bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában


Idézetet írta: rags11 Dátum szeptember 20, 2023, 14:01:06hello
Nekem 1 hete nem jön meg a pénz a Hillsiderol. Az első kifizetés ki jött a bankszámlámra azóta nem.
https://sztfh.hu/nyilvantartasok/tiltott-fizetesi-szamlak-nyilvantartasa/
Megnéztem blokkolták a számlát. Tudok valami megoldást, mert a pénzem sehol sincs per pillanat se az accuntomon se a bankba.
Meg kell várni, amig visszakerül a bet365-höz.

És utána soha többé bankszámlára nem lehet kivenni?


Idézetet írta: rags11 Dátum szeptember 20, 2023, 14:09:04És utána soha többé bankszámlára nem lehet kivenni?



Dehogynem, főleg külföldire.

Ez nálatok is gyakori?
Frissítés után jó oddsok szoktak lenni, de most nem.
Appból megy normálisan?
Már elegem van, hogy használhatatlan a bet. :noway:


Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Sziasztok! Nálatok se elérhető se bet, se uni?

Volt egy altarnatív bet cím, de nem a 288.sb... Nem itt láttam? Nem találom.

Észak Korea.


#8812 szeptember 26, 2023, 09:02:07, precike123 Ok: Hiányos információ
Az authenticator működik nálatok? Akárhányszor rámegyek, hogy "Telepítve van az alkalmazás" csak újra le akarja tölteni.  :-\
A bet365 applikáció pedig csak tölt reggel óta.



További hasznos infó az irodáról: bet365 bemutató

Huaweien, ha rámegyek hogy I have the app, akkor bejön az authenticator, de nem írja ki hogy sikeres azonosítás és nem történik semmi. Samsungon pedig csak újra és újra le akarja tölteni az autenticator applikációt...
Próbáltam PC-n belépni böngészőből, hogy kipróbáljam a QR kódos azonosítást, ott pedig hiába viszem rá a kamerát a kódra, nem történik semmi.

Idézetet írta: precike123 Dátum szeptember 26, 2023, 09:23:52Huaweien, ha rámegyek hogy I have the app, akkor bejön az authenticator, de nem írja ki hogy sikeres azonosítás és nem történik semmi. Samsungon pedig csak újra és újra le akarja tölteni az autenticator applikációt...
Próbáltam PC-n belépni böngészőből, hogy kipróbáljam a QR kódos azonosítást, ott pedig hiába viszem rá a kamerát a kódra, nem történik semmi.

Nálam is ugyanilyen keservesen megy. Rengeteg kilövés-újraindítás, meg oldalfrissítés után egyszer bevette a fogadást. Sanszos, hogy nem egyedi hiba, hanem általánosan van lehalva.

Idézetet írta: Carpeks Dátum szeptember 26, 2023, 09:36:09Nálam is ugyanilyen keservesen megy. Rengeteg kilövés-újraindítás, meg oldalfrissítés után egyszer bevette a fogadást. Sanszos, hogy nem egyedi hiba, hanem általánosan van lehalva.

Melyik mirror oldalról próbáltad az authenticatort?

Nem értem.
Már nem kell tökölni azzal a f@szsággal (authenticator).
Én már rég töröltem azt.

Idézetet írta: lazanyja Dátum szeptember 26, 2023, 11:24:06Nem értem.
Már nem kell tökölni azzal a f@szsággal (authenticator).
Én már rég töröltem azt.

Mert nem működik a Sports App.
Ezt írta rá a support: So we are aware that there is some issues with accessing domains and due to the Mobile App running through one of these then this will be causing you issues.

A küldött linkről lépj be, ne appból!
Nem kéri azt a szarságot már régóta a bet.