Let's get ready to rumble - a 13. menet (Latzka)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


12. tipp

Liverpool - Burnley
tipp: Liverpool :noway:
odds: 1,21
Tét: 30 000 egység
tippmixpro


Ki higgyen a Poolban, ha nem egy Pool szurkoló? :) Helyes a tippmixpron a megfogalmazás: "Valami elromlott" Klopp mester tessék kijavítani! :P Jó, az ilyen bekkelős csapatok pont nem fekszenek a Poolnak, de ez már nagyon nem kívánságműsor, kapaszkodni kell. Nekem pedig hinni; erről szól Pool és az élet ::) :)

Idézetet írta: Latzka Dátum január 20, 2021, 11:14:22
Indul a hazai egy jó kis FTC - Diósgyőr mérkőzéssel :) A Fradi egy mérkőzéssel kevesebbet játszva is magabiztosan vezet 9 ponttal; szerintem nagy tűz nem lehet bennük a hazai ligával kapcsolatban. A DVTK-nál viszont izzik a levegő; nagy edző- és játékosmozgások; és nekik nagyon kell az eredmény. Edzőmérkőzéseken nyeregettek; nem gondolom, hogy a Fradi nagyon kitömné őket, sőt inkább meglepetést érzek. Első gondolatom a DVTK +2,5 gól 1,50-es szorzó vagy a rúgnak gólt 1,90-ért.

Szívesen veszem, ha esetleg valakinek véleménye van a mérkőzéssel kapcsolatban :ok:

Szia Latzka!!!

Bravó és kalaplengetés!!!! Nagyon okos meglátás volt, kár, hogy csak ma vettem észre, mert ezt játszottam volna a meccsen a biztonságossága miatt! Így belementem a betclicken a vendégcsapat páratlan gól üzletbe, 2,53-ért, de ez biztonságosabb tipp lett volna! Graaaatula!

Idézetet írta: Sound Dátum január 21, 2021, 09:22:51
Szia Latzka!!!

Bravó és kalaplengetés!!!! Nagyon okos meglátás volt, kár, hogy csak ma vettem észre, mert ezt játszottam volna a meccsen a biztonságossága miatt! Így belementem a betclicken a vendégcsapat páratlan gól üzletbe, 2,53-ért, de ez biztonságosabb tipp lett volna! Graaaatula!

Köszönöm! És gratulálok a szép dagi szorzódhoz! :beerchug:

15:30 Freiburg - Stuttgart

A tabellán a Freiburg 2 ponttal előrébb; Sallait írják, hogy nem lép pályára, de több nagyobb nevű hiányzóról nem tudok. A szorzók viszont számomra érdekesen alakulnak; a hazaiak szorzója volt már 2,90 is, míg a vendégeké 2,30 körülire csökkent. Oddsportal azt mutatja eléggé mocorognak a szorzók minden bukinál, kíváncsi vagyok a végeredményre. Persze háromesélyes találkozó, de a józan ész 1x-et mondatna, viszont a (számomra) furcsa szorzókmozgások azt mondják a vengégek behúzzák.

???

13. tipp

Lengyelország - Magyarország
tipp: Lengyelország +4,5 gól :ok:
odds: 1,46
Tét: 15 000 egység
unibet

Idézetet írta: Latzka Dátum január 23, 2021, 14:24:34
15:30 Freiburg - Stuttgart

A tabellán a Freiburg 2 ponttal előrébb; Sallait írják, hogy nem lép pályára, de több nagyobb nevű hiányzóról nem tudok. A szorzók viszont számomra érdekesen alakulnak; a hazaiak szorzója volt már 2,90 is, míg a vendégeké 2,30 körülire csökkent. Oddsportal azt mutatja eléggé mocorognak a szorzók minden bukinál, kíváncsi vagyok a végeredményre. Persze háromesélyes találkozó, de a józan ész 1x-et mondatna, viszont a (számomra) furcsa szorzókmozgások azt mondják a vengégek behúzzák.

???

Meccs előtt már a Hazai 3,10-re nőtt, a Vendég 2,20-ra csökkent, ennek ellenére a végeredmény: 2-1

Idézetet írta: Latzka Dátum január 23, 2021, 17:15:26
13. tipp

Lengyelország - Magyarország
tipp: Lengyelország +4,5 gól :ok:
odds: 1,46
Tét: 15 000 egység
unibet


26-30 :ok: :redchug:


14. tipp

Paks - DVTK
tipp: 3,5 gól alatt :ok:
odds: 1,50
Tét: 15 000 egység
bet365


A DVTK szakította meg a Fradi hosszú hazai veretlenségét, ami teljesen szürreális.. A sok új igazolás miatt 3-4 passzot is nehezen tudtak megcsinálni a miskolciak; viszont kiválóan védekeztek. A kopasz Milovic játéka számomra nagyon kitűnt, kiválóan játszott a védelem tengelyében; sokat tehet azért, hogy ne kapjanak sok gólt. Előre játékban még sokat kell gyakorolniuk, a mákos gólon kívül szinte a kapu közelébe sem jutottak. Ma is ilyesmire számítok; védekeznek fegyelmezetten foggal-körömmel; nem hiszem, hogy gólokban gazdag mérkőzést hozna a két csapat találkozója.

15. tipp

Schalke - Bayern München
tipp: 2,5 gól felett :ok:
odds: 1,25
Tét: 20 000 egység
bet365

Idézetet írta: Latzka Dátum január 24, 2021, 14:00:50
14. tipp

Paks - DVTK
tipp: 3,5 gól alatt :ok:
odds: 1,50
Tét: 15 000 egység
bet365


A DVTK szakította meg a Fradi hosszú hazai veretlenségét, ami teljesen szürreális.. A sok új igazolás miatt 3-4 passzot is nehezen tudtak megcsinálni a miskolciak; viszont kiválóan védekeztek. A kopasz Milovic játéka számomra nagyon kitűnt, kiválóan játszott a védelem tengelyében; sokat tehet azért, hogy ne kapjanak sok gólt. Előre játékban még sokat kell gyakorolniuk, a mákos gólon kívül szinte a kapu közelébe sem jutottak. Ma is ilyesmire számítok; védekeznek fegyelmezetten foggal-körömmel; nem hiszem, hogy gólokban gazdag mérkőzést hozna a két csapat találkozója.

2-1 :ok: Lesgól, szögletgól (öngól), tizi, de csak 4 alatt maradtak.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 24, 2021, 15:04:18
15. tipp

Schalke - Bayern München
tipp: 2,5 gól felett :ok:
odds: 1,25
Tét: 20 000 egység
bet365


0-4 :ok:  88. percben jött a harmadik gól, pedig az összes lövésszám végül 46! lett.

FA Kupa 18:00

Manchester United - Liverpool

Ezer év után most vagyok először pesszimista és nincs igazából semmi elvárásom.. Nem értem aszorzók mozgásást most sem; most így közel a meccs előtt a Pool lett az esélyesebb; pedig szerintem a MU jobb kezdőt rakott fel. Van de Beek kezdő, róla tudjatjuk, hogy nagyon szeretne bizonyítani, extra motivált. Cavani pedig könnyen kicsinálhatja a 19 éves csigalassú Rhys Williamst.. Az 1x 1,50-ért egész pofás, de persze nem megyek a csapatom ellen.

16. tipp

Kisvárda - MOL Fehérvár FC
tipp: Kisvárda 1,5 gól alatt :noway:
odds: 1,50
Tét: 20 000 egység
bet365


Sajnos csak most vettem észre Várda64 nagyszerű tippjét, ami 1,83-ról szépen a helyére került, de még így sem rossz.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 25, 2021, 21:57:01
16. tipp

Kisvárda - MOL Fehérvár FC
tipp: Kisvárda 1,5 gól alatt :noway:
odds: 1,50
Tét: 20 000 egység
bet365
.

2-1 :noway: