fortunawin

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 20, 2010, 11:18:02, vmlinuz
Sziasztok!

Az utóbbi néhány napban láttam a tévében hírdetést a furtunawin.com-ról. Most megnéztem és én meglepődtem: ez egy fogadóiroda! Ti ismeritek, mit lehet róluk tudni?

csak annyit, hogy elírtad a nevét :)
egyébként semmit nem hallottam róla, de nem lehet egy nagy iroda...
csak magyar és angol nyelvet lehet választani, Máltán van bejegyezve...
ilyen oldalt össze tudnék én is dobni, a Máltai offshore cég se lenne több mint pár óra....
szóval én nem igazán fizetnék be csak max 2-3 bevált régi irodába, ilyeneket hetente alapítanak és csődöltetnek be...
Betfair+bet365 nekem elég (amit ott nem tudok megjátszani az nem is érdekel)

mondjuk betclicken lehetett fogadni hogy a Fidesz eléri a 2/3 ot a választásokon 1,75-ért, de mire kifizették átalakult az odds 1,01-re, érdekes dolgok ezek
befizetéseket minden iroda szívesen fogad, csak mikor neked kellene visszautalni... na az már keményebb dió


Idézetet írta: gomes66 Dátum június 02, 2010, 11:31:33


mondjuk betclicken lehetett fogadni hogy a Fidesz eléri a 2/3 ot a választásokon 1,75-ért, de mire kifizették átalakult az odds 1,01-re, érdekes dolgok ezek
befizetéseket minden iroda szívesen fogad, csak mikor neked kellene visszautalni... na az már keményebb dió



igen ezek a politikai fogadások nagyon érdekesek
nem azon az oddson fizetnek ki mint amin fogadtál te...


Szerintem a Fortunawin.com a Fortuna csoport tagja, es igy abszolut nem egy apro szolgaltatorol van szo. Szerintem 1000-nel is tobb fogadoirodajuk van tobb orszagban (Cseheknél, Lengyelben,Szlovakiaban...). es online is ott vannak tobb helyen. Az oldaluk ugyanugy nez ki, mint a cseh ifortuna.cz, szoval szerintem bwin mintara csinaltak egy globalis oldalt.

és azok nem szarok?
cseh/szlovák hát ez nagyon csehszlovák pfffffffff  :hanyas:

Mitől lennének szarabbak, mint bárki más? Én a szlovák fortunától eleget zsebeltem, szóval alapból semmi bajom velük. És a vb kínálatuk meg talán most is a legszélesebb.

A honlapon azt írják, hogy az e-mailekre 1 órán belül válaszolnak! Én írtam nekik kb 2 napja. Nem tudom milyen időszámítás lehet Máltán vagy "Csehszlovákiában"! :) ;)

Üdv!  Én megsem találom az oldalt.......Van esetleg egy link?? Köszi :-\


Mindenesetre elég erős odds versenyt indított, amivel nem lehet versenyezni..

Görögország - Paraguay

H: 3,3
D: 3,25
V: 2,6

kb: 0,5 %-os arbitrázs, azonos irodánál, azonos időben..Nem semmi. :) Ilyet még nem láttam :o

Ha a kifizetés is korrekt, akkor komoly vetélytársa akadt az irodáknak ;)

Hát, akkor ez szerintem csak valami hiba lehetett az oldalon Alkimista, mert én most néztem fel, és ilyeneket látok, hogy:
Dél afr - mexikó    2,72 - 2,85 -2,55 (bet 365-ön pedig: 2,75 - 3,25 - 2,62)
Anglia - usa   1,47 - 3,8 - 5,96 (bet365-ön pedig: 1,44 - 4,33 - 7,5)

Hát, bármeddig is böngészem az oddsaikat, nekem nagyon trének tűnik az egész, olyan mint a tippmix bwin köntösbe bújtatva.  ;D :crazy:

akkor csak hiba volt ezek szerint..Mondjuk már úgyis megvannak az irodám..

Meg a pinnacle is vonz erősen..

"irodáim" akart lenni. Bet365. Jövőben meg Betfair, Pinnacle..CSak tudni kéne rá időt szánni, csak sokat dolgozom.

Jah, munkahelyemen se foglalkozok mással, éppen VB Tipp versenyt szervezek :D

Ahogy elnézem, az esélyesekre átlagban pár századdal jobbak a szorzók, mint a 365-nél, plusz egy esélyest választhatok a nap esélyesei közül is a szelvényre, ez további plusz. Viszont ha nem az esélyeseket akarom megjátszani, akkor egyértelmű, hogy máshol fogadok. Mondjuk egy 2500 Ft-os befizetést megér, hátha én nyerem a hajós bulit, vagy az egyik napit.