Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: liticarb Dátum augusztus 20, 2010, 14:47:31
Ez a pénz visszafizetéses akció tetszik. Ezt akár mindig igénybe lehet venni vagy csak 1x? Mert ha minden alkalommal akkor az egész jó, bár nem értem miért éri meg így az irodának.
De utána még 3szor meg kell forgatnod min 1.6os oddson..azért úgy már más :crazy:

Hát barátom képzeld el, hogy haver már mostanra megforgatta azt a tegnapi 2000 Ft-ot, amit visszakapott a Zágráb meccs után. Nem nagy dolog...

Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 20, 2010, 15:08:25
De utána még 3szor meg kell forgatnod min 1.6os oddson..azért úgy már más :crazy:

Az úgy tényleg már más... Persze az a legegyszerűbb ha egyből nyersz és nem kell ez a pénz visszafizetéses garancia. És ezeken a visszafizetéses akciókon is ér az 1.6-os odds, tehát ha ezeken forgatom meg?

SZERENCSEÓRA PÉNTEK 15:00-TÓL 17:00-IG

Pénteken csak két órát lesz elérhető a SZERENCSEÓRA nevezetű fogadási lehetőség. 15:00 órától olyan szorzókat mutatunk meg, amiket eddig még soha nem láthatott az Unibet oldalán és 17:00 után nem is lát majd ezután se, csak 2 órát lesznek aktívak, és csak ebben a két órában fogadjuk el a téteket ezekre biztosított fogadásokra! Ne feledje, Péntek 15:00-17:00 óra között Unibet, SZERENCSEÓRA!!!

Kíváncsi vagyok, hogy hány %-al emelik majd az odds-okat.

Én a kiskapukra leszek majd kíváncsi :crazy: De nagyon szeretem ezt az unibetnél, hogy mindig van valami bónuszuk.

óóóó b*ssza meg hogy ilyenkor nem leszek itthon :bash: >:(

Tudtok vmi konkrétat erről a szerencseóráról? semmi oddsváltozást nem látok 15óra elötthöz képest!?

Van egy külön szerencseóra eseménygyűjtő a sportágak között.

Kétszer átnéztem a kínálatot, de nem találtam olyat, amire érdemes lenne fogadni.

Sziasztok!
Jól értem, hogy az Unibet-nél a max. 10.000 ft-os kezdő bónusznál nincs időkorlát, hogy meddig kell teljesíteni a 6x 1.6-ot?

Így van, nincs időkorlát.

Ez egy szimpatikus tulajdonság, köszi!  :angel:

Jól emlékszek, hogy pár hete még 2000 HUF volt a minimális befizetés kártyáról? ??? Most teszek fel pénzt (kb 1 hónap után) és látom hogy már 3000 HUF.

Idézetet írta: Gerpa Dátum szeptember 14, 2010, 19:30:53
Jól emlékszek, hogy pár hete még 2000 HUF volt a minimális befizetés kártyáról? ??? Most teszek fel pénzt (kb 1 hónap után) és látom hogy már 3000 HUF.


Nem, én úgy emlékszem,h 4 rugó volt, és sztem most csökkentették 3-ra!  :great: