bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában


Ti is kaptatok ilyen max. 50ezres kredites ajánlatot?
Jól értem, hogy 50ezres befizetés után adnak 50ezret kreditben, ha megvan az össz. 50ezres lezárt fogadás?
Nekem most jött.


Ez mit jelent? (Az 50 ezres ajánlatnál)
"A fogadási kreditek a következő ajánlatoknál használhatóak feljogosító fogadásként: 0:0 - pénzvisszafizetés"

Idézetet írta: mndrs Dátum október 14, 2023, 11:45:53Ez mit jelent? (Az 50 ezres ajánlatnál)
"A fogadási kreditek a következő ajánlatoknál használhatóak feljogosító fogadásként: 0:0 - pénzvisszafizetés"


Amennyiben bemásolod a teljes szöveget, akkor hamarabb tudunk segíteni.

Idézetet írta: Admin Dátum október 14, 2023, 13:22:09Amennyiben bemásolod a teljes szöveget, akkor hamarabb tudunk segíteni.

Idézetet írta: mndrs Dátum október 14, 2023, 13:31:48

Azt jelenti, hogy a fogadási kredited forgatási követelményében az illető ajánlat érvényes, míg a 17. pontnál lévők nem.

Bet365 - 0:0 - pénzvisszafizetés ajánlat

Idézetet írta: Admin Dátum október 14, 2023, 13:36:06Azt jelenti, hogy a fogadási kredited forgatási követelményében az illető ajánlat érvényes, míg a 17. pontnál lévők nem.

Bet365 - 0:0 - pénzvisszafizetés ajánlat

Ez így azért eléggé beszűkíti a lehetőségeket, hiszen így csak Pontos eredmény, Félidő/játékidő vagy Scorecast fogadásokra tudom felhasználni ha jól értem

Idézetet írta: mndrs Dátum október 14, 2023, 13:56:15Ez így azért eléggé beszűkíti a lehetőségeket, hiszen így csak Pontos eredmény, Félidő/játékidő vagy Scorecast fogadásokra tudom felhasználni ha jól értem

Nem, nem értelmezed jól az ajánlatot.

Ha teszel egy fogadást, aminek 0-0 lesz az eredménye, és emiatt visszakapod a tétet, akkor az számít a forgatásba. Ezzel csak ennyit akarnak jelezni.

A gyűjtőfogadásos ajánlat esetén pl. labdarúgásnál, 3-as gyüjtő esetén 5% fokozó járna. Ez pedig nem számít jelen pillanatban a forgatási feltételnél.

Kb. ennyi lenne a lényeg.

De mindezt úgy írom, hogy a teljes részvételi feltételt nem olvastam, mert ez egy személyes ajánlat, nem részesül benne mindenki.

Idézetet írta: lazanyja Dátum október 13, 2023, 19:00:21Ti is kaptatok ilyen max. 50ezres kredites ajánlatot?
Jól értem, hogy 50ezres befizetés után adnak 50ezret kreditben, ha megvan az össz. 50ezres lezárt fogadás?
Nekem most jött.
Idézetet írta: lazanyja Dátum október 13, 2023, 19:00:21Ti is kaptatok ilyen max. 50ezres kredites ajánlatot?
Jól értem, hogy 50ezres befizetés után adnak 50ezret kreditben, ha megvan az össz. 50ezres lezárt fogadás?
Nekem most jött.

Ez így van???

Nálatok is mostanában piros zöld helyett az előny?

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Idézetet írta: lazanyja Dátum október 14, 2023, 22:06:10Nálatok is mostanában piros zöld helyett az előny?

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Nem azt jelentené a zöld, hogy nyerésre áll a fogadásod?
Itt ha ázsiai hendi volt, akkor push, ha háromesélyes hendi, akkor meg vesztésre áll.

Ennél a befizetés után járó fogadási kredit bónusznál mennyire nézik rossz szemmel azt, ha a bentlévő összeget kiutalom skrillre, majd visszautalom az irodához ugyanonnan?

Semelyik link nem megy éjfél óta.