bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában



Idézetet írta: maxo Dátum július 08, 2014, 11:42:34
tudok másnak pénzt küldeni a számlájára ?
Ez nem a Skrill:)

Kicsit elírták a határt a bukik, de sajnos gyorsan eszméltek és átírták a helyes határra.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum július 08, 2014, 19:25:23
Hello! Valakinek van olyan, hogy megpróbálja megnyitni a Történet, vagy az Ügyfelek menüt és csak egy tömény szöveg jön ki? Esetleg tudja valaki, hogy miért van ez? A segítségeteket előre is köszönöm!

VB meccsek előtt túl nagy a forgalom az irodánál ezért átmenetileg nem lehet megnyitni a menüt de a szövegben le is írják ezt . 

Sziasztok!
Csak annyi a kérdésem hogy most regeltem a Bet365-re meg is van a bonus kód ,de úgy lehet hogy elöszőr csak 2-3 ezret befizetek Bank kártyáról ,és akkor mivel nem használtam a kódot nem használtam fel is nem is kell forgatnom semmit ,csak elérni a min kivehető (3500Ft) és ki is fizetik ,és a bonuszt meddig használhatom fel ,mert gondoltam majd nyár végén amikor lesz 10-15 ezret össze kaparok erre!?

Túl nagy luxus lenne kihasználatlanul hagyni a 15.000-es ajándékot. Fizess be ennyit és rögtön 30 ezer lesz a számládon.

Idézetet írta: G-Bali Dátum július 10, 2014, 22:47:31
Sziasztok!
Csak annyi a kérdésem hogy most regeltem a Bet365-re meg is van a bonus kód ,de úgy lehet hogy elöszőr csak 2-3 ezret befizetek Bank kártyáról ,és akkor mivel nem használtam a kódot nem használtam fel is nem is kell forgatnom semmit ,csak elérni a min kivehető (3500Ft) és ki is fizetik ,és a bonuszt meddig használhatom fel ,mert gondoltam majd nyár végén amikor lesz 10-15 ezret össze kaparok erre!?

Kérdezz rá az angol (!) ügyfélszolgálatnál, hogy később is kihasználhatod-e ezt az ajánlatot!
A "kezdeti befizetésről" írnak a feltételekben, de az is szerepel, hogy a befizetés után 7 napon belül kell megadnod a kódot, tehát van bizonyos szabadságod.
Kár lenne nem kihasználni a teljes bónuszösszeget!

Idézetet írta: G-Bali Dátum július 10, 2014, 22:47:31
Sziasztok!
Csak annyi a kérdésem hogy most regeltem a Bet365-re meg is van a bonus kód ,de úgy lehet hogy elöszőr csak 2-3 ezret befizetek Bank kártyáról ,és akkor mivel nem használtam a kódot nem használtam fel is nem is kell forgatnom semmit ,csak elérni a min kivehető (3500Ft) és ki is fizetik ,és a bonuszt meddig használhatom fel ,mert gondoltam majd nyár végén amikor lesz 10-15 ezret össze kaparok erre!?
Az első befizetés összege lesz a bónusz. Ha így csinálod, ahogy leírtad, akkor elbaszod.

#3113 július 12, 2014, 23:14:11, luckyzoz
.

Másnál sem elérhető jelenleg a live darts mérkőzés teljes piaca?

Valakinek jól kezdődhet a bet365-ös karriere! Íme a részletek:


Idézetet írta: szorzatos Dátum július 12, 2014, 20:50:07
Másnál sem elérhető jelenleg a live darts mérkőzés teljes piaca?

igen, lemaradtak a dobásokról, mondjuk annak a meccsnek a 4. leg-e körül kezdték a meccs első 3 nyilának értékét beírni, így szinte végig zárva tartották.

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum július 13, 2014, 14:42:00
igen, lemaradtak a dobásokról, mondjuk annak a meccsnek a 4. leg-e körül kezdték a meccs első 3 nyilának értékét beírni, így szinte végig zárva tartották.

O.K., a paranoiám miatt már azt gondoltam néha, csak engem korlátoz a rendszer:) Régebben is volt élő darts-nál, hogy a legvégső szakaszban eltűnt előlem minden fogadási lehetőség, az élő és az animációs közvetítés is... bent volt valamennyi fogadásom, amit már a megtételkor úgy terveztem, ellenfogadásokkal zárok... így odalett a pénz.  :great:

Kb. egy féléve zároltam hosszabb időre a számlámat. Van lehetőség újranyitni?

Idézetet írta: Gergoce Dátum július 17, 2014, 17:16:13
Kb. egy féléve zároltam hosszabb időre a számlámat. Van lehetőség újranyitni?

Milyen okból zároltad? Kizárást kértél? Szerencsejáték függőség?

Felveheted velük a kapcsolatot:
http://help.bet365.com/hu/contact

:ok: