F1 Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Titanbet-en tett fogadás érvényes?

Idézetet írta: SOCHAUX88 Dátum június 30, 2013, 10:56:30
Titanbet-en tett fogadás érvényes?

Idézetet írta: Milan Dátum március 18, 2013, 13:24:41
Nyereményben + sorsjegyekben csak akkor lehet részesülni, ha teljesítitek az alábbi feltételeket:

"1. A soron következő futamra minimum 1 valós fogadást kell kötni az alábbi fogadóirodák egyikénél:

Bet365 - Regisztrálj ITT
Unibet - Regisztrálj ITT
Sportingbet  - Regisztrálj ITT
Bwin  - Regisztrálj ITT
Betclic - Regisztrálj ITT
[fw]Fortunawin[/fw] - Regisztrálj [fw]ITT[/fw]

2. Minimum tét: 1€/300 HUF

3. A fogadást bizonyító képet el kell küldeni az [email protected] e-mail címre (a bizonyító képnek tartalmaznia kell a fogadást, a tét nagyságát, illetve a felhasználónevet, s ezen kívül az e-mail tárgyához kötelező beírni a Sportfogadas.org fórumos felhasználónevét).

4. Elküldési határidő: futam kezdete + 24 óra!"


Azaz itt nem jó Titanbet.

Ezt olvastam én is, de gondoltam megkérdezem.

Idézetet írta: SOCHAUX88 Dátum június 30, 2013, 13:32:07
Ezt olvastam én is, de gondoltam megkérdezem.

Ez nálam aranyköpés-gyanús.

#49 szeptember 01, 2013, 10:54:01, Jabba
A toplistára rá tudnátok nézni? Ugyanis ott 92 pont van írva nekem például, míg az egész tippjáték felületén összpontszámnál 110 van. Valahol valami nem jó, lehet, hogy mások esetében sem. (egyenként összeadva a pontokat kijön a 110, szóval valahogy a toplista szerkesztésével van talán valami gubanc)
Jóvan, tök hülye vagyok, rájöttem közben, hogy a két pontrendszer más... bocs, tegnap jó fáradt voltam  ???

Lenullázódtam, eltűntek a pontjaim és a korábbi szelvényeim. Mi történt?

Idézetet írta: forzainter Dátum szeptember 28, 2013, 12:54:28
Lenullázódtam, eltűntek a pontjaim és a korábbi szelvényeim. Mi történt?
itt is ugyanez


eltüntek a szelvényeim illetve a pontjaim is
                            meki20

Idézetet írta: meki20 Dátum szeptember 30, 2013, 10:32:48
eltüntek a szelvényeim illetve a pontjaim is
                            meki20

Neked is?

Szerintem sokunknak, de én már írtam a "Csellengőkbe".  ;D

Hókusz pókusz toplistusz megvanusz.  ;D

A mi toplistánk sem sokkal szorosabb, mint az F1-es, Salvio szép kis előnyre tett szert. Az utolsó három futamon pedig mindig dobogóra is állt, így pedig igen nehéz rajta hozni...tiszta Vettel ez a srác, komolyan.
Na de jön az utolsó 6 futam, mindössze 8 hétbe sűrítve. Kezdődik a véghajrá, c'mon!  ;)

Idézetet írta: Jabba Dátum október 04, 2013, 20:29:01
A mi toplistánk sem sokkal szorosabb, mint az F1-es, Salvio szép kis előnyre tett szert. Az utolsó három futamon pedig mindig dobogóra is állt, így pedig igen nehéz rajta hozni...tiszta Vettel ez a srác, komolyan.
Na de jön az utolsó 6 futam, mindössze 8 hétbe sűrítve. Kezdődik a véghajrá, c'mon!  ;)

Azert azt emlitsuk meg, hogy nem az nyeri a fonyeremenyt, aki a vegen a legtobb pontszammal rendelkezik, hanem sorsolas a donto. Igaz, akinek a legtobb pontszama van, annak van a legnagyobb eselye, hisz annyi sorsjeggyel rendelkezik amennyi pontszama van.

Idézetet írta: Milan Dátum október 04, 2013, 20:36:57
Azert azt emlitsuk meg, hogy nem az nyeri a fonyeremenyt, aki a vegen a legtobb pontszammal rendelkezik, hanem sorsolas a donto. Igaz, akinek a legtobb pontszama van, annak van a legnagyobb eselye, hisz annyi sorsjeggyel rendelkezik amennyi pontszama van.
Egyértelmű, de azért jó érzés küzdeni a "virtuális" első helyekért!  ;)