Szeptember 21, 2019, 08:48:32 am CEST

Szerző Téma: Sportfogadas.org Infó  (Megtekintve 36365 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SPF Admin

Re:Sportfogadas.org Infó
« Válasz #315 Dátum: Augusztus 25, 2019, 11:35:25 am CEST »
Tisztelt fórumtársak,

A fórumunk elsődleges célja, hogy sportfogadással kapcsolatos információkat, tippeket megosszunk egymás között. Szerencsére ezek mellett van lehetőségünk egy pár olyan versenyt, megméretettést is rendeznünk, ahol a fórumtagok pénznyereményben részesülhetnek.
Ez viszont nem kell elvakítson senkit, továbbra is a fórumunkon a kölcsönös tisztelet kell, hogy előtérben maradjon.

Az előbb említett nyereményjátékoknak van egy szabályzatuk, s a játék üzemeltetői eredményhirdetéskor ezt veszik figyelembe. Megtörténhet, hogy hibázunk, mivel mi is emberek vagyunk, s olyankor nyugodtan lehet szólni, főleg ha direkt módon érintettek vagytok.

Viszont itt és most kijelentem, s előre elnézést kérek a nyelvezetért: az "500 forintért saját anyukat megbaszó játékosok" a következőkben semmilyen magyarázat nélkül ki lesznek pakolva a fórumról.
Egy olyan fórumon, amelynek célja, hogy egymást segítsük, nincs szükségünk besúgó, fillérező patkányokra.

Köszönjük.

Nem elérhető Greipel

« Válasz #316 Dátum: Augusztus 25, 2019, 11:40:28 am CEST »
Tisztelt fórumtársak,

A fórumunk elsődleges célja, hogy sportfogadással kapcsolatos információkat, tippeket megosszunk egymás között. Szerencsére ezek mellett van lehetőségünk egy pár olyan versenyt, megméretettést is rendeznünk, ahol a fórumtagok pénznyereményben részesülhetnek.
Ez viszont nem kell elvakítson senkit, továbbra is a fórumunkon a kölcsönös tisztelet kell, hogy előtérben maradjon.

Az előbb említett nyereményjátékoknak van egy szabályzatuk, s a játék üzemeltetői eredményhirdetéskor ezt veszik figyelembe. Megtörténhet, hogy hibázunk, mivel mi is emberek vagyunk, s olyankor nyugodtan lehet szólni, főleg ha direkt módon érintettek vagytok.

Viszont itt és most kijelentem, s előre elnézést kérek a nyelvezetért: az "500 forintért saját anyukat megbaszó játékosok" a következőkben semmilyen magyarázat nélkül ki lesznek pakolva a fórumról.
Egy olyan fórumon, amelynek célja, hogy egymást segítsük, nincs szükségünk besúgó, fillérező patkányokra.

Köszönjük.

Kb egyszerre írtunk különböző témákba, így értelemszerűen még nem láthattam, mit írtál most.

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=16429.msg758310#msg758310

Ha ezzel a válaszommal esetleg baj lenne, töröld nyugodtan.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #317 Dátum: Augusztus 25, 2019, 11:42:25 am CEST »
Kb egyszerre írtunk különböző témákba, így értelemszerűen még nem láthattam, mit írtál most.

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=16429.msg758310#msg758310

Ha ezzel a válaszommal esetleg baj lenne, töröld nyugodtan.

Nincs ezzel semmi baj. A fórumtémát lehet használni játékon kívüli dolgokra is.  :ok:

Nem elérhető prigioni1

« Válasz #318 Dátum: Augusztus 25, 2019, 12:47:52 pm CEST »
Én inkább ezt írtam volna:

Köszönjük, hogy vannak olyanok, akik veszik a fáradtságot és elolvassák a szabályzatot. Főleg, ha más fórumtársuknak jelzik ezt azért, hogy legközelebb ne essenek bele ebbe a hibába.

Nem volt szó semmi hibázásról, nem is érinti az aznapi végeredményt. Pusztán csak jeleztem Assassinek a dolgot.

Ui: Mellesleg az anyjukat szót "eny jével" írják.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #319 Dátum: Augusztus 25, 2019, 13:13:29 pm CEST »
Én inkább ezt írtam volna:

Köszönjük, hogy vannak olyanok, akik veszik a fáradtságot és elolvassák a szabályzatot. Főleg, ha más fórumtársuknak jelzik ezt azért, hogy legközelebb ne essenek bele ebbe a hibába.

Nem volt szó semmi hibázásról, nem is érinti az aznapi végeredményt. Pusztán csak jeleztem Assassinek a dolgot.

Ui: Mellesleg az anyjukat szót "eny jével" írják.

Köszönjük, hogy tagja voltál fórumunknak. További sok sikert.

ui. Mellesleg pont úgy írom, ahogy akarom.
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 25, 2019, 13:16:23 pm CEST írta SPF Admin »

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #319 Dátum: Augusztus 25, 2019, 13:13:29 pm CEST »