London 2012

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Megkaptam rajta, de nem lehet meglinkelni. Itt néztem újra Boltot is.



#274 augusztus 07, 2012, 23:27:24, Dacsi
Mi a fene volt ma a bírókkal? Egészen elképesztő dolgokat műveltek. És még csak nem is 1 sportban.
Vízilabdában a lányaink ellen fújtak, Lőrincz Tamástól is elvettek egy aranyat birkózásban, egészen elképesztő fújásokat láttam a spanyol-brit gyeplabda meccsen, az orosz-brazil röpin is volt egy hatalmas hiba a döntő(!) szettben, a boxolóknál is volt egy teljesen egyértelmű meccs, ahol mégsem az lett a győztes,akinek kellett volna lennie....(és akkor még Pendleton is hozzá tudna tenni ehhez a listához szerintem)
Egészen elképesztően gyenge volt a mai sporik teljesítménye. :noway:

Idézetet írta: Dacsi Dátum augusztus 07, 2012, 23:24:42
Mi a fene volt ma a bírókkal? Egészen elképesztő dolgokat műveltek. És még csak nem is 1 sportban.
Vízilabdában a lányaink ellen fújtak, Lőrincz Tamástól is elvettek egy aranyat birkózásban, egészen elképesztő fújásokat láttam a spanyol-brit gyeplabda meccsen, az orosz-brazil röpin is volt egy hatalmas hiba a döntő(!) szettben, a boxolóknál is volt egy teljesen egyértelmű meccs, ahol mégsem az lett a győztes,akinek kellett volna lennie....(és akkor még Pendleton is hozzá tudna tenni ehhez a listához szerintem)
Egészen elképesztően gyenge volt a mai sporik teljesítménye. :noway:
Csak idézni tudom önmagamat....

Csoda lenne ha egyszer a mi javunkra ítélnének a bírók bármiről is legyen szó... dehát a magyar (sport)diplomácia nem éppen a legerősebb...

Az orgos olimpiás oldalon csak nálam nem jelennek meg a friss cikkek?

Böngésző szereti gyorsitótárazni, Ctrl+F5 vagy Shift+F5-el frissitsd a főoldalt. Nálam telefonon csinálta ezt egy jó darabig.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 09, 2012, 13:42:09
Böngésző szereti gyorsitótárazni, Ctrl+F5 vagy Shift+F5-el frissitsd a főoldalt. Nálam telefonon csinálta ezt egy jó darabig.

Köszi, probléma elhárítva! :) :beerchug:

Közvetlenül nem tartozik az olimpiához, de érdekességnek olvassátok el ezt a cikket ha van időtök. Szerintem mindenkit fog meglepetés érni...
http://zona.hu/article/1174/kitalal-az-olimpikonokat-pumpalo-doppingbaro.html#article_rest


#281 augusztus 09, 2012, 18:41:23, vmlinuz
Idézetet írta: Cipolla Dátum augusztus 09, 2012, 16:29:10
Közvetlenül nem tartozik az olimpiához, de érdekességnek olvassátok el ezt a cikket ha van időtök. Szerintem mindenkit fog meglepetés érni...
http://zona.hu/article/1174/kitalal-az-olimpikonokat-pumpalo-doppingbaro.html#article_rest
"Doppingbáró", mekkora pihent agyú szenzációhajkurász találhat ki ilyeneket :redchug:

A cikk kb. olyan szintű, mint az ex-buki kitálal :D Tesztoszeronkrém, beszarok. Amúgy a cikk 4 éves, ezek a zónások most szedték elő?  :hanyas:

Rudisha világrekord :ok: Erre bezzeg nem lehetett fogadni, hogy megdönti...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 09, 2012, 21:03:04
Rudisha világrekord :ok: Erre bezzeg nem lehetett fogadni, hogy megdönti...

Lehetett. Betfairen 10.5 volt a szorzója.

Idézetet írta: anarsia Dátum augusztus 09, 2012, 21:29:47
Lehetett. Betfairen 10.5 volt a szorzója.

Óóóó miért nem néztem szét alaposabban. >:(