EB Győztes játék

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Az "EB Győztes" játékunkban meg kell tippelned a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság csoportkörének, illetve kiesési szakaszának eseményeit, beleértve természetesen a győztest is.

A játékban bárki ingyen szerepelhet amennyiben regisztrálva van a Sportfogadas.org fórumon. A játékot kipróbálhatod regisztráció nélkül is, viszont tippsorod nem küldheted be a versenybe.


Nyeremények

Jackpot: 300.000 forint
I.hely: 30.000 forint
II.hely: 20.000 forint
III.hely: 10.000 forint

Figyelem! Egy beküldött tippsort utólag nem módosíthatsz!

Pontozás és szabályzat


@vmlinuz tippsora felettébb érdekes: osztrák-magyar, szlovák-finn elődöntőkkel. Merész ;)

Sziasztok,

szuper az EB játék oldala! :ok:
Csak egy apró észrevétel lenne, a Menetrend menüben a csapatokra klikkelve láthatóak a csapat adatok és szorzók a továbbjutásra!
Az EB győzelem helyett viszont VB szerepel!! 
Pl. Finnországnál  "Megnyeri a VB-t 501.00"
:cya:

Idézetet írta: Experte Dátum május 18, 2021, 14:44:01
Sziasztok,

szuper az EB játék oldala! :ok:
Csak egy apró észrevétel lenne, a Menetrend menüben a csapatokra klikkelve láthatóak a csapat adatok és szorzók a továbbjutásra!
Az EB győzelem helyett viszont VB szerepel!! 
Pl. Finnországnál  "Megnyeri a VB-t 501.00"
:cya:

Köszi az észrevételt, javítjuk.  ;)

Sziasztok! Lesz idén is olyan játék ahol megadott összegből adott csapatot lehet összeállítani? Majd fordulonként pontokat szerezni/cserélni?


Idézetet írta: RendbenMan Dátum május 31, 2021, 17:04:25
Sziasztok! Lesz idén is olyan játék ahol megadott összegből adott csapatot lehet összeállítani? Majd fordulonként pontokat szerezni/cserélni?

Lesz, mindjárt.  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 02, 2021, 18:21:39
Lesz, mindjárt.  ;)

Az UEFA fantasy is megy, mint a BL-ben, oda is szivesen varok mindenkit aki csinalna.. :)

Sziasztok,

Megnéznétek a csoportkör utáni pontozást?
Szerintem néhány helyen hibás az értékelés a csoport 3. helyén továbbjutó és helyesen megtippelt csapatoknál.
Nálam konkrétan a Cseh és Portugál csapatnál a továbbjutásért kapott 3 ponthoz nincs hozzáadva a jól megtippelt 3. helyért járó +5 pont.

Köszi!

#8 június 24, 2021, 08:25:15, flamman
Idézetet írta: Micuka Dátum június 24, 2021, 07:56:00
Sziasztok,

Megnéznétek a csoportkör utáni pontozást?
Szerintem néhány helyen hibás az értékelés a csoport 3. helyén továbbjutó és helyesen megtippelt csapatoknál.
Nálam konkrétan a Cseh és Portugál csapatnál a továbbjutásért kapott 3 ponthoz nincs hozzáadva a jól megtippelt 3. helyért járó +5 pont.

Köszi!

Ahogy nézem, a portugálokkal én is így jártam (csak 3 pontot kaptam értük). Illetve Ukrajna helyes csoportharmadik helyéért is járna elvileg 5 pont.

Frissitve a harmadikok pontszámaival.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 24, 2021, 11:29:43
Frissitve a harmadikok pontszámaival.

Helló, én Ukrajna 3. helyéért még mindig nem kaptam pontot.

Én itt a beküldött tippednél nem látom, hogy Ukrajna be lenne jelölve.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 24, 2021, 14:24:37
Én itt a beküldött tippednél nem látom, hogy Ukrajna be lenne jelölve.

Ez igaz..., megzavarhatott, hogy a sorrendben a 3. helyen vannak, ha nincs is ott náluk a 3-as szám (őket jelöltem be 3.-nak a csoportban, de a továbbjutók közé nem tettem, így sajna a rendszer ezt nem érzékelte rendesen).

Csak a továbbjutó harmadikokat kellett bejelölni, a többi nem volt lényeges a játékban.

Csak a tisztánlátás végett, nem csinálnátok egy nyolcaddöntők utáni kiértékelést?