Május 25, 2019, 23:44:11 pm CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 265830 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mAtThEwT

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #255 Dátum: Április 21, 2012, 18:35:11 pm CEST »
Üdv!

Lóversennyel lenne kérdésem!

perpill 9.03 EUR van a számlámon. Szóval 2 fogadást simán tudok kötni.
Nah mármost ügye én biztos nyereséget akarok. Rakok egy lóra, hogy nem ér el helyezést 4 EUR összeggel, utána meg, hogy elér.  Mutatja is, hogy sikeres a fogadás, de a bankom még mindig 9.03 EUR  :|  :o Hogy a francba mikor előbb kötöttem meg 2*4 euróért egy fogadást? Nem 1.03 EUR-nak kellene lennie a számlámon?  ??? :-\

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #256 Dátum: Április 21, 2012, 18:37:09 pm CEST »
Üdv!

Lóversennyel lenne kérdésem!

perpill 9.03 EUR van a számlámon. Szóval 2 fogadást simán tudok kötni.
Nah mármost ügye én biztos nyereséget akarok. Rakok egy lóra, hogy nem ér el helyezést 4 EUR összeggel, utána meg, hogy elér.  Mutatja is, hogy sikeres a fogadás, de a bankom még mindig 9.03 EUR  :|  :o Hogy a francba mikor előbb kötöttem meg 2*4 euróért egy fogadást? Nem 1.03 EUR-nak kellene lennie a számlámon?  ??? :-\

hogyha tradelsz sikeresen , tehát keresztbe fogadsz akkor ugye már nem veszíthetsz, ezért nem tartják vissza a pénzedet hanem jóvá is írják a számlán majd ha vége az eseménynek a nyereményt hozzáírják.

Nem elérhető mAtThEwT

« Válasz #257 Dátum: Április 21, 2012, 18:39:35 pm CEST »
hogyha tradelsz sikeresen , tehát keresztbe fogadsz akkor ugye már nem veszíthetsz, ezért nem tartják vissza a pénzedet hanem jóvá is írják a számlán majd ha vége az eseménynek a nyereményt hozzáírják.

Köszi!!!!!   :beerchug:   :great:         LÓVERSENY FOREVER!!!!! :redchug: :great:

Nem elérhető benson

« Válasz #258 Dátum: Április 23, 2012, 14:31:56 pm CEST »
Egyre gyorsabb a banki kifizetés: a legutóbbi két lekérésnél is már másnap a bankszámlámon volt a pénz.  :ok: Tartsák meg jó szokásukat!

Nem elérhető Knapp

« Válasz #259 Dátum: Április 24, 2012, 11:38:30 am CEST »
Egyre gyorsabb a banki kifizetés: a legutóbbi két lekérésnél is már másnap a bankszámlámon volt a pénz.  :ok: Tartsák meg jó szokásukat!

Akkor csak engem szívatnak?   :)
Nálam 2, de legutóbb 3 munkanap lett belőle.

Júliustól lesz egy kis gyorsulás, ha a magyar bankok átállnak a napon belüli többszöri utalásra.

Nem elérhető DAdee92

Re:Skrill - 20%-os Pénzvisszafizetés
« Válasz #260 Dátum: Április 26, 2012, 14:29:41 pm CEST »
Hello!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy én tegnap este beregisztráltam a skrillre és azóta nem küldtek e-mailt pedig leellenőriztem, hogy jol adtam e meg és minden rendben van jol adtam meg az email címem. Nem tudom mi lehet, de az számíthat valamit hogy citromailes vagyok? Ilyenkor mi a teendő? Válaszod előre is köszi.
Üdv.: Ádám

Nem elérhető Milan

Re:Skrill - 20%-os Pénzvisszafizetés
« Válasz #261 Dátum: Április 27, 2012, 08:19:31 am CEST »
Hello!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy én tegnap este beregisztráltam a skrillre és azóta nem küldtek e-mailt pedig leellenőriztem, hogy jol adtam e meg és minden rendben van jol adtam meg az email címem. Nem tudom mi lehet, de az számíthat valamit hogy citromailes vagyok? Ilyenkor mi a teendő? Válaszod előre is köszi.
Üdv.: Ádám

Szerintem még várj egy picit, max. nézd meg a spameid közt.

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #261 Dátum: Április 27, 2012, 08:19:31 am CEST »
5.000 Forint Ingyenes Fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető Cpt. Szikla

« Válasz #262 Dátum: Április 27, 2012, 12:18:42 pm CEST »
Srácok, hogy oldjátok meg a valutafelvételt MB kártyával? Euróban van a számlám és abban is szeretném kivenni. Viszont Ferihegyig nincs kedvem elautózni, ha még meg van egyáltalán a K n' H automata. Más opció?
Előre is köszönöm!

Nem elérhető artur33

« Válasz #263 Dátum: Április 27, 2012, 15:03:30 pm CEST »
Ugy tudom több helyen lvan ilyen ATM az országba.Az otp honlapján például fel vannak ezek tüntetve,biztos a K&H-nál is lehet :ok: :cya:

Nem elérhető Cpt. Szikla

« Válasz #264 Dátum: Április 27, 2012, 16:20:32 pm CEST »
Az OTP-s csak saját kártyát enged. Amúgy BP bankos vagyok, de mivel ez MB Mastercard totál független a kettő... Más??

Nem elérhető Seven

« Válasz #265 Dátum: Április 27, 2012, 18:40:04 pm CEST »
Sziasztok.

Regisztráltam Skrill-re de lenne egy olyan problémám hogy ugye amikor azonotistani kell a kártyámat levon egy bizonyos összege 1-3 euro között és ezt kell beirni euroban a honlapon hogy sikeres legyen az azonositás.
Na most megnéztem netbankon hogy mi is volt ez de az összeg a forint mellett CSAK dollárban van feltüntetve. Próbáltam okoskodni az aznapi árfolyamon számolni euroba de nem volt jo. Tudna esetleg valaki segiteni hogy mit lehet ilyenkor tenni vagy hogyan probáljam ?

Nem elérhető Cpt. Szikla

« Válasz #266 Dátum: Április 27, 2012, 18:44:01 pm CEST »
Felesleges számolgatni.. Ügyfélszolgálattal vedd fel a kapcsolatot. Nálam anno uez volt. Screenshotoltam és utána elfogadták szó nélkül.

Nem elérhető Pikaa

« Válasz #267 Dátum: Április 27, 2012, 18:45:15 pm CEST »
Sziasztok.

Regisztráltam Skrill-re de lenne egy olyan problémám hogy ugye amikor azonotistani kell a kártyámat levon egy bizonyos összege 1-3 euro között és ezt kell beirni euroban a honlapon hogy sikeres legyen az azonositás.
Na most megnéztem netbankon hogy mi is volt ez de az összeg a forint mellett CSAK dollárban van feltüntetve. Próbáltam okoskodni az aznapi árfolyamon számolni euroba de nem volt jo. Tudna esetleg valaki segiteni hogy mit lehet ilyenkor tenni vagy hogyan probáljam ?

Be kell menni a bankba,és meg kell kérdezni tőlük a pontos összeget.

Nem elérhető Seven

« Válasz #268 Dátum: Április 27, 2012, 18:48:24 pm CEST »
Ugynaazt látják amit én a netbankos oldalon...  Nem tudja megmondani csak USD-be ( vagy lehet csak nem tudja ő sem hol kell nézni  ;D )

Cpt. Szikla dobok egy pm-et neked!  ;)

Nem elérhető DAdee92

« Válasz #269 Dátum: Április 30, 2012, 13:04:18 pm CEST »
Hello!
Már több mint egy hete regisztráltam a skrillre de azóta nem jött az azonosító mail. ( spamekben sincs) Sztem csinálok egy újat max ha az email már foglalt lesz akkor megadok egy másikat. Ebből így nem lehet gond igaz?
Üdv.:Ádám

Sportfogadas.org

Pinnacle
« Válasz #269 Dátum: Április 30, 2012, 13:04:18 pm CEST »