bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Idézetet írta: rags11 Dátum szeptember 28, 2023, 09:18:39megtudod nézni honnan küldték milyen cégről esetleg privibe elküldőd mert én is várok tegnap esti igényeltem?

Általában 2 nap szokott lenni mire legkorábban megérkezik, ha még este is átnézik és szerintem igen, akkor már akár pénteken megkaphatod a kiutalást. Azzal meg ha elküldeném, hogy milyen cég küldte úgy sem lennél nagyon előrébb.  ;D

Idézetet írta: precike123 Dátum szeptember 28, 2023, 10:15:33Általában 2 nap szokott lenni mire legkorábban megérkezik, ha még este is átnézik és szerintem igen, akkor már akár pénteken megkaphatod a kiutalást. Azzal meg ha elküldeném, hogy milyen cég küldte úgy sem lennél nagyon előrébb.  ;D
Nekem is megjőtt egy nap alatt .OKosan csinálták én is erre gondoltam hogy valahogy igy kéne meg csinálniuk

Idézetet írta: Tomifinn Dátum szeptember 28, 2023, 08:03:29Eees mar ezen sem...

Ennek igy semmi ertelme :(
Az a baj, hogy úgy látszik most elszántabbak a fiúk, és teljesen nyilvánvaló, hogy olvassák a fórumot.
Mondjuk végtelen számú domain név van, ahogy látom, a bet365 partner ebben.


Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 28, 2023, 17:00:11Erről most még megy, nem?

Megy, de teljesen bizonytalan, meddig. Eddig jó egy hetes átfutás volt, de a 688-as kezdetű banját kedden hirdették kis és szerdán már nem ment.

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum szeptember 28, 2023, 16:40:04...

Mondjuk végtelen számú domain név van, ahogy látom, a bet365 partner ebben.

Megéri nekik, most dotáltam őket 20ezerrel,
pedig már többször megfogadtam, hogy ne tippeljek ping-pongra.
:(

Idézetet írta: precike123 Dátum szeptember 28, 2023, 09:07:14Újra elérhető a bankkártyás ki és befizetés?  :o

Ezt 22betre írtam!

Idézetet írta: lazanyja Dátum szeptember 28, 2023, 23:16:25Ezt 22betre írtam!

Azt tudom, hogy arra írtad, de én azt hittem egy külföldi irodánál sem működik a bankkártyás ki és befizetés.

Idézetet írta: precike123 Dátum szeptember 29, 2023, 06:28:34Azt tudom, hogy arra írtad, de én azt hittem egy külföldi irodánál sem működik a bankkártyás ki és befizetés.

Hát már hogyne működne, ismertebbeknél is. :)

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 29, 2023, 07:58:29Hát már hogyne működne, ismertebbeknél is. :)

Akkor nem igazán vették komolyan, amit bevezettek július elsején.

Idézetet írta: precike123 Dátum szeptember 29, 2023, 08:10:55Akkor nem igazán vették komolyan, amit bevezettek július elsején.

Dehogynem, túl komolyan is vették, csak hát mindig létezik egy B-verzió is. És ezt a legnagyobbak sem tudják kiküszöbölni.

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 29, 2023, 08:14:19Dehogynem, túl komolyan is vették, csak hát mindig létezik egy B-verzió is. És ezt a legnagyobbak sem tudják kiküszöbölni.

Én csak annyit vettem észre, hogy betre nem tudta kártyával befizetni és skrillre sem engedte már, ha bepipáltam befizetésnél a gamble-t. Akkor így lehet kipróbálom más külföldi irodánál a bankkártyás ki és befizetést, mert egyszerűbb, mint paysafe-el szórakozni. Köszi az infót.  :)

Skrill által fel tudod tölteni a számlát, csak ne legyen "non-gambling" a rajta szereplő pénzösszeg.

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 29, 2023, 12:52:29Skrill által fel tudod tölteni a számlát, csak ne legyen "non-gambling" a rajta szereplő pénzösszeg.

Még mindig nem értem, hogy lehet hogy egyeseknek van lehetőség skrilles befizetésre beten míg másnak nincsen. Eddig egyik accounton sem ajánlotta fel. :-\

Sziasztok!
Szeptember 16-án, és 17-én is utaltam ki pénzt a betről, azóta is várom...az élő chattel is beszéltem, ők a 10. munkanap után tudnak intézkedni, addig várnom kell, ma van a 10. nap.... (mivel 18-án hétfő délután indult el hivatalosan a tranzakció...)
Kezdek aggódni!
Másnál olvastam, hogy működik a kiutalás bankkártyára, az lenne a kérdésem, hogy milyen kártyánál működik? Nekem otp-s van...köszönök bármilyen reakciót :)