Kezdő Tippjáték - Szeptember 2011

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kezdő Tippjáték - Szeptember 2011
A játék szponzora: [ex]Expekt[/ex]

A kezdő tippjáték szabályzatát az alábbi címen lehet elolvasni:

Tippjáték Szabályzat


A kezdő tippjáték nyereményei:

1.hely: 40 euró [ex]Expektes[/ex] számlafeltöltés

2.hely: 25 euró [ex]Expektes[/ex] számlafeltöltés

3.hely: 15 euró [ex]Expektes[/ex] számlafeltöltés

4.hely: 10 euró [ex]Expektes[/ex] számlafeltöltés

5-6.hely: 5 euró [ex]Expektes[/ex] számlafeltöltés

A nyeremények átvételéhez [ex]Expektes[/ex] számlára van szükségetek. Aki nem rendelkezik hasonló számlával, az [ex]ide[/ex] kattintván nyithat egy számlát.


Ha bármilyen kérdésed van a játékkal kapcsolatban akkor azt felteheted az Infó Tippjáték témában

Sok sikert.  :beerchug:

Hónap elején lemenni -40-re, aztán pár nap alatt felkapaszkodni + 60 körül-re az ám a tudás  ;) vagy inkább szerencse ? Szerintem az utóbbi. Én nem hiszek a jó szerencsejátékosba, inkább abban, hogy vannak szerencsésebbek és kevésbé szerencsések. Persze fontos a jó meccsválasztás, de néha hihetetlen eredmények jönnek.  Megfigyeltem, ha egy napon elbukom az első tippem, akkor jön a többi utánna, s van mikor meg egymás után mind bejön. Ma 3 spf-es / bwin / meccs és 3 tippjátékos / expekt / meccs is bejött csupán egy hibával. 7-ből 6. Van mikor 7-ből 1. Pedig a szisztéma ugyanaz. Szóval ma szerencsés napom volt. Ritka. Így most napokig nem játszom mert ilyenkor szokott jönni a feketeleves, bármire tippelek  :bash:

csungi

Sziasztok, a tegnapi tenisz tippeket nem semlegesként kellett volna elkönyvelni? Vagy ez a szabály a teniszre nem érvényes?

Sportágakra vonatkozó szabályok:

1. Ha egy mérkőzést nem játsszanak le a kiirt időpontban (elhalasztanak stb.) akkor a tippet semlegesként könyveljük el

Idézetet írta: pecsigergo Dátum szeptember 07, 2011, 12:18:30
Sziasztok, a tegnapi tenisz tippeket nem semlegesként kellett volna elkönyvelni? Vagy ez a szabály a teniszre nem érvényes?

Sportágakra vonatkozó szabályok:

1. Ha egy mérkőzést nem játsszanak le a kiirt időpontban (elhalasztanak stb.) akkor a tippet semlegesként könyveljük el

Melyik mérkőzésről van szó?

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 07, 2011, 13:32:12
Melyik mérkőzésről van szó?

A tegnapi US Open fordulót eső miatt a 1 nappal elhalasztották.

Idézetet írta: pecsigergo Dátum szeptember 07, 2011, 12:18:30
Sziasztok, a tegnapi tenisz tippeket nem semlegesként kellett volna elkönyvelni? Vagy ez a szabály a teniszre nem érvényes?

Sportágakra vonatkozó szabályok:

1. Ha egy mérkőzést nem játsszanak le a kiirt időpontban (elhalasztanak stb.) akkor a tippet semlegesként könyveljük el
Nem vagyok nagy szakértő, de tudtommal azért nem törölték Milanék a fogadásokat, mert teniszben a kezdési időpontok csak irányadóak. Bármi miatt lehet néhány órás, eső esetén napos csúszás is.

Valami okból kifolyólag a rendszer áthozta a tegnapi meccseket mára, s emiatt nem voltak kiértékelve semlegesként.

Az összes elhalasztott mérkőzésre szóló tippet töröltem.

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 07, 2011, 16:01:12
Valami okból kifolyólag a rendszer áthozta a tegnapi meccseket mára, s emiatt nem voltak kiértékelve semlegesként.

Az összes elhalasztott mérkőzésre szóló tippet töröltem.
Ezzel csak az a gond, hogy nem tudom megfogadni a törölt eseményeket, amelyeket ma újrajátszanak, mivel a rendszer azt írja ki, hogy egy eseményre csak egyszer lehet tippelni.

Nem teljesen értem ennek mi értelme volt. Hiszen ha nem játszották még le és töröltétek, evidens, hogy újra játékba küldöm. Csak h. a rendszer nem engedi. ' egy eseményre csak egy tippet küldhetsz be!'
Gergő baja inkább az volt, hogy a dátum átkerült mára és nem lehetett 5 tippet rakni. Szerintem.  :-\

Totál hülyeség volt ez a törlés. Egyik, amit már korábban írtunk, hogy nem tudunk újra fogadni arra az eseményre, másrészt a rendszer tippnek számolja a törölt tippeket is, így semelyik másik meccsre nem tudunk tenni, mert már "megvan" az 5 fogadás a mai napon...

Olyat nem lehet beállítani a tippjátéknál, hogy a focikínálatból csak azokat hozza le amik aznap vannak? Tenisznél pl. csak azok vannak.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum szeptember 07, 2011, 16:13:51
Nem teljesen értem ennek mi értelme volt. Hiszen ha nem játszották még le és töröltétek, evidens, hogy újra játékba küldöm. Csak h. a rendszer nem engedi. ' egy eseményre csak egy tippet küldhetsz be!'
Gergő baja inkább az volt, hogy a dátum átkerült mára és nem lehetett 5 tippet rakni. Szerintem.  :-\

Én csak a szabályzat szerint akartam cselekedni, mely azt mondja ha egy mérkőzés elmarad, akkor az "push"-ként van elkönyvelve.

Elnéztem a dolgokat, s ezért elnézést kérek.

szia Milan!
nézd meg légy szíves, minden rendben van-e az e havi tippjátékommal: képfeltöltés, nincs dupla IP-s felhasználó (rábeszéltem a fiamat, hogy ne játsszon, meg a suli miatt most nem is nagyon van ideje).
nagyon bosszantana, ha megint valami butaság miatt menne el az esetleges pénz.
kösz  :beerchug:

Idézetet írta: Seanconnery Dátum szeptember 18, 2011, 08:31:48
szia Milan!
nézd meg légy szíves, minden rendben van-e az e havi tippjátékommal: képfeltöltés, nincs dupla IP-s felhasználó (rábeszéltem a fiamat, hogy ne játsszon, meg a suli miatt most nem is nagyon van ideje).
nagyon bosszantana, ha megint valami butaság miatt menne el az esetleges pénz.
kösz  :beerchug:

Szia,

Eddig minden rendben.  ;)