December 07, 2019, 12:59:57 pm CET

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 290869 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető runin

Re:Skrill Infó
« Válasz #3345 Dátum: Július 21, 2019, 14:41:07 pm CEST »
Zsoca, ezt megoldottuk  ;) :beerchug:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Zsoca

« Válasz #3346 Dátum: Július 21, 2019, 14:44:21 pm CEST »
Zsoca, ezt megoldottuk  ;) :beerchug:
Igen! 😊
Köszönöm szépen a segítséget  :beerchug:

Nem elérhető sportbettorpro

« Válasz #3347 Dátum: Augusztus 06, 2019, 09:52:29 am CEST »
Frissítve! Sikerült!
Regisztráltam már rá, sikerült befizetni is. Bár egyszer próbáltam még, és néha ebbe lép be... De innen hogy kell befizetni betfairre? A betfairen kell valamit csinálni? Itt van valami skrilles számlaszámom vagy kártyaszámom, és azt kell beírni a betfairen? Ha skrillen próbálok befizetni oda, egyből kiírja, hogy írjam be a kedvezményezett email címét. A betfairnek kell valamilyen email címét beírni?? Azt hol találom? Ja, és persze betfair exchange-re akarok, nem tudom, az külön van-e a betfairtől.
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 06, 2019, 11:03:47 am CEST írta sportbettorpro »

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #3348 Dátum: Augusztus 07, 2019, 08:54:24 am CEST »
Betfair oldalán kell kezdeni a befizetést, ott Skrillt válassz.

Nem elérhető kri1219

« Válasz #3349 Dátum: Augusztus 18, 2019, 08:04:50 am CEST »
Sziasztok!
A Skrill fiókot nem lehet ezek szerint törölni? Ha felfüggesztem, akkor nem kérik évente az 5€ tagdíjat?

Elérhető peshark

« Válasz #3350 Dátum: Augusztus 18, 2019, 08:58:11 am CEST »
A virtuális skrill kártya igénylésem b*****tt el, hiába írtam be a jó pinkódokat, mindig rossz pin-t írt ki, és letiltotta, hogy én magam csinálhassam meg a kártyát, hanem a supporttal kell beszélnem, de 10 perce biztos nézegetem és nem találok email címet vagy bármit, ahova írhatnék... Valaki tud egy emailt ahol kapcsolatba lehetne kerülni velük?

Szerk: Na oké, a support oldalon a kis keresőbe beírtam a "contact us"-t és egyből adott mindenféle elérhetőséget, de hogy ezt miért nem lehet egyszerűbben kirakni az oldal aljára mondjuk.. ::)
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 18, 2019, 09:02:47 am CEST írta peshark »

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #3351 Dátum: Augusztus 19, 2019, 10:37:45 am CEST »
A virtuális skrill kártya igénylésem b*****tt el, hiába írtam be a jó pinkódokat, mindig rossz pin-t írt ki, és letiltotta, hogy én magam csinálhassam meg a kártyát, hanem a supporttal kell beszélnem, de 10 perce biztos nézegetem és nem találok email címet vagy bármit, ahova írhatnék... Valaki tud egy emailt ahol kapcsolatba lehetne kerülni velük?

Szerk: Na oké, a support oldalon a kis keresőbe beírtam a "contact us"-t és egyből adott mindenféle elérhetőséget, de hogy ezt miért nem lehet egyszerűbben kirakni az oldal aljára mondjuk.. ::)

A potenciális fölösleges basztatások miatt.  ;D Szűrés.  :ok:

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #3351 Dátum: Augusztus 19, 2019, 10:37:45 am CEST »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető BaXee

« Válasz #3352 Dátum: Augusztus 20, 2019, 11:04:55 am CEST »
Hi!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a skrill kártya értintésnélküli limit határát esetleg tudja valaki, nem nagyon lelem..

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #3353 Dátum: Augusztus 20, 2019, 11:34:10 am CEST »
Hi!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a skrill kártya értintésnélküli limit határát esetleg tudja valaki, nem nagyon lelem..

Can I make a contactless transaction with my Skrill Mastercard®?
Yes, your Skrill Prepaid Mastercard® allows you to make contactless transactions wherever the universal contactless logo is displayed at terminals that accept Mastercard®.

Please note that contactless transactions are subject to transaction amount and daily limits that are unique to the country the transaction occurs and are defined by Mastercard®.

If your contactless purchase amount is over this limit, please complete your transaction using your chip and PIN code.

Én egy olyan 30€-ra saccolom.

Nem elérhető Exoon007

Revolut
« Válasz #3354 Dátum: Augusztus 26, 2019, 21:49:47 pm CEST »
Sziasztok!

Skrill-ről nem lehet kiutalni pénzt a Revolutra?

Köszi!

Nem elérhető tsabigo

« Válasz #3355 Dátum: Augusztus 29, 2019, 20:22:23 pm CEST »
Sziasztok!
Töltöttem fel pénzt a Revolut Mastercardommal, hogy majd a cryptovalutás megoldással befizethetővé teszem. A pénzt le is vonta  a kártyáról, látszik a tranzakciók között, de nem jött a skrilltől a szokásos email a feltöltésről és az egyenlegemben sem látszik. Ilyenkor mi van?

Köszi.Megoldódott.Csak tíz percig kellett frissítgetnem az oldalt, meg ki-be lépkednem. Aztán egyszer csak ott volt.
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 29, 2019, 20:24:42 pm CEST írta tsabigo »

Nem elérhető Tdog

« Válasz #3356 Dátum: Augusztus 29, 2019, 21:01:30 pm CEST »
Sziasztok! Pontosan milyen éves költsége van a Skrill számlának, ha csak a virtuális számlát igénylem, a fizikai kártyát nem? Mert olvastam már azt hogy ingyenes, havi 5 euró, illetve hogy évi 5 euró.
Az egyéb utalásos díjakkal tisztában vagyok.
Köszi előre is :)

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #3357 Dátum: Augusztus 29, 2019, 21:13:01 pm CEST »
Ingyenes. Csak annyit kell tenned hogy evente egyszer belepsz

Nem elérhető Csenii

« Válasz #3358 Dátum: Szeptember 17, 2019, 13:56:42 pm CEST »
Hello, bet365-on ha skrillrol fizetek be csakis ugyanoda kerhetem ki a penzem? Tortent egy olyan malőr hogy ujrakellett installalni a mobilom, aztan pont azon volt rajta ez a google akarmi, hitelesito, ami kell a ketlepcsos azonositashoz. F*ngom se volt rola, hogy ha en azt egyszer leveszem nem tudok majd belepni a fiokomba. Irtam a skrillnek üzit, de b*sznak valaszolni. Vegul is, minek is? Levenni most is letudom rola a penzt, epp csak az atutalassal lesznek majd gondok. Mit lehet ilyen helyzetben csinalni? 🤔

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #3359 Dátum: Szeptember 17, 2019, 14:09:54 pm CEST »
Van live chat. Bejelentkezes nelkul is elerhetoek.

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #3359 Dátum: Szeptember 17, 2019, 14:09:54 pm CEST »