"Sajnálattal tájékoztatjuk, hogy a xxxxxxxxxx számú fogadását törölnünk kellett, mivel a tipp elhelyezésének pillanatában a fogadást már lezártuk. A késedelmes közvetítés ill. feldolgozás bizonyos esetekben szabálytalanul elhelyezett fogadásokhoz vezethet, melyek előfordulása sajnos nem zárható ki teljes mértékben.

Valamennyi nem időben elhelyezett fogadás ("late bet") javításra került, fogadói számláján a fogadás tétjét időközben ismét jóváírtuk. "

Fél perc múlva jött a gól, de ők már lezárták....a kurva anyátokat azt basszátok meg... ja és bónuszként kaptam még egy 30.000 forintos max tét korlátozást is. Ennyit a köcsög irodákról.



A Betfaires törlés meg 2-3 éve volt egy BL meccsen, az illető overre tett, a gól a vége előtt pár perccel jött, ő meg 1.01-el kisöpörte az összes bent lévő ajánlatot, aztán két napra rá felfügesztették a számláját, és törölték a fogadást. Nem is csoda hogy egy-két angol rangadó kivételével most már minden meccsen (BL-en is) 8 másodperc a delay.

Igazad van a betfair-t még csak 1,5 éve használom, hogy 2-3 éve mi volt azt nem tudom a bwin-nél inkább elképzelhetőnek tartom az esetet de itt most a betfair-ről van szó.

Üdv,

A segítségeteket szeretném kérni, mégpedig abban, hogy nem tudom levenni a pénzt a batfair számlámról! Mikor rámegyek a kifizetés menüpontra nem tudom használni, mintha le lenne tiltva. Egy angol szöveg jelenik meg a felső sarokban amivel nem igazán tudok mit kezdeni mivel a gyenge angol tudásommal nem tudom értelmezni. Valahol már olvastam, hogy esetleg fényképes igazolvány másolatát kellene elküldeni a batfairnek vagy valami hasonlót. Nem tudom mit kell ez esetben csinálni... Aki tud ebben segíteni kérem segítsen nekem! Előre is köszönöm!

Idézetet írta: ThomasQ Dátum november 02, 2011, 14:34:01
Üdv,

Mikor rámegyek a kifizetés menüpontra nem tudom használni, mintha le lenne tiltva. Egy angol szöveg jelenik meg a felső sarokban amivel nem igazán tudok mit kezdeni mivel a gyenge angol tudásommal nem tudom értelmezni.

Szia,

Ha bemásolod azt a szöveget, akkor biztosan könnyebben fog menni a segítség.

Ez lenne:
To comply with anti money laundering regulations you will need to complete a full identity check before being able to withdraw money from your Betfair account.

Win to Nill, Clean sheet között mi a különbség?


Betfair nem az én pályám, de logikusan Clean Sheet az nem kap gólt, míg a Win to Nill-nél nem elég, hogy nem kapsz gólt, de győznöd is kell.

Ha még egyáltalán nem küldtél el nekik semmit, akkor töltsd fel a személyid mindkét oldalának a képét a My Profile menüben (upload document), ekkor félig le leszel ellenőrizve, és mehet a withdraw. De ha ezt már megtetted, akkor írj a [email protected] -ra és kérdezd meg tőlük hogy pontosan mit is kérnek.


Idézetet írta: ThomasQ Dátum november 02, 2011, 15:12:25
Ez lenne:
To comply with anti money laundering regulations you will need to complete a full identity check before being able to withdraw money from your Betfair account.

Nagyon szépen köszönöm a segítséged!

Betfairnél tenisz esetében, ha feladják visszajár a tét? Előre is köszönöm a segítséget! :)