bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 13, 2023, 21:26:20Ki is próbáltad a fizetést vele?

Vagy bárki más, akinek van ilyen téren tapasztalata.

Ez nagyon új lehet,
nem mernék egyenlőre regisztrálni erre a pénztárcára,
nem látom a költségeket, ingyenes mégse lehet az egész és csak plusszokat ír ha befizetsz...

Halihó. Miert nem talalom a bet365-on a paysafecard opciot befizetesre?  :'(

Idézetet írta: csucsu Dátum szeptember 14, 2023, 11:12:04Ez nagyon új lehet,
nem mernék egyenlőre regisztrálni erre a pénztárcára,
nem látom a költségeket, ingyenes mégse lehet az egész és csak plusszokat ír ha befizetsz...

Ez csak számodra új. 14 éve jelen vannak a piacon.



Idézetet írta: csucsu Dátum szeptember 14, 2023, 13:21:53Ez a kettő ugyanaz ?

https://astropay.com/

https://www.recharge.com/hu/hu/astropay
Nem, a második olyasmi mint a pay-station, előre fizetett feltöltést vehetsz ott.

Kipróbáltam az Astropayt, a regisztráció simán ment, aztán befizetés is pillanatok alatt. Kértem egy kifizetést, egy óra alatt a végbement a kiutalás. Lényegében olyan, mint a Revolut.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 14, 2023, 15:38:10Kipróbáltam az Astropayt, a regisztráció simán ment, aztán befizetés is pillanatok alatt. Kértem egy kifizetést, egy óra alatt a végbement a kiutalás. Lényegében olyan, mint a Revolut.

Van költsége a befizetésnek, kifizetésnek, illetve ennek az Astropay számla fenntartásnak?

Idézetet írta: vukika1982 Dátum szeptember 14, 2023, 15:42:26Van költsége a befizetésnek, kifizetésnek, illetve ennek az Astropay számla fenntartásnak?

Nem volt költség sem befizetésnél, sem kiutalásnál. Az Astropay számla pedig ingyenes, én tettem egy próbakört Paypass fizetéssel is, működött.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 14, 2023, 15:47:59Nem volt költség sem befizetésnél, sem kiutalásnál. Az Astropay számla pedig ingyenes, én tettem egy próbakört Paypass fizetéssel is, működött.

Köszi szépen az infokat, még esetleg azt tudod hogy mastercardos bankkártyával lehet befizetni erre az astro számlára, és az arra történő befizetés  díjmentes-e?

MBH Visa, Revolut Mastercard is működött Astropay feltöltésnél, jobban megnéztem, de én nem látom, hogy bármelyik is levont volna költséget.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 14, 2023, 16:48:30MBH Visa, Revolut Mastercard is működött Astropay feltöltésnél, jobban megnéztem, de én nem látom, hogy bármelyik is levont volna költséget.

Kérdezett olyat, hogy gamblingre megy-e a pénz ?

Idézetet írta: csucsu Dátum szeptember 14, 2023, 19:11:56Kérdezett olyat, hogy gamblingre megy-e a pénz ?

Merthogy ezt a kérdést mindenkinek fel kell tennie? A Skrill is idióta, hogy bevezette, de gondolom nem volt más választása, lehet be kellett nyalni valahova, emiatt történt.

Idézetet írta: csucsu Dátum szeptember 14, 2023, 19:11:56Kérdezett olyat, hogy gamblingre megy-e a pénz ?

Nem volt ilyen kérdés. Eleve érződik, hogy részben gamblinget/sportot célozhat, az appon belül focimezt lehet venni, minden tranzakcióért jár pont, ami később visszaváltható pénzre, amolyan cashback.

8 perc alatt megvolt a hitelesített AstroPay számlánk, ezek után meg feltöltöttük bet365 számlánkat, később pedig igényeltünk is vissza pénzt. Mindezt díjmentesen.

Így töltsd fel a bet365 számlád AstroPay által