bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 29, 2016, 21:46:59
Frizko, nálunk mindig megtalálod majd a mindig aktuálisat.  :cya:

Most például ez:

Aktuális működő cím
Koszonom! :beerchug:

#5866 október 30, 2016, 12:46:32, hilles
Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 29, 2016, 21:45:01
Most ezzel a dupla identitással kit is akarsz átverni? Vagy mi a célja, hilles?

Nyilván segíteni akarunk, azért is kértük, hogy írjatok javaslatokat, de ez a módszer "ócska".  ;D


őszintén, nyílt lapokkal játszom, mi értelme lenne? elég gyenge és feltűnő próbálkozás volna  ;D ennyire hülyének nézel?  azért tehetnéd magasabbra a lécet  ;D :great: annyi történt csak, hogy eddig csak a hírekből ismert öcskös is regisztrált.  vagy már itt sem lehet 1 háztartásból két fiókkal regisztrálni?  ;D  eddig az volt a baj, hogy volt egy közös fiók, mert nem regisztrált, most meg az, hogy regisztrált és ő is hasonló véleményen van?

a másik, meg hogy te is tök korrekten álltál a dologhoz és mondtad, hogy minden tőled telhetőt megteszel és majd rákérdezel. nekem ennyi elég, téma lezárva. innentől már nem rajtam múlik mi lesz a dologból, én elmondtam a véleményemet, kívánságaimat te meghallgattad és ezáltal a történet lezárul, a kör bezárul.

a bónuszokkal párhuzamba állítva: most pár ezer forintért, hivatalos dokumentumokat felhasználva megpróbálni ügyeskedni?? minek, azért a pár ezer forintért?? nem éri meg, nagyobb a füstje mint a lángja. itt meg azon kívül, hogy már részemről lezárva, mit értem volna el azzal, hogy elmondom még egyszer uazt? semmit. mondtad, hogy csodát ne várjunk az ötleteinkkel, hasonlóan gondolom én is, nem is várok csodát. és akkor sem biztos, hogy lesz vmi ebből ha már ketten érvelnek vmi mellett... most gondold el, hogy milyen érvelés lehetne, hogy a vízilabdát meg ezt meg azt vegyétek fel, mert már ketten is kérték.... na pont ennyit érne ha nyitottam volna más fiókot

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 29, 2016, 21:45:01
Most ezzel a dupla identitással kit is akarsz átverni? Vagy mi a célja, hilles?

Nyilván segíteni akarunk, azért is kértük, hogy írjatok javaslatokat, de ez a módszer "ócska".  ;D

1,01-es oddsot adtam volna, hogy jön a teso story. :D :D ;D

Idézetet írta: hilles Dátum október 30, 2016, 12:38:40

őszintén, nyílt lapokkal játszom, mi értelme lenne? elég gyenge és feltűnő próbálkozás volna  ;D ennyire hülyének nézel?  azért tehetnéd magasabbra a lécet  ;D :great: annyi történt csak, hogy eddig csak a hírekből ismert öcskös is regisztrált.  vagy már itt sem lehet 1 háztartásból két fiókkal regisztrálni?  ;D  eddig az volt a baj, hogy volt egy közös fiók, mert nem regisztrált, most meg az, hogy regisztrált és ő is hasonló véleményen van?

a másik, meg hogy te is tök korrekten álltál a dologhoz és mondtad, hogy minden tőled telhetőt megteszel és majd rákérdezel. nekem ennyi elég, téma lezárva. innentől már nem rajtam múlik mi lesz a dologból, én elmondtam a véleményemet, kívánságaimat te meghallgattad és ezáltal a történet lezárul, a kör bezárul.

a bónuszokkal párhuzamba állítva: most pár ezer forintért, hivatalos dokumentumokat felhasználva megpróbálni ügyeskedni?? minek, azért a pár ezer forintért?? nem éri meg, nagyobb a füstje mint a lángja. itt meg azon kívül, hogy már részemről lezárva, mit értem volna el azzal, hogy elmondom még egyszer uazt? semmit. mondtad, hogy csodát ne várjunk az ötleteinkkel, hasonlóan gondolom én is, nem is várok csodát. és akkor sem biztos, hogy lesz vmi ebből ha már ketten érvelnek vmi mellett... most gondold el, hogy milyen érvelés lehetne, hogy a vízilabdát meg ezt meg azt vegyétek fel, mert már ketten is kérték.... na pont ennyit érne ha nyitottam volna más fiókot

Ok, tesód. Én kérek elnézést.

A harmadik az kicsoda?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 30, 2016, 19:53:17
Ok, tesód. Én kérek elnézést.

A harmadik az kicsoda?

milyen harmadik?  :o

Idézetet írta: hilles Dátum október 31, 2016, 10:18:25
milyen harmadik?  :o

A harmadik regisztráció azonos IP-ről, aki egyelőre még nem aktív.

Halloweeni sportfogadás akció: 10€ vissza!

Október 31.-én érdemes regisztrálnod és kipróbálnod a bet365 széles kínálatát, hisz amennyiben ezt általunk teszed, akkor 10€-t adunk jutalomként.

Nincs kisbetűs rész, itt minden reális. Startból viszont tudni kell, hogy ez az ajánlat csak az első 5 (öt) jelentkezőre érvényes, aki teljesítette a feltételt.
Ha már amúgy is munkaszünet van, akkor itt az idő egy kis sportfogadásra, vagy akár kaszinóra, játékra, pókerre. Amire csak kedved van.


Mit kell tenned?

1. Regisztrálj a bet365 fogadóirodához általunk. Ezt megteheted IDE kattinván (megnyiló ablakban "Regisztráció" gombra kattins, majd töltsd ki a regisztrációs lapot)
2. Töltsd fel a számlád (minimum befizetés: 1500 forint/5€) valamely befizetési eszköz segítségével (javasoljuk a bankkártyát, vagy a paysafecard-ot)
3. Tedd meg az első fogadásod október 31.-én!
4. Írj egy e-mailt az [email protected] címre, amelyben küld el a bet365-nél regisztrált felhasznlóneved.

A leggyorsabb 5 jelentkező (aki teljesítette a feltételeket) az 10-10€-ban részesül, melyet a következő fizetési metódusok egyikével küldünk: Skrill/Paypal.

Hát nem jó üzlet? Befizetsz 5€-t, s kapsz 10€-t!

Ez az ajánlat csak október 31.-én érvényes! A nyerteseket e-mail-ben értesítjük november 1-4. között!

Ne felejtsd! Kezdőként akár egy 15.000 forint értékű bónuszban is részesülhetsz. A részletekről ITT tudsz meg többet!


Arra kiváncsi leszek,hogy hányan reggelnek.Akik tagjai az oldalnak szerintem már reggeltek.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum október 31, 2016, 14:34:50
Arra kiváncsi leszek,hogy hányan reggelnek.Akik tagjai az oldalnak szerintem már reggeltek.

Optimista hozzáállás, de ez nem feltétlenül így van. Nyilván a bet365 egy kedvelt fogadóiroda a fórumtagjaink közt, de mindig akad olyan aki még nem próbálta ki.

Ez egy nagyszerű alkalom az ilyen személyeknek. Vagy akár lehet ajánlani barátoknak/ismerősöknek, hogy ma érdemes befizetni.  :beerchug:

Akkor drukkoljunk a nyerteseknek! :-)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 31, 2016, 11:37:29
A harmadik regisztráció azonos IP-ről, aki egyelőre még nem aktív.

nem tudom, nincs több testvérem  :)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 31, 2016, 11:37:29
A harmadik regisztráció azonos IP-ről, aki egyelőre még nem aktív.

Szabályellenes? Itt is csak 1 háztartásból egy ember regisztrálhat? Már az is baj, ha valaki nem aktív? Mi lenne ha regisztrálnék 128 felhasználónévvel ÉS még HASZNÁLNÁM is?!?!?! Mit kell fennakadni mindenen?! Egyébként nem kockáztatok nagyot azzal, ha azt mondom, hogy nem is lesz soha aktív...


#5877 november 01, 2016, 18:11:44, jukoli
Érdekes sztori a bet-tel kapcsolatban, ami ma történt velem.

Raktam egy szelót és utána rájöttem, hogy egy dolog lemaradt. Gondoltam megkérdezem az ügyfél-szolgálatot, ahol mondták, hogy nem lehet és bemásoltak a szabályzat odaillő részét. Erre én kérdeztem, hogy milyen szabály ez, mondja régi. Mondtam, hogy úgy emlékszem pedig nekem régen hasonló probléma esetén érvénytelenítették. Visszanézek az ablakra, látom már bezáratta és csak annyit láttam, hogy "végeztünk is". Gondoltam magamban mire ez a fölényeskedő hang. ( Azt hittem az ideje nem válaszol--> megszüntetem a beszélgetés című történet nagyképű verzióját hallottam), de elolvassa a többi üzenetet kiderült, hogy érvénytelenítette. Tehát ebben az esetben a szabályzatot megszegve lazán cselekedtek ellene. Érdekes.

Idézetet írta: jukoli Dátum november 01, 2016, 17:58:45
Szabályellenes? Itt is csak 1 háztartásból egy ember regisztrálhat? Már az is baj, ha valaki nem aktív? Mi lenne ha regisztrálnék 128 felhasználónévvel ÉS még HASZNÁLNÁM is?!?!?! Mit kell fennakadni mindenen?! Egyébként nem kockáztatok nagyot azzal, ha azt mondom, hogy nem is lesz soha aktív...

1profil/háztartás/játék a szabály. Csinálhatsz 128accountot itt nyugodtan, azonban biztos nem néznék jó szemmel ha minden profilból ugyanazt írnád a topikokba csak azért hogy a mondanivalód "erősebbnek" hasson.

Idézetet írta: jukoli Dátum november 01, 2016, 17:58:45
Szabályellenes? Itt is csak 1 háztartásból egy ember regisztrálhat? Már az is baj, ha valaki nem aktív? Mi lenne ha regisztrálnék 128 felhasználónévvel ÉS még HASZNÁLNÁM is?!?!?! Mit kell fennakadni mindenen?! Egyébként nem kockáztatok nagyot azzal, ha azt mondom, hogy nem is lesz soha aktív...

128 ezer profilod is lehet, de tudod valahogy szeretünk egy személlyel tárgyalni, s nem ugyanazzal a személlyel más-más név alatt.  :beerchug: