bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Iphonra azt írja ebben az országban nem használható a bet365 app. Erre megoldás vkinek?

#8491 március 04, 2023, 09:49:06, Csenii
Chrome-mal nekem is sikerült letölteni onnan. (De egyebkent mindegy a böngésző, mert én Vivaldit hasznalok, aztan azzal is megvan.)
Simán megy appal minden, nem kér semmit.
Főoldalról töltöttem le, rákattintottam a Bet365-ös lógóra mobilon. Csatoltam egy képet is hogy egyszerűbb legyen.

Idézetet írta: bazsa612 Dátum március 04, 2023, 01:49:16Miutan beleptem telefonrol Chromeon keresztul, lentebb tekertem es zolddel van egy olyan, hogy "Összes bet365 alkalmazás". Arra ramentem es a "Sport" alkalmazast letoltottem. Ott pedig siman mukodik. Az authanticator hitelesito alkalmazast le is toroltem. Ha sikerul rajonnom, hogy tudok kepet csatolni, megteszem. ::)
Megtaláltam ,köszi!

Idézetet írta: Csenii Dátum március 04, 2023, 09:26:36Chrome-mal nekem is sikerült letölteni onnan. (De egyebkent mindegy a böngésző, mert én Vivaldit hasznalok, aztan azzal is megvan.)
Simán megy appal minden, nem kér semmit.
Főoldalról töltöttem le, rákattintottam a Bet365-ös lógóra mobilon. Csatoltam egy képet is hogy egyszerűbb legyen.
igen ,megtaláltam ,köszi a képet!

Idézetet írta: bazsa612 Dátum március 04, 2023, 01:49:16Miutan beleptem telefonrol Chromeon keresztul, lentebb tekertem es zolddel van egy olyan, hogy "Összes bet365 alkalmazás". Arra ramentem es a "Sport" alkalmazast letoltottem. Ott pedig siman mukodik. Az authanticator hitelesito alkalmazast le is toroltem. Ha sikerul rajonnom, hogy tudok kepet csatolni, megteszem. ::)

Élőfogadást nem enged az app erre van megoldás?

Idézetet írta: Dawe94 Dátum március 04, 2023, 12:46:37Élőfogadást nem enged az app erre van megoldás?

Biztos jó helyen próbáltad? Nekem engedi. Középen lent találod az "Élőben" menüpontot.

Idézetet írta: bazsa612 Dátum március 04, 2023, 01:49:16Miutan beleptem telefonrol Chromeon keresztul, lentebb tekertem es zolddel van egy olyan, hogy "Összes bet365 alkalmazás". Arra ramentem es a "Sport" alkalmazast letoltottem. Ott pedig siman mukodik. Az authanticator hitelesito alkalmazast le is toroltem. Ha sikerul rajonnom, hogy tudok kepet csatolni, megteszem. ::)

Idézetet írta: Admin Dátum március 04, 2023, 08:36:18Elküldheted nyugodtan az [email protected] címre is a képet/képeket.

Köszi a képeket. Csatolom.

Egyébként még mielőtt valaki összeesküvés elméletekkel jönne a magyar játékosok ellen, csak szólok, hogy az este szlovén játékos is jelezte ezt a gondot, de úgy néz ki, hogy a háttérben technikai problémák álltak.

bet365 Twitter oldalán is jelezték már egy páran a problémát, szóval elméletileg nem a játékosoknál vagyok azok eszközén van a gond.

#8499 március 04, 2023, 18:19:00, Admin
Idézetet írta: atamasi76 Dátum március 04, 2023, 09:11:12Iphonra azt írja ebben az országban nem használható a bet365 app. Erre megoldás vkinek?

Itt találsz infót

bet365 app

Maga a bet365 applikációt (és most nem a bet365 Authenticator-ról beszélek, amit az elmúlt időben az asztali gépes fogadások esetén kértek) elméletileg nem lehet letölteni sem a Google Play Store, sem az Apple Store-ból.

Androidos telefon esetén előbb be kell lépni böngészőn keresztül a bet365 oldalára, majd itt megkeresni ezt a részleget: Összes bet365 alkalmazás

iPhone (iOS rendszer) esetén nincs lehetőség direkt letölteni az applikációt, csak maga a weboldalt lehet főképernyőre helyezni, s onnan használván, olyan mintha az applikáció lenne telepítve.

Viszont, amint feljebb is írtuk, és írták fórumos kollégák, technikai gondjaik voltak, és emiatt akadozhatott a dolog.

Maga a bet365 Authenticator megtalálható az Apple Store-ban.

Tesóéknál olvastam egy esetleges megoldást iOS rendszerre. Próba cseresznye.

Telefon/Táblagép: Beállítások -> Adatvédelem és biztonság -> Helymeghatározás -> Ott meg a használt böngészőnél engedélyezni a helymeghatározást.

#8501 március 05, 2023, 01:29:53, csacsi1899
Laptopon fogadok Chromeban.
Vagyis fogadnék.
Eddig működött, hogy mobilon az authenticatorral beolvastam a qr kódot. Most is beolvasom, kiírja hogy sikeres, aztán semmi.
Órákat csesztem el már vele reggel. Aztán megnéztem Ronniet, meg Allent, meg a Milan meccset, most meg megint itt szenvedek.
Valakinek megoldás?
Chaten sorra kerülni órák kérdése...


Rájöttem. Új alkalmazást kellett letölteni mobilra, a régit meg eltávolítani.

Hülyeség az egész.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum március 05, 2023, 01:19:12Laptopon fogadok Chromeban.
Vagyis fogadnék.
Eddig működött, hogy mobilon az authenticatorral beolvastam a qr kódot. Most is beolvasom, kiírja hogy sikeres, aztán semmi.
Órákat csesztem el már vele reggel. Aztán megnéztem Ronniet, meg Allent, meg a Milan meccset, most meg megint itt szenvedek.
Valakinek megoldás?
Chaten sorra kerülni órák kérdése...


Rájöttem. Új alkalmazást kellett letölteni mobilra, a régit meg eltávolítani.

Hülyeség az egész.
mire gondolsz pontosan?milyen új alkalmazást?

Idézetet írta: samatto Dátum március 05, 2023, 09:50:55mire gondolsz pontosan?milyen új alkalmazást?

Szerintem arra érti, hogy újratelepítette a bet365 Authenticatort.

Idézetet írta: Admin Dátum március 05, 2023, 11:10:19Szerintem arra érti, hogy újratelepítette a bet365 Authenticatort.
ja az nekem nem segitett,a qrkod kint marad a képernyőn.....