BAR - REAL: Metroszexuálisok vs Testvásárlók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


vazze, már egy nyamvadt hsz-javítást sem tudok megcsinálni.. HALA MADRID!  :laugh:

Már ennyire izgatott vagy umekumek??? igyál meg egy két sört máris jobb lesz  :beerchug:    :D

Fc Barcelona 5-0 Real Madrid!

Gratulálok a Barca szurkolóknak! Fantasztikus, ahogy játszik ez a csapat! Le a kalappal!  :beerchug:

Egy ilyen meccs után nem tudok mást tenni, mint gratulálni a Barcelonának és azoknak a drukkereinek, akik ezt megérdemlik. :beerchug:

Idézetet írta: Gery185 Dátum november 29, 2010, 23:15:52
Egy ilyen meccs után nem tudok mást tenni, mint gratulálni a Barcelonának és azoknak a drukkereinek, akik ezt megérdemlik. :beerchug:
Hagyjad már, ne hajolj meg ;D Fogd valamire  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum november 29, 2010, 23:23:26
Gery ilyen korrekt megnyilvánulást ritkán látni, le a kalappal. Kár, hogy a csapatod, különösen Ramos, nehezen viseli, ha valaki jobb nála. 8-10 meccses eltiltást tippelek így elsőre.

Én is nehezen viselem, nem tagadom, de amit műveltünk az első 20 percben azt rossz volt nézni, utána se lett jobb. Engem nem az eredmény lep meg, mert a mutatott kép alapján nem tudok vele vitatkozni, hanem ez a mutatott játék... Most remélem kijön a Mou-faktor és összerántja a csapatot


Idézetet írta: zgergo Dátum november 29, 2010, 20:24:32

Én fordítanék ezen:

divat csapat vs. A VILÁG LEGJOBB CSAPATA

Mert számos mutató szerint a Real a világ legjobb csapata.
És ezt ma is meg fogják mutatni.

Ja persze, láttuk!  ;D ;D :D

Mit hittetek???!  :D :redchug: :beerchug:

Meggyaláztuk a Madridot! wáááháháá   :D

valami divat csapatot már megint megaláztak Barcelonában :D Barca több gólt lőtt, mint ahányszor a real kapura lőtt :XXXXXXXXXX a végén meg megmutatták hogy nem csak játszani nem tudnak, de emberileg is 0-ák :D A Barca meg: més que un club. ahol voltam, 3-0 után páran hazamentek... szegény realosok:D

FC Barcelona 5-0 Real Madrid!  :o :o :o

Ez K.O. volt a javából!
Kutatok az emlékeimben, de nem nagyon emlékszem olyanra, hogy egy Mou vezette gárda ilyen sima, már-már megalázó vereséget szenvedjen. Le a kalappal a Barcelona teljesítménye előtt!
Maximálisan együttérzek a Real Madridért szorítókkal, nem könnyű egy ilyen vereséget átélni. Nekem már az idén sikerült, hisz az én kedvenc csapatom is lépett már bele hasonló, méretes pofonba. Engem vígasztal a tény, hogy akkori kiütőnk azóta is csak a seggünket nézi a táblázaton.  :D Azért a Madrid szurkolók, ebbe ne nagyon éljék bele magukat, mert ez a Barcelona, el kell ismerni, tényleg a világ legjobb csapata.

Idézetet írta: sparco Dátum november 29, 2010, 23:48:22
valami divat csapatot már megint megaláztak Barcelonában :D Barca több gólt lőtt, mint ahányszor a real kapura lőtt :XXXXXXXXXX a végén meg megmutatták hogy nem csak játszani nem tudnak, de emberileg is 0-ák :D A Barca meg: més que un club. ahol voltam, 3-0 után páran hazamentek... szegény realosok:D

Úgy nehéz kapura lőni ha nincs is náluk a labda...:D XDXD

Ki az a hülye aki egy reklamáló ember mögé 1cm-re oda megy?? ráadásul csak váll magasságba ér... Te hogy szoktál reklamálni? vigyáz állásba? gondolom nem.

Azért ne essünk át a ló túloldalára. Ez olyan volt, mint amikor kosárlabdában eljátszák a támadót. Azért akit orrbavágnak, az nem gondolkodik rajta, hogy elessen-e  ;) Messinél kis fáziskésés bejátszik! Én amondó vagyok, hogy Messi foglalkozzon azzal, amit tud. A színészkedés nem az ő világa. Persze megpróbálni meg lehetett, de azért Messi sem volt ártatlan.

Amúgy bírom ez ilyet, hogy valakit kicsit meglegyintenek, és keresi a vért, hogy tudja bizonyítani, de az istenért sem találja...

Messinek ez a fajta bohóckodás nem áll jól!

A Barca azért dolgozott a Valenciának is... Hátha bennük marad az ütés, és a denevérek is jók lesznek egy pontocskára


Idézetet írta: oakland23 Dátum november 30, 2010, 14:04:16
A Barca azért dolgozott a Valenciának is... Hátha bennük marad az ütés, és a denevérek is jók lesznek egy pontocskára
Jaja. Főleg, hogy Pepe és Carvalho sárgák míg Ramos piros miatt nem is játszhat a hétvégén  8) +Garay sérült. Úgyhogy Marcelo-Albiol-Mateos/vagy vmi vkp-Arbeloa védelem fog összeállni.

A lényeg, hogy Mourinho arca be lett verve , de még most is akkora egoista fasz, hogy egy vereségről beszél... nem pedig egy totális megsemmisítésről...
A tényeg tudatában a Real azért vezette eddig a bajnokságot, mert még igazan jó csapattal nem találkozott csak az ATMA-val!
mi pedig levertük a sevilla,villareal,atma,valencia négyest... igaz a bl-ben könnyebb utunk volt, de azért egy kétszínű Milan sem olyan ellenfél aki ellen igazan kirpóbálhatta volna magát a Real. Jobbak voltunk jobbak vagyunk, nem érzem azt a Madridban amit tíz éve , sokat veszítettek ezzel a meccsel is és az elmúlt években A REAL névhez is...
A Zidane era legalább kitudott kapni emeltfővel...  Murinnyó köcsög még ezt sem tudja megtanítani a játékosainak ... de most mehetnek egy 5össel!!
Sergio Ramos meg no comment.. indulatok ide vagy oda csak a Barca tengelynek köszönheti, hogy a VB serleg közelébe jutott és ráront a saját csapattársaira?
Remélem CR-től kezdve mindenki megkapja a maga büntetését és elgondolkoznak... + CR  gyűlölöm tiszta szívemből elismerem a játéktudását de soha nem fog arra a szinte eljutni az ARC miatt, ahova előtte más sok focista eljutott. KIRAKATBABA


Visca eL Barca!!!