bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum szeptember 04, 2014, 12:20:27
Miert nincs mobilon chat?:/ mire beirtam megoldod a problema de azert jo lenne ha lenne chat mobilon


Van chat mobilon is..

Idézetet írta: kreatos Dátum szeptember 11, 2014, 11:03:45

Van chat mobilon is..
na akkor igazan folytathattad volna a mondatotbugyanis en nem talalm a mobile.bet365.com oldalon . Segito szandek is van vagy csak kioktatas?

#3497 szeptember 11, 2014, 11:38:56, kreatos
Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum szeptember 11, 2014, 11:24:26
na akkor igazan folytathattad volna a mondatotbugyanis en nem talalm a mobile.bet365.com oldalon . Segito szandek is van vagy csak kioktatas?

Ezt használom: mobile.365sb.com    és itt megtalálod majd

-amúgy egy kicsit nekem mindig flegmák szoktak lenni de nem csinálok belőle nagy gondot...lehet,hogy bennem van a hiba :D


..javítok...a leveleimben voltam és onnan tudtam az élő chatra kattintani...

Idézetet írta: kreatos Dátum szeptember 11, 2014, 11:33:42
Ezt használom: mobile.365sb.com    és itt megtalálod majd

-amúgy egy kicsit nekem mindig flegmák szoktak lenni de nem csinálok belőle nagy gondot...lehet,hogy bennem van a hiba :D


..javítok...a leveleimben voltam és onnan tudtam az élő chatra kattintani...
Koszi ugy megnnem probaltam de mukodokepesnek tunik

Spanyol főzőműsor a Lisicki - Schiavone meccs közvetítése helyett!  :D

#3500 szeptember 13, 2014, 19:21:55, Jabba
cash out-ot csak nekem nem hozza most fel?

kb fél óráig nem volt, most hogy beírtam, rögtön visszajött. tárgytalan.  :cya:

Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 13, 2014, 12:58:12
Spanyol főzőműsor a Lisicki - Schiavone meccs közvetítése helyett!  :D

Hogyan készül a bundás kenyér?  :)

#3502 szeptember 14, 2014, 15:52:13, CarlosGitanillo
lekopogom és egyelőre le sem merem írni mi miatt, de a lényeg hogy:

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: BET365  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Ha kifizettek részletezem.. Legboldogabb fogadók a magyarok volnának, ha a drága TippmixPro is hasonló emberi tettet hajtana végre, adott szituban.

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum szeptember 14, 2014, 15:47:40
lekopogom és egyelőre le sem merem írni mi miatt, de a lényeg hogy:

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: BET365  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Ha kifizettek részletezem.. Legboldogabb fogadók a magyarok volnának, ha a drága TippmixPro is hasonló emberi tettet hajtana végre, adott szituban.

Kíváncsian várjuk a sztorit.  :)

Ha hibás kiértékelés miatt nyertél, akkor ne reménykedj, mert nem fognak kifizetni.

#3505 szeptember 14, 2014, 17:52:57, CarlosGitanillo
A story

Vallecano - Elche

Beszállok 12 szöglet felett.re 3 esélyes
7-4-es szögletarány , 1,40 odds  tét: 33000 /csak azért fontos mert emiatt mondom a tippmixpro csinálja utánuk /

Fogadás leadva, 15 másodperc és Szöglet. 7-5 !  Még van vissza úgy 15-20 perc.
Eltelik 2-3 perc, lehúznak egy szögletet a vallecano-tól és így 6-5 .. ami 11
Egy másodpercig előhozták a cash-out-t viszont utána azonnal zárták a piacot is ki is vették a kínálatból.
Már játék közben is chat-eltem hirtelen nem emlékeztem, hogy ilyenkor a határt veszi lejebb 11-re, vagy az odds-t emeli meg a valódi 12 határhoz.

A chatbeszélgetés végén arra jutottunk, hogy sajnálja a hibát, de a fogadást nem tudja érvényteleníteni, azonban jószándékukat kimutatandó egy 5000 ft-os megforgatási kötelezettség nélküli bónuszt felírna nekem! Ezt sikerült a háromszorosára tornázni egy fél mondattal. Már ez is durván pozitív, ezért innen is üdv T Attilát !  :ok:

itt hagytam a gépet, 15:30 körül belestem van egy belső üzenetem, látom a tárgyat, h a fogadás miatt írtak, gondoltam most kiderül a helyes odds, amire módosítja utólag de mindegy mert vesztes.
Valóban erről írtak, és az utolsó soruk / fejből írom / jószándékukunk kimutatása érdekében jelen esetben vesztes fogadását érvénytelenítettük. (fogadás mellett a lezártak között: " Egyértelmű hiba " névvel illették és 33000 Ft-ot visszaírtak.

Összegezve: Nem kellett saját költségen felhívni őket, nem kellett cigánykodni velük, alapból is kedvesen járt el az ügyfélszolgálatos, de még ráadásként ténylegesen érvénytelenítették ezért, ha nézzük marha szerencsés voltam, mert a 15000 Ft-os tisztelet bónusz, és az érvénytelenítés összege együtt már 48.000 Ft, holott a tipp szar volt, vesztes lett...
ha vkivel volt már hasonló osszátok meg, ha viszont nem akkor se lássak itt irigykedést, a szerencsém miatt.  ::)

Gyerünk Magyarország van hova fejlődni!  :smitten:

Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 14, 2014, 17:29:50
Ha hibás kiértékelés miatt nyertél, akkor ne reménykedj, mert nem fognak kifizetni.

Nem nem, köszi !
Maga a pénz kiutalására értettem a kifizetést, mert gondoltam arra is hogy a 15 tisztelet bónusz miatt, majd valahogy megmínuszolnak engem, mert így érvénytelenítés mellett a bónusz már " nem járt volna "

3300 Hűség bónusz vagy tisztelet bónuszt kaptam tök jó :D

Nem semmi Carlos, pláne, hogy a magyar részlegtől.. :ok:

Idézetet írta: stdavid Dátum szeptember 14, 2014, 18:05:25
Nem semmi Carlos, pláne, hogy a magyar részlegtől.. :ok:

Jaja!
Csodás az egész, Tényleg ilyesmivel lehet valakit magukhoz láncolni, mert nekik ha őszinték vagyunk akkor leírhatom: Mindegy...
Viszont nem a sűrű esetek közé tartozik az, h 33-mal tegyek, és nekem így ez a 33 v 48 ezer Ft elég sok pénznek számít..
Hát a Magyarország van hova fejlődni.. Mindenképpen a magyar Fogadóirodára vonatkozott..! Nem kimondottan az emberekre, sokkal több kedvesség, segítőkészség van bennük, bennünk, mint amit csak hinni tudnánk!