Július 02, 2020, 14:22:57 pm CEST

Szerző Téma: Fogadasi Strategiak  (Megtekintve 490416 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Lancer

Re:Fogadasi Strategiak
« Válasz #2325 Dátum: Tegnap - 09:00:26 »
Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne felétek, ti amikor alkalmaztok egy stratégiát hány meccs után mondjátok azt hogy ez működik?

Nem elérhető Alk

« Válasz #2326 Dátum: Tegnap - 10:33:49 »
Személy szerint ezres nagyságrendnél (matematikailag ez könnyen cáfolható). Továbbá az is számít, hogy ez alatt milyen mértékű a profit LSP-ben. Minél nagyobb, azaz minél extrémebb, annál kisebb a valószínűsége, hogy pl egy 100 ezres, 1 milliós minta így kezdődjön (persze közel sem nulla). Ha pedig a pár ezres mintában a magas profit mellett helyet kapott néhány, átlagosnál jóval hosszabb negatív széria is, az is egy jó jel. Valójában viszont csak akkor tudhatjuk biztosan, hogy nyereséges, ha nálunk van a matematikai előny, máskülönben csak egy végtelen hosszú mintából kiragadtunk egy hosszabb-rövidebbet.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető paramparam

« Válasz #2327 Dátum: Tegnap - 14:07:07 »
Én úgy gondolom, ha több hónapot visszanézel s működik akkor működik.
Én pl továbbra is fosos fogadó vagyok lassan már a bankom egy ezrelékével fogadok, tudom hogy működik, ha tudnék rá klikkelő programot iratni itt merném hagyni, de mivel működik a pszihó... na de szerintem ha 10000 fogadásból plusszos vagy s nem kicsit... akkor jó, ha nem akkor meg nem élvezet.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #2327 Dátum: Tegnap - 14:07:07 »