Augusztus 09, 2020, 01:53:43 am CEST

Szerző Téma: GaMER ZoNE  (Megtekintve 990 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető BaXee

Re:GaMER ZoNE
« Válasz #15 Dátum: December 16, 2019, 20:59:48 pm CET »
Pont ez lett volna a kérdésem, hogy csengessem érte a pénzt, vagy nem éri meg?

Ez egy nagyon jó kérdés, úgy láttam 5-6k körül vesztegetik. Ezt már neked kell dönteni megér-e ennyit, az én filozófiám, hogy amiben van multiplayer vagy csak az, arra inkább szánok pénzt, mint ami csak sima offline solo, az max megér pár ezrest. Mondjuk ezzel is be lehet fürödni, megvettem az eFootball Pro Evolution Soccer 2020-at egy tizesért és erre hétvégén bekerül a Game Pass-be, bravó. Mellesleg a Forzával is besz*ptam ;D. Mivel a 2019 1-2 hete távozott a rosterből, gyanúsan benne lesz amíg nem jön a 2021. Oké, hogy csak bérlem az előfizetéssel, de elég jó biznisznek tartom ezt a rendszert. Bocs a reklámért, de amúgy nagyon fasza videó.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető BaXee

« Válasz #16 Dátum: December 25, 2019, 11:45:17 am CET »
Mindegy is, tudtam hogy van második része, pedzegettem a témát, hogy lehet rá kellene menni, gondoltam megnézem mit kérnek érte, 6-7k körül látom, nézem Micrososft Store-ban, 22k, ja bocs, kicsit pofátlanság:DD

Na igen épp aktuális lett, Gold előfizuval most 4ezerért adták ünnepekre a Division 2-őt 22 helyett, meg is vettem. Érdekes. Nagyrészt az megy mostanában, meg rábeszéltem magam egy EA Access előfizura is, főleg a Battlefield V miatt kellett, imádom a 2.vh-s theme-t, meg ki is akartam próbálni, anno COD1-COD2 only rifle mapokat habzsoltam, úgyhogy must have kategória. A BF:V-nek is van Battle Royale mód, a Firestorm, jónak tűnne, de sok az üresjárat, vagy hamar kimurdelsz és várni kell sokat, vagy nem találkozol senkivel, aztán 20 perc várakozás után vmelyik kinyír. Viszont a Conquest, Grand Operation és Team Deathmatch módoknak olyan hangulata van, hogy néha beszarok, bár dühítő tud lenni amikor állandóan picsán lő valamelyik, vagy úgy spawnolsz, hogy egyből ellőnek, de a szétbontható épületek nagyon tetszenek. (Nem titkolom a Band of Brothers sorozat a kedvencem.)

Greipel

« Válasz #17 Dátum: Január 09, 2020, 18:28:18 pm CET »

Nem akarja a véletlenre bízni a Real. /2035 tél vége

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #18 Dátum: Február 18, 2020, 18:59:03 pm CET »
FIFA 20 vs Sportfogadás: Miből csináljunk zsetont? (1. rész)

Képben vagy a FIFA 20 FUT módjával? Szerezz belőle profitot sportfogadás révén! Olvasd tovább

Nem elérhető TiB

« Válasz #19 Dátum: Június 21, 2020, 21:40:12 pm CEST »
Ennek a videónak, az angol címek magyaros kiejtéstől kezdve, a játékokon át, minden pillanata retro aranyat ér.

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #19 Dátum: Június 21, 2020, 21:40:12 pm CEST »