SfTotó - December 2011

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfTotó - December 2011
A játék szponzora: Sportingbet

A decemberi SfTotó szelvények időpontjai:

1.Szelvény: December 3-4

2.Szelvény: December 6-7

3.Szelvény: December 10-11

4.Szelvény: December 14-15

5.Szelvény: December 17-18

6.Szelvény: December 20-21

7.Szelvény: December 26

8.Szelvény: December 30-31


A játék szabályzatát olvassátok el itt.

Ha nem szeretnétek lemaradni a szelvényekről akkor kérjetek értesítést.
Az Sftotó oldalon jelöld be a "Értesitőt kérek az új szelvényekről"-t, s nyomd meg az "Ok" gombot. Ezek után mindig amikor új szelvény kerül fel az oldalra, akkor értesítést fogsz kapni arra az e-mail címedre amellyel regisztráltál a fórumra.

Mindenkinek sok sikert kívánunk!  :ok:

Felkerűlt December hónap első SfTotó szelvénye (December 03.-04.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Felkerűlt December hónap második SfTotó szelvénye (December 06.-07.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Felkerűlt December hónap harmadik SfTotó szelvénye (December 10.-11.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Felkerűlt December hónap negyedik SfTotó szelvénye (December 14.-15.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Felkerűlt December hónap ötödik SfTotó szelvénye (December 17.-18.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy ha esetleg az első háromba végez valaki és már kapott 3-szor Bónuszt, akkor annak is  fel kell tölteni fogadást bizonyító képet ahhoz, hogy megkapja a nyereményt a MB számlára? 

Köszönettel,
Experte

Felkerűlt December hónap hatodik SfTotó szelvénye (December 20.-21.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Idézetet írta: Experte Dátum december 16, 2011, 20:23:19
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy ha esetleg az első háromba végez valaki és már kapott 3-szor Bónuszt, akkor annak is  fel kell tölteni fogadást bizonyító képet ahhoz, hogy megkapja a nyereményt a MB számlára? 

Köszönettel,
Experte

Sportingbetre kapja a bónuszt, addig amíg nincs az SB-től panasz emiatt.

6.Szelvény: December 20-21 sf toto szelvény után a 3. helyen álltam,ma újra rátekintettem a toplistára és jócskán hátracsúsztam,pedig nem volt újabb szelvény...

Felkerűlt a legújabb SfTotó szelvény (VII. December 26.)!


Én ezzel kívánok MINDENKINEK BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!  :angel:

Idézetet írta: Boci17 Dátum december 24, 2011, 14:47:10
6.Szelvény: December 20-21 sf toto szelvény után a 3. helyen álltam,ma újra rátekintettem a toplistára és jócskán hátracsúsztam,pedig nem volt újabb szelvény...
Itt (egyenlőre) az okoz zavart, hogy a toplistán szerepel a Karácsonyi Totó eredménye is. Ha megnézed eddig 6 SfTotó szelvény volt, de ettől függetlenűl vannak akiknek 7-8 szelvény is szerepel a nevük mögött.
Milanéknak már jeleztem régebben a problémát, azt az ígéretet kaptam, hogy időben megtörténik a nem SfTotó eredményeinek törlése és akkor a valós helyzetet mutatja majd a toplista.

Felkerűlt a 2011-es esztendő utolsó SfTotó szelvénye (December 30.-31.)!

B.Ú.É.K.!   :beerchug: :redchug: :beerchug:

Karácsonyi Totó III (NEM SFTOTÓ) - 2011.12.20 [0 pont]

ez mikor lesz kiértékelve????

Idézetet írta: gyugyika76 Dátum december 28, 2011, 08:51:17
Karácsonyi Totó III (NEM SFTOTÓ) - 2011.12.20 [0 pont]

ez mikor lesz kiértékelve????
Passz!!! Majd utánna érdeklődöm miért nincs kiértékelve. Ha csak feledékenységből, akkor majd én megcsinálom a kiértékelést.  :)

De az is lehet, hogy a háttárben "bekavar" az SfTotónak és azért maradt egyenlőre ki a feldolgozásból.