bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 28 vendég van a témában


Idézetet írta: benedek185 Dátum szeptember 13, 2015, 11:28:56
Sziasztok!
Olyankor mi van, ha tettem egy kosár csapat összesítettre és a meccs előtt fél-1 perccel lejött az adott pontszám és kivettem az összeget (amúgy ilyenkor nem tudom miért ajánlja fel, mindegy), de aztán javították az eredményt és papíron vesztes a tippem? Járt már más is így?

Az elmúlt két hétben négyszer is jártam hasonlóan, mindig ugyanúgy, félidő 0,5 fölé fogadtam, beesett a gól, kivettem a teljes nyereményt, majd visszavonták a gólt, és félidőig nem is lett egy sem. Viszont egyiknek sem lett semmi következménye, pedig 2x nem kis összeg volt rajta.

Sziasztok!
Amióta új bankkártyát kaptam, nem tudok pénzt feltölteni a betre. A bankom mindig megtagadja a pénztranszfert. Más is tapasztalt már ilyet? Az ügyfélszolgálatosak nem tudtak segíteni, azt mondták a kártyakibocsájtómnál érdeklődjek, de mivel illegálisnak minősül a fogadás már, ezért annyira nem hívnám fel magamra a figyelmet.
Köszönöm a válaszokat!

Idézetet írta: fogkefe2 Dátum szeptember 13, 2015, 17:03:37
Sziasztok!
Amióta új bankkártyát kaptam, nem tudok pénzt feltölteni a betre. A bankom mindig megtagadja a pénztranszfert. Más is tapasztalt már ilyet? Az ügyfélszolgálatosak nem tudtak segíteni, azt mondták a kártyakibocsájtómnál érdeklődjek, de mivel illegálisnak minősül a fogadás már, ezért annyira nem hívnám fel magamra a figyelmet.
Köszönöm a válaszokat!

Nem mindegyik kártyával lehet pénzt befizetni...ez online vásárlásnak minősül tudtommal...de miért nem mész be egy relay-be kérsz egy paysafe cardot és fizetsz be úgy?

Ki tudja mikor melyik elem tűnik fel az oldalon???  :redchug:

Idézetet írta: szalist Dátum szeptember 13, 2015, 19:12:14
Nem mindegyik kártyával lehet pénzt befizetni...ez online vásárlásnak minősül tudtommal...de miért nem mész be egy relay-be kérsz egy paysafe cardot és fizetsz be úgy?
Csak azért csodálkozom, mert az előző bankkártyámmal lehetett. Amúgy ha bemegyek a bankba és ezt mondom nekik akkor adnak másikat? Bet365 meg attól még ki tud fizetni nem? 
Amúgy erről a kártyáról még nem hallottam, köszönöm szépen a tippet.

Idézetet írta: fogkefe2 Dátum szeptember 13, 2015, 17:03:37
Sziasztok!
Amióta új bankkártyát kaptam, nem tudok pénzt feltölteni a betre. A bankom mindig megtagadja a pénztranszfert. Más is tapasztalt már ilyet? Az ügyfélszolgálatosak nem tudtak segíteni, azt mondták a kártyakibocsájtómnál érdeklődjek, de mivel illegálisnak minősül a fogadás már, ezért annyira nem hívnám fel magamra a figyelmet.
Köszönöm a válaszokat!

A bankod úgyis látja, mire használod a kártyádat, nem lesz nekik új, hogy sportfogadásra szeretnéd.
Melyik bankról és milyen kártyáról van szó?

Elvileg az "illegális" irodákhoz történő befizetésben sem működhetnének közre a pénzintézetek, lehet, hogy kezdik ezt komolyan venni.
Mondjuk te nem vagy büntethető, ha magyar engedéllyel nem rendelkező irodánál játszol, szerintem nem lehet hátrányod, ha rákérdezel.


Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 13, 2015, 21:42:43
A bankod úgyis látja, mire használod a kártyádat, nem lesz nekik új, hogy sportfogadásra szeretnéd.
Melyik bankról és milyen kártyáról van szó?

Elvileg az "illegális" irodákhoz történő befizetésben sem működhetnének közre a pénzintézetek, lehet, hogy kezdik ezt komolyan venni.
Mondjuk te nem vagy büntethető, ha magyar engedéllyel nem rendelkező irodánál játszol, szerintem nem lehet hátrányod, ha rákérdezel.

Ez egészen biztos, hogy nem büntethető az engedély nélküli irodáknál való játék?
Persze majd alaposan utánaolvasok, de hátha már más megtette?


Idézetet írta: Laca87 Dátum szeptember 13, 2015, 21:57:37
Ez egészen biztos, hogy nem büntethető az engedély nélküli irodáknál való játék?
Persze majd alaposan utánaolvasok, de hátha már más megtette?
A 'menekultektol' sem bir egy szaros ujjlenyomatot kikonyorogni a magyar rendorseg de majd a te jatekszenvedelyed utan fognak nyomozni. Ugyan mar.

Tudomásom szerint nincs olyan jogszabály, ami alapján te szabálysértést vagy bűncselekményt követnél el, ha "illegális" irodáknál játszol. Egyedül abba köthenek bele, ha nem adózol a bevételed után. De könnyű elérni, hogy a NAV ne lásson rá erre a pénzre (és egyébként sem nyomoznak egy átlag fogadó után).

Idézetet írta: Laca87 Dátum szeptember 13, 2015, 21:57:37
Ez egészen biztos, hogy nem büntethető az engedély nélküli irodáknál való játék?
Persze majd alaposan utánaolvasok, de hátha már más megtette?


Szerencsejátékot játszani nem tilos, csak nem szervezhetsz ilyet és nem reklámozhatsz "illegális" oldalakat.
A bevételek után adózni kéne, de amikor befizetsz, akkor még csak kiadásod van.  :)

Ha egy "illegális" irodánál játszol, akkor az kb. olyan, mint ha egy szlovák cégtől vennéd meg az új tévédet, amely Magyarországon nem fizet semmilyen adót: fáj az államnak, de valójában semmi köze hozzá.

Persze egyszer ez is megváltozhat (inkább akkor majd, ha elhagyjuk az EU-t), de tavaly nyáron a NAV is csak erre figyelmeztetett a blokkolások megkezdésekor:
"Magyarországon engedéllyel nem rendelkező szervező által nyújtott online szerencsejátékban történő részvétel a játékos saját kockázatára történik. Bírósági eljárásban nem lehet érvényesíteni az ilyen játékból vagy fogadásból eredő követelést."




Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 13, 2015, 21:42:43
A bankod úgyis látja, mire használod a kártyádat, nem lesz nekik új, hogy sportfogadásra szeretnéd.
Melyik bankról és milyen kártyáról van szó?

Elvileg az "illegális" irodákhoz történő befizetésben sem működhetnének közre a pénzintézetek, lehet, hogy kezdik ezt komolyan venni.
Mondjuk te nem vagy büntethető, ha magyar engedéllyel nem rendelkező irodánál játszol, szerintem nem lehet hátrányod, ha rákérdezel.

Fhb, maestro. Most járt le az előző amivel gond nélkül tudtam.
Tölteni akarok fel pénzt, írom az új számom és megtagadja. Azért csodálkozom, mert ha eddig tudtam akkor most az új bankkártyával megtiltják az online vásárlást? Ebben nincs logika.

Idézetet írta: fogkefe2 Dátum szeptember 13, 2015, 23:48:40
Fhb, maestro. Most járt le az előző amivel gond nélkül tudtam.
Tölteni akarok fel pénzt, írom az új számom és megtagadja. Azért csodálkozom, mert ha eddig tudtam akkor most az új bankkártyával megtiltják az online vásárlást? Ebben nincs logika.

A Magyar Posta vette meg tavaly az FHB 49%-át, talán ez már az ő "fejlesztésük".  hehe
Elképzelhető, hogy neked kell engedélyeztetni, hogy ilyesmire használhasd a kártyát, bár az is lehet, hogy az újonnan kibocsátott Maestro (és egyéb?!) kártyáiknál már egyáltalán nem engedik a befizetést.

Mindenesetre ha "anonim" akarsz maradni, akkor az ügyfélszolgálatukat keresheted úgy is, mint aki még nem ügyfelük, csak egy érdeklődő, aki kíváncsi rá, hogy csináltathat-e náluk online fogadóirodákhoz használható bankkártyát!


Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy tettem még csütörtökön egy fogadást a tegnapi European Darts Trophy végső győztesére!

Michael van Gerwen   European Tour 7 2015
(Végső győztes)   13/09/2015   2 Helyezések 1/2 Szorzó   2.62 Helyezett

A fogadás azt írja, hogy 2 helyezések 1/2-es szorzó. Gerwen be is jutott a torna döntőjébe, de ott kikapott, viszont helyezett lett így is a tornán. Elvileg akkor a 2,62-es odds fele szorzóján járna valamennyi nyeremény nem?  :-\ Vagy én értelmezem félre totálisan a dolgot? Köszi előre is a válaszokat!


Idézetet írta: fogkefe2 Dátum szeptember 13, 2015, 23:48:40
Fhb, maestro. Most járt le az előző amivel gond nélkül tudtam.
Tölteni akarok fel pénzt, írom az új számom és megtagadja. Azért csodálkozom, mert ha eddig tudtam akkor most az új bankkártyával megtiltják az online vásárlást? Ebben nincs logika.

Aktiváltad már a kártyádat? Amikor az előző lejár, és megküldik az újat, az még nincs aktivált állapotban, neked kell megtenned, amíg nem történik meg, addig nem is tudod használni online vásárlásra.