bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


#8505 március 05, 2023, 13:44:29, csacsi1899
Idézetet írta: samatto Dátum március 05, 2023, 09:50:55mire gondolsz pontosan?milyen új alkalmazást?

Telefonon beírtam a böngészőbe hogy bet365authenticator.com, amit kiírt a qr kód alatt.
Onnan letöltöttem egy új authenticatort. Azért írom hogy új, mert telepítés közben írta, hogy a régit eltávolítja.
Ezután ezzel próbáltam a laptopon elfogadni a qr kódot, és sikerült.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum március 05, 2023, 13:41:38Telefonon beírtam a böngészőbe hogy bet365authenticator.com, amit kiírt a qr kód alatt.
Onnan letöltöttem egy új authenticatort. Azért írom hogy új, mert telepítés közben írta, hogy a régit eltávolítja.
Ezután ezzel próbáltam a laptopon elfogadni a qr kódot, és sikerült.
Nekem semmi változás ,most még a mobil app is  rossz lett csak töltödik....

Közben mi a helyzet? Akadnak még problémák, vagy most már rendben van minden, és gond nélkül lehet fogadni?

hát sajnos IOS-T nagyon nem szereti ott esélytelen az app

Idézetet írta: torokszultan11 Dátum március 08, 2023, 10:19:32hát sajnos IOS-T nagyon nem szereti ott esélytelen az app

Nem ők nem szeretik az iOS-t, hanem fordítva az Apple Store tiltja a szerencsejáték applikációkat, ami egyébként igaz a Google Play Store-ra is.

Ettől eltekintve, elméletileg az applikáción kívül is van megoldás iPhone tulajdonosoknak, amiről mi is írtunk.

Idézetet írta: Admin Dátum március 08, 2023, 10:20:31Nem ők nem szeretik az iOS-t, hanem fordítva az Apple Store tiltja a szerencsejáték applikációkat, ami egyébként igaz a Google Play Store-ra is.

Ettől eltekintve, elméletileg az applikáción kívül is van megoldás iPhone tulajdonosoknak, amiről mi is írtunk.
az iphonos tippek nekem nem jok,vagy angol fizetést kér,illetve a tükrözésesnél is felugrik ,hogy használjam az alkalmazást.De lehet én bénázok...

Idézetet írta: samatto Dátum március 08, 2023, 11:45:53az iphonos tippek nekem nem jok,vagy angol fizetést kér,illetve a tükrözésesnél is felugrik ,hogy használjam az alkalmazást.De lehet én bénázok...

Ezt követted?

bet365 app iOS alternatíva
Amennyiben semmilyen módon nem sikerül letöltenünk a bet365 alkalmazást iOS készülékünkre, akkor is van még egy alternatíva. Nyissuk meg a böngészőben a bet365 honlapját. Kattintsunk a megosztás gombra, majd a listából válasszuk ki a Főképernyőhöz adás opciót, következő oldalon pedig a "Hozzáadás" gombbal ezt a műveletet megerősíthetjük. Amint láthatjuk az applikációk között megjelenik a bet365 is, ami ha megnyitunk, akkor azt ugyanúgy kezelhetjük, mint a hivatalosat.

Utóbbi megoldás sokkal inkább ajánlottabb, csupán az egyszerűsége miatt is.

Idézetet írta: Admin Dátum március 08, 2023, 16:49:53Ezt követted?

bet365 app iOS alternatíva
Amennyiben semmilyen módon nem sikerül letöltenünk a bet365 alkalmazást iOS készülékünkre, akkor is van még egy alternatíva. Nyissuk meg a böngészőben a bet365 honlapját. Kattintsunk a megosztás gombra, majd a listából válasszuk ki a Főképernyőhöz adás opciót, következő oldalon pedig a "Hozzáadás" gombbal ezt a műveletet megerősíthetjük. Amint láthatjuk az applikációk között megjelenik a bet365 is, ami ha megnyitunk, akkor azt ugyanúgy kezelhetjük, mint a hivatalosat.persze

Utóbbi megoldás sokkal inkább ajánlottabb, csupán az egyszerűsége miatt is.


Idézetet írta: samatto Dátum március 08, 2023, 11:45:53az iphonos tippek nekem nem jok,vagy angol fizetést kér,illetve a tükrözésesnél is felugrik ,hogy használjam az alkalmazást.De lehet én bénázok...
nekem se megy iphone-on... letöltöttem másik böngészőt, először ott tudtam pár fogadást kötni, de utána ott is csak kéri az autentikátort... és nekem se megy egyik trükkel se... se itthonról nem megy wifiról, se mobil netről távol otthonról. én már beletörődtem, hogy bet-en csak laptopon tudok fogadni... telefonról meg maradnak más irodák.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum március 08, 2023, 20:35:40nekem se megy iphone-on... letöltöttem másik böngészőt, először ott tudtam pár fogadást kötni, de utána ott is csak kéri az autentikátort... és nekem se megy egyik trükkel se... se itthonról nem megy wifiról, se mobil netről távol otthonról. én már beletörődtem, hogy bet-en csak laptopon tudok fogadni... telefonról meg maradnak más irodák.



Nekem az ipone-on be kellet állitani,a helymeghatározás engedélyzését a böngészőben

ja ha nem lenne web server error óránként..

Idézetet írta: Larsson Dátum március 09, 2023, 08:02:48Nekem az ipone-on be kellet állitani,a helymeghatározás engedélyzését a böngészőben

beállíttottam, újratelepítettem az auchentikátort is, a böngészési előzményeket töröltem, de így se enged... safariban a helymeghatározás engedélyezését kéri (pedig be van állítva hogy minden oldalnál engedélyezve legyen), ecosia böngészőben pedig az autentikátort nyomatja, hogy telepítsem (pedig telepítve van)...

Akkor olvasgatva, böngésző függő lett a bet365..de vajon melyik a tuti?!

Idézetet írta: Milán Dátum március 04, 2023, 18:40:21Tesóéknál olvastam egy esetleges megoldást iOS rendszerre. Próba cseresznye.

Telefon/Táblagép: Beállítások -> Adatvédelem és biztonság -> Helymeghatározás -> Ott meg a használt böngészőnél engedélyezni a helymeghatározást.

@samatto

Ezt is próbáltad?