Nitto ATP Finals 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ATP Finals: Federer bosszúja vagy Djokovic acélkeze?

Elérkeztünk a Björn Borg csoport várva várt rangadójához Roger Federer és Novak Djokovic között. Nem is lehetne izgalmasabb a helyzetkép, hiszen aki nyer elődöntős, aki pedig veszít, az búcsúzik a világbajnokságtól. Olvasd tovább!

November 14. Csütörtök
21:00  Novak Djokovic - Roger Federer    1.34    3.25


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.11.14. (07:34).

ATP Finals: Megnövelt szorzók a csoportzáró összecsapásokra

Az ATP Finals Björn Borg csoportjának utolsó két mérkőzése már csak egy továbbjutó nevet kell felfedjen. A William Hill irodánál megnövelt szorzókkal fogadhatsz a meccsekre. Olvasd tovább!


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Tenisz: ATP World Tour Finals, 2019.11.14. 21:00
Novak Djokovic - Roger Federer
Tipp: Pontos eredmény   : Novak Djokovic nyer 2-1 re
Odds: 4.00
Iroda: bet 365

indok:
játszottak már tétmeccset 49-szer, Tyokó 27-szer nyert, ma is fog. De Roger sem adja magát konnyen, egy tie-t megnyer. Tippem 6-7, 6-3, 6-1.

@SPF Admin

Remek lehetőségnek gondolom ezt a VB-s tippjátékot, viszont értelmét veszíti azáltal, hogy bárki bármennyi tippet beírhat. Ha a tegnapi Tsitsipas - Zverev meccset nézzük, az első szett eredményéből 5 opció (3-6, 5-7, 6-7, 7-6, 7-5) is be volt írva tippként. Igazából ezek teljesen lutri tippek, nem hiszem, hogy bárki is komolyan gondolná, de mivel nincsenek korlátozások, bárki szabadon lövöldözhet, és előbb-utóbb úgyis beakad egy ilyen 8-9-10-es odds... Ezen a játékon csütörtökön nyilván már nincs értelme változtatni, de minőségibb és átgondoltabb tippeket láthatnánk szerintem, ha lenne egy felhasználói limit (pl. max 3 tipp az egész tornára) és akkor mindenki meggondolná, milyen tippet rak be, nem pedig minden meccsre beírnánk a 7-6 6-7 első szett tippeket.. :D Nyilván én is beállok a sorba, mivel a saját nyerési esélyeim csökkentem, ha nem így teszek... Egy ilyen tippjátéknak viszont pont nem ez lenne a lényege, hanem hogy erős-átgondolt tippekkel húzhassunk hasznot a meccsekből!  :great:

Pont ugyanezt néztem én is...előbb utóbb úgyis betalál egy ilyen találomra beírt szetteredmény.

ATP World Tour Finals - férfi páros
2019.11.14. 13:00

Kubot/Melo - Ram/Salisbury
Kubot/Melo 2-1
4,50
bet365

Éles meccs lesz ez a továbbjutásért, eddig mindkét páros gyakorlatilag ugyanolyan eredményeket hozott, nem hinném, hogy nagy különbség lenne majd köztük a mai meccsen sem. Idén egyik párosnak sincs kiemelkedő szezonja, Kuboték 1 tornát nyertek, Ram és Salisbury párosa pedig 2-t. Nem rég játszottak egymás ellen, akkor az amerikai-angol páros nyert, szerintem ma a kulcs pillanatokban élesebb lesznek Kuboték és egy super tiebreakben behúzzák a meccset.

Idézetet írta: peshark Dátum november 14, 2019, 10:50:58
@SPF Admin

Remek lehetőségnek gondolom ezt a VB-s tippjátékot, viszont értelmét veszíti azáltal, hogy bárki bármennyi tippet beírhat. Ha a tegnapi Tsitsipas - Zverev meccset nézzük, az első szett eredményéből 5 opció (3-6, 5-7, 6-7, 7-6, 7-5) is be volt írva tippként. Igazából ezek teljesen lutri tippek, nem hiszem, hogy bárki is komolyan gondolná, de mivel nincsenek korlátozások, bárki szabadon lövöldözhet, és előbb-utóbb úgyis beakad egy ilyen 8-9-10-es odds... Ezen a játékon csütörtökön nyilván már nincs értelme változtatni, de minőségibb és átgondoltabb tippeket láthatnánk szerintem, ha lenne egy felhasználói limit (pl. max 3 tipp az egész tornára) és akkor mindenki meggondolná, milyen tippet rak be, nem pedig minden meccsre beírnánk a 7-6 6-7 első szett tippeket.. :D Nyilván én is beállok a sorba, mivel a saját nyerési esélyeim csökkentem, ha nem így teszek... Egy ilyen tippjátéknak viszont pont nem ez lenne a lényege, hanem hogy erős-átgondolt tippekkel húzhassunk hasznot a meccsekből!  :great:

Köszi az észrevételt. Mivel még hasonló versenyt nem szerveztünk, s ezt is rövid idő alatt hoztuk létre, így lehet úgy is tekinteni rá, mint egy tesztverseny. Ezek után levonjuk majd a következtetéseket, s alakítunk rajta úgy, hogy a jövőben még hatékonyabb legyen.  ;)

Mondjuk annyi megjegyzésem lenne, hogy a tippszám meccsnapra van korlátozva. Egy meccsnap egy tippet lehet beküldeni.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 14, 2019, 11:25:58
Köszi az észrevételt. Mivel még hasonló versenyt nem szerveztünk, s ezt is rövid idő alatt hoztuk létre, így lehet úgy is tekinteni rá, mint egy tesztverseny. Ezek után levonjuk majd a következtetéseket, s alakítunk rajta úgy, hogy a jövőben még hatékonyabb legyen.  ;)

Mondjuk annyi megjegyzésem lenne, hogy a tippszám meccsnapra van korlátozva. Egy meccsnap egy tippet lehet beküldeni.

Persze, azert kezdtem azzal, hogy amugy nagyon jo lehetoseg ez, csak kicsit (szerintem) finomitani kellene rajta. :) A napi 1 tipp mellett ugyanugy be lehet tenni akar 7db 7-6-os elso szett tippet es csak bejon valamelyik, igaz ezt meg lehet tenni a max 3 tipp mellett is, csak azert feleannyi esely.

Idézetet írta: peshark Dátum november 14, 2019, 11:06:45
ATP World Tour Finals - férfi páros
2019.11.14. 13:00

Kubot/Melo - Ram/Salisbury
Kubot/Melo 2-1
4,50
bet365

Éles meccs lesz ez a továbbjutásért, eddig mindkét páros gyakorlatilag ugyanolyan eredményeket hozott, nem hinném, hogy nagy különbség lenne majd köztük a mai meccsen sem. Idén egyik párosnak sincs kiemelkedő szezonja, Kuboték 1 tornát nyertek, Ram és Salisbury párosa pedig 2-t. Nem rég játszottak egymás ellen, akkor az amerikai-angol páros nyert, szerintem ma a kulcs pillanatokban élesebb lesznek Kuboték és egy super tiebreakben behúzzák a meccset.

NYERTES  :great:

Idézetet írta: Mido9292 Dátum november 13, 2019, 22:40:41
14.11.2019, 15:00, Masters Cup ATP, -, indoors
Thiem Dominic    -   Berrettini Matteo
Tipp:Berrettini -1,5 szett
Odds:5,75
Iroda:Pinnacle

Thiemnek eddig minden összejött a tornán és már tovább is jutott az elődöntőbe. Nem tartom kizártnak hogy egy kicsit lazábban veszi majd a holnapi meccset.Az olasz eddig szettet sem nyert itt,de idén már verte Thiemet,pont ilyen arányban.
Nyertes!

15.11.2019, 13:00, Masters Cup ATP, -, indoors
Nadal Rafael   -    Tsitsipas Stefanos
Tipp: Nadal nyer
Odds:1,56
Iroda:Unibet
Ez a mérkőzés  hasonló lesz a mai Thiem- Berrettinihez. A görög lazábban fog kiállni,fejben már az elődöntőre koncentrál. Nadal pedig megmutatta Medvedev ellen hogy akar még ettől az évtől valamit. Spanyol győzelmet várok!

Tenisz: ATP World Tour Finals, 2019.11.14. 21:00
Novak Djokovic - Roger Federer
Tipp: 1.szett 6-3 Djoko
Odds: 5,60
Unibet

Mindketten megverték az olaszt és kikaptak Thiemtől, így sorsdöntő meccs következik. Djoko jobb az egymás elleniben és a legutóbbi öt alkalommal is Ő nyert. Az első szettben már nem fognak elmenni a tie-ig, a szerb egy brékkel sokkolja Fedet, majd a második szett még simább lehet. 

Tenisz: ATP World Tour Finals, 2019.11.14. 21:00
Novak Djokovic - Roger Federer
Tipp: 1. szett 7-5 Djokovic
Odds: 13,00
bet365

Ha jól futottam át az eddigi tippeket, akkor 5,00 szorzó alatt már felesleges tippelni ??? Hú mi lesz itt :D
Este Djokovic- Federer, ahol egy 1. szett végeredmény tippet választottam. 14 lehetséges kimenetelt lefelezem azáltal, hogy az esélyesebb szerb sikerét várom már az első játszmában is. A 6-0 6-1 6-2 túlontúl sima eredmény, a 6-3 pedig csak 4,00-es szorzó. Így innentől igazából számomra már csak 3 tipp jöhet szóba! Egy Federer beremegésre számítva (Djoko ellen megesik..) kulcspillanatban bukja el a szerváját a svájci, így a tippem 7-5 Djokovic 1. szett.

Tenisz: ATP World Tour Finals, 2019.11.14. 21:00
Novak Djokovic - Roger Federer
Tipp: 1.szett Federer nyeri 7:6-ra
odds: 9
Iroda: unibet

Nagy a tét, mindenki nagyon oda fog koncentrálni a saját szervájára és elmennek a tiebreak-ig ahol Federer meglepi a mentálisan erősebb ellenfelét. Aztán kikap majd, mert fordít Djoko, de ez nekünk már nem oszt nem szoroz.

ATP Finals: Nadal még nem továbbjutó

Még egyetlen üres hely van az ATP Finals elődöntősei között, és ma elválik ha az évet első helyen záró Rafael Nadalnak sikerül megszerezni a kijutást. Ismerd meg a helyzetképet és ne feledd, hogy a William Hill irodánál megnövelt szorzókkal fogadhatsz a csoportkör két utolsó meccsére. Olvasd tovább!


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org