bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Thüringer HC - Fradi Bajnokok Ligája meccs, bet365-nél nincs az élő kínálatban  :noway:

Sziasztok!

Egy K&H Visa Electron kártyás játékosnak melyik be- illetve kifizetős opciót ajánlanátok?
Abaqoos, Skrill, Neteller, más?

Vki eseteleg tud vmi infot h Romaniaba meddig lesz letiltva a Bet 365ot?

Idézetet írta: ncis88 Dátum október 23, 2015, 16:29:07
Van egy ember aki kint ül a meccsen és egy telefonnal a kezében nyomogatja a megfelelő kombinációkat. Minden eseményre van egy kombináció és a rendszerük ezt érzékeli és továbbítja az irodáknak. Pl a 7es gomb a hazai szögletet jelent a 9es vendéget. Ugyan így meg van a kombináció a veszélyes támadásra, sárga lapra stb.

Nyilván egy alacsony ligás meccsen nem mindig nyomják be a támadásos opciót.

Többnyire nem a fogadóirodák emberei vannak kint a meccseken (persze az elit-bajnokságoknál biztosan ők is),hanem van néhány cég,ami nem fogadóiroda,hanem egyszerűen egy szolgáltatást nyújtó cég. (pl. a Live Sport Media,de van még néhány)
Ők foglalkoztatnak rengeteg embert ezekre a feladatokra,a fogadóirodák pedig tőlük veszik az információt. Természetesen mindent valós időben. Kapnak egy hozzáférést a rendszerhez,ami egyirányú,a fogadóirodák nem tudnak adatot átvinni. Ez minden irodánál fel is van tüntetve pl. hogy nem vállalnak felelősséget az adatok hitelességéért. Hiszen nem az ő adatairól van szó,hanem egy "megvásárolt" információról.  :)


Idézetet írta: runin Dátum november 03, 2015, 09:10:19
Többnyire nem a fogadóirodák emberei vannak kint a meccseken (persze az elit-bajnokságoknál biztosan ők is),hanem van néhány cég,ami nem fogadóiroda,hanem egyszerűen egy szolgáltatást nyújtó cég. (pl. a Live Sport Media,de van még néhány)
Ők foglalkoztatnak rengeteg embert ezekre a feladatokra,a fogadóirodák pedig tőlük veszik az információt. Természetesen mindent valós időben. Kapnak egy hozzáférést a rendszerhez,ami egyirányú,a fogadóirodák nem tudnak adatot átvinni. Ez minden irodánál fel is van tüntetve pl. hogy nem vállalnak felelősséget az adatok hitelességéért. Hiszen nem az ő adatairól van szó,hanem egy "megvásárolt" információról.  :)

ez így van. Ezt korábban én is 400szor leírtam már.

Fuhh itt egykét tartalékos meccsnél jól beállt a dolog..

Kár, hogy elbaszták ezt a Bochum u19 meccset.. na mindegy egy első félidő overt meg tudtam fogadni valami csoda folytán.

Idézetet írta: runin Dátum november 03, 2015, 09:10:19
Többnyire nem a fogadóirodák emberei vannak kint a meccseken (persze az elit-bajnokságoknál biztosan ők is),hanem van néhány cég,ami nem fogadóiroda,hanem egyszerűen egy szolgáltatást nyújtó cég. (pl. a Live Sport Media,de van még néhány)
Ők foglalkoztatnak rengeteg embert ezekre a feladatokra,a fogadóirodák pedig tőlük veszik az információt. Természetesen mindent valós időben. Kapnak egy hozzáférést a rendszerhez,ami egyirányú,a fogadóirodák nem tudnak adatot átvinni. Ez minden irodánál fel is van tüntetve pl. hogy nem vállalnak felelősséget az adatok hitelességéért. Hiszen nem az ő adatairól van szó,hanem egy "megvásárolt" információról.  :)

Nézem az Olympiakos meccset és nézem a statisztikákat:
Bet365-n a labdabirtoklás 53-47 %
Eredmények.com-n: 46-54 %

Én: 50-50-nek látom %

A betesből sose indulj ki. Ott a rendszer a abból kalkulálja, ahogy az emberke nyomogatja. Ha az egyik csapat támadásait csak 1mpcel később nyomkodja be, már eltolja az arányt.

Még 4 eve mikor itt volt megrendezve az u20 as kezi vb akkor lattam egy faszit, aki egy regi nokiat nyomkodott. Egesz meccsen a kezebe a telo, ult, nezte a meccset es folyton nyomkodta a gombokat. O is valoszinu, hogy ilyen "nyomkodo" ember lehetett. Mennyire kiraly melo, hol lehet erre jelentkezni?:D

Amugy h ne offoljak teljesen jo arcok a betesek megdobtak 1500 bonusszal ma engem is.:)

Idézetet írta: runin Dátum november 03, 2015, 09:10:19
Többnyire nem a fogadóirodák emberei vannak kint a meccseken (persze az elit-bajnokságoknál biztosan ők is),hanem van néhány cég,ami nem fogadóiroda,hanem egyszerűen egy szolgáltatást nyújtó cég. (pl. a Live Sport Media,de van még néhány)
Ők foglalkoztatnak rengeteg embert ezekre a feladatokra,a fogadóirodák pedig tőlük veszik az információt. Természetesen mindent valós időben. Kapnak egy hozzáférést a rendszerhez,ami egyirányú,a fogadóirodák nem tudnak adatot átvinni. Ez minden irodánál fel is van tüntetve pl. hogy nem vállalnak felelősséget az adatok hitelességéért. Hiszen nem az ő adatairól van szó,hanem egy "megvásárolt" információról.  :)
A Betradar is hasonló cég például!

Elnézést,de valaki fel tudna világosítani a kínai női kézilabda bajnokság szabályairól,már ami eltér a többi normális bajnokság szabályaitól?

#5038 november 10, 2015, 08:51:59, RedMunchen2013

Kösz,csak akkor nem értem minek adnak meg 17,18,stb.különbségű hendikeppeket?