Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#525 március 27, 2013, 08:53:41, bazsy
Idézetet írta: krisztoska Dátum március 27, 2013, 08:21:10
Szia! Ez azt jelenti hogy többet abból a promócióbol amiből kaptad a kupont még egyet ugyan arra az account-ra többet nem válthatsz be.

Értem egyenlőre várok még hátha,hanem akkor valószínű lesz egy felesleges kuponom:)
Esetleg cserélném más promócióbeli kuponra!

Sziasztok!
Hogy tudnék szer tenni egy kuponra? G-mailes vagyok, de én nem kaptam spam-ba sem kupont. Választ előre is köszönöm!

Idézetet írta: handbox Dátum március 27, 2013, 10:53:00
Sziasztok!
Hogy tudnék szer tenni egy kuponra? G-mailes vagyok, de én nem kaptam spam-ba sem kupont. Választ előre is köszönöm!
miért nem kértél a "haverodtól"?
Idézetet írta: handbox Dátum március 27, 2013, 10:57:43
Sziasztok! Egyik haverom egy nap alatt csinált 3 számlát egy gépen, és másnap amikor beakart lépni bármelyikre, valami olyasmi üzenetet kapott hogy a számla le van zárva. Ilyenkor mit tud tenni hogy legalább az egyiken tudjon fogadni? Előre is köszi a választ.
;D :D :D ;D


Egy kérdés a kuponvadászokhoz: Miért jó ez nektek?

Elmondom a bet-at-home belső politikáját: ha több, mint 1 kupont váltsz be, akkor megfigyelés alá kerülsz, s nagyon közel van a "kizárás" gomb. Arra fognak majd hivatkozni, hogy megpróbáltál visszaélni a bónusszal.

Ha "n" számlát nyitsz (nagyi, fater, mutter nevén), akkor ugyanaz az eset: amikor igényelnéd majd dokumentumokat kérnek, vagy max. lebuksz az IP ellenőrzésnél.

Ugye kellemetlen lesz, ha mondjuk 100€-t igényelnél, s ők azt mondanánk, hogy: "Sajnáljuk, de megszegted a szabályokat!".

Mit javasolnék én?

1. Fizess be! Nyiss egyetlen egy számlát, fizess be 5-10€-t, s játssz korrektül. Ebből nem lehetnek gondjaid.

2. Vegyél részt a Bet365 Liga játékunkban ingyen, amely úgy működik mint egy fogadóiroda, s mellesleg a világ egyik legjobb fogadóirodájánál szerezhetsz bónuszokat (havi összdíjazás: 200 angol font!)


Egy adott pillanatban mi is kaptunk 50 kupont, amelyet itt szétosztogattunk, s már ott tapasztaltuk, hogy hány személy játszik "n" számlával, s ezáltal megismertünk egy pár belsős információt.

Én elhiszem, hogy ez ingyen van, meg mittomén...de ezzel szerintem nem értek el semmit.

Idézetet írta: tonijani Dátum március 27, 2013, 11:13:59
miért nem kértél a "haverodtól"?  ;D :D :D ;D
Nem tudtam, utólag mondta hogy volt neki 3 db.

Idézetet írta: Milan Dátum március 27, 2013, 11:25:21
Egy kérdés a kuponvadászokhoz: Miért jó ez nektek?

Elmondom a bet-at-home belső politikáját: ha több, mint 1 kupont váltsz be, akkor megfigyelés alá kerülsz, s nagyon közel van a "kizárás" gomb. Arra fognak majd hivatkozni, hogy megpróbáltál visszaélni a bónusszal.

Ha "n" számlát nyitsz (nagyi, fater, mutter nevén), akkor ugyanaz az eset: amikor igényelnéd majd dokumentumokat kérnek, vagy max. lebuksz az IP ellenőrzésnél.

Ugye kellemetlen lesz, ha mondjuk 100€-t igényelnél, s ők azt mondanánk, hogy: "Sajnáljuk, de megszegted a szabályokat!".

Mit javasolnék én?

1. Fizess be! Nyiss egyetlen egy számlát, fizess be 5-10€-t, s játssz korrektül. Ebből nem lehetnek gondjaid.

2. Vegyél részt a Bet365 Liga játékunkban ingyen, amely úgy működik mint egy fogadóiroda, s mellesleg a világ egyik legjobb fogadóirodájánál szerezhetsz bónuszokat (havi összdíjazás: 200 angol font!)


Egy adott pillanatban mi is kaptunk 50 kupont, amelyet itt szétosztogattunk, s már ott tapasztaltuk, hogy hány személy játszik "n" számlával, s ezáltal megismertünk egy pár belsős információt.

Én elhiszem, hogy ez ingyen van, meg mittomén...de ezzel szerintem nem értek el semmit.

A fő probléma, hogy a legtöbb ember a szabályzat elolvasása nélkül rohan neki fejvesztve a falnak, aztán utána koppan, hogy miért is jelent problémát hogy neki három számlája van...?
Bár nem sok esély van rá, hogy az ilyen "nyissunk 3 számlát a bónusz miatt" típusú ember a későbbiekben pénzt töltsön fel a számlájára, de mindenesetre örüljön, hogy még azt megelőzően zárolták a számláját, és voltaképp tényleges veszteséget ezzel nem okoztak neki.

Sziasztok!
Cserélnék Beckham betalál Párizsban? 3 eus kupont más promócióbéli kuponra várom a jelentkezőket!

Idézetet írta: bazsy Dátum március 27, 2013, 08:18:40
Sziasztok!
Kaptam emailben egy 3 eu-s kódot a múltkor beváltottam tegnap megint kaptam egyet és amikor be akarom váltani akkor azt írja,hogy már beváltott egyet ezen prómocióból.
A kérdésem hogy mennyi időnek kell eltelnie két kupon beváltás között?
Egy másik topicban én is ezt kérdeztem, csak egyet lehet beváltani egy turnusból. Ami érdekes kissé, mert nekem 7db freemailes címem is van, múlt csütörtökön vagy mikor 4-re küldtek, egyet beváltottam, a többit szétosztogattam. Ám ezen a héten a maradék 3-ból kettőre is küldtek és érdekes módon be tudtam váltani egyet  ;D

Idézetet írta: Valenciafan Dátum március 28, 2013, 12:11:04
Egy másik topicban én is ezt kérdeztem, csak egyet lehet beváltani egy turnusból. Ami érdekes kissé, mert nekem 7db freemailes címem is van, múlt csütörtökön vagy mikor 4-re küldtek, egyet beváltottam, a többit szétosztogattam. Ám ezen a héten a maradék 3-ból kettőre is küldtek és érdekes módon be tudtam váltani egyet  ;D

Nekem nem engedi ezért is cserélném el mert hiába próbálkozok minden nap nem tudom beváltani

Elviekben egy turnusból tényleg csak egyet enged, visszamenőleg viszont egy 2012.08.-hós kupont találtam azt gond nélkül be tudtam váltani a mostani mellett. Ha esetleg szétnéztek e-mailbe lehet nektek is van régebbi esetleg nem beváltott kupon azt még tudjátok hasznosítani, megéri utána nézni ;)

Idézetet írta: Winti Dátum március 28, 2013, 12:21:36
Elviekben egy turnusból tényleg csak egyet enged, visszamenőleg viszont egy 2012.08.-hós kupont találtam azt gond nélkül be tudtam váltani a mostani mellett. Ha esetleg szétnéztek e-mailbe lehet nektek is van régebbi esetleg nem beváltott kupon azt még tudjátok hasznosítani, megéri utána nézni ;)

Minden kuponra más validáció érvényes, vagy elvileg minden 2012.08 hónap utáni még érvényes kell, hogy legyen?

Üdv, sarkanyolo

Idézetet írta: sarkanyolo2 Dátum március 28, 2013, 14:15:57
Minden kuponra más validáció érvényes, vagy elvileg minden 2012.08 hónap utáni még érvényes kell, hogy legyen?

Üdv, sarkanyolo

Én a mostani 3€-s kupont, illetve a 2012.08.-hós kupont is gond nélkül beváltottam egymás mellett, ha a két időpont között még volt hasonló kupon akció gondolom azokat is belehetne még váltani. Úgy tudom csak azok az 5 betűs kódok vannak időhöz kötve.

Van itt olyan, akinek már zárolták a számláját??

És ha igen, akkor azt miért tették? Mi volt az indok?

Idézetet írta: Winti Dátum március 28, 2013, 14:19:35
Én a mostani 3€-s kupont, illetve a 2012.08.-hós kupont is gond nélkül beváltottam egymás mellett, ha a két időpont között még volt hasonló kupon akció gondolom azokat is belehetne még váltani. Úgy tudom csak azok az 5 betűs kódok vannak időhöz kötve.
nincs vkinek kimaradva régi kupon?