bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Idézetet írta: fogkefe2 Dátum szeptember 13, 2015, 23:48:40
Fhb, maestro. Most járt le az előző amivel gond nélkül tudtam.
Tölteni akarok fel pénzt, írom az új számom és megtagadja. Azért csodálkozom, mert ha eddig tudtam akkor most az új bankkártyával megtiltják az online vásárlást? Ebben nincs logika.

Nekem amikor még Maestro kártyám volt, szinte egyáltalán nem tudtam befizetni vagy online vásárolni. Vagy csak nagyon kevés helyen. Szerintem alapból le van tiltva a gamebling ennél a kártyánál, persze erre is van kivétel Tippmixpro.  :D
Szinte biztos hogy ezzel van a gond.

Köszönöm szépen a választ mindenkinek.  :) :)

Idézetet írta: robmiller Dátum szeptember 14, 2015, 08:29:59
Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy tettem még csütörtökön egy fogadást a tegnapi European Darts Trophy végső győztesére!

Michael van Gerwen   European Tour 7 2015
(Végső győztes)   13/09/2015   2 Helyezések 1/2 Szorzó   2.62 Helyezett

A fogadás azt írja, hogy 2 helyezések 1/2-es szorzó. Gerwen be is jutott a torna döntőjébe, de ott kikapott, viszont helyezett lett így is a tornán. Elvileg akkor a 2,62-es odds fele szorzóján járna valamennyi nyeremény nem?  :-\ Vagy én értelmezem félre totálisan a dolgot? Köszi előre is a válaszokat!

a Bet365 a frakcionalis oddsokbol szamolja a helyezes oddsait, ebben az esetben 1+(2.62-1)/2 azaz 1.81 az odds a helyezesre tett tet-reszre.
szoval a fele tet 1.81-szerese jar vissza, azaz az ossz-tet kb. 0.9-szerese.

Ezzel a logikával kellett volna minimum 4es odds hogy az egész téted visszakapd.

Köszi szépen a válaszokat! :)

Most reggel beütött a tippmixpro feeling itt is. Cash out szarakszik, későn értékelik ki a fogadást, aztán van ami ki lett értékelve, nyertes, de lóvé meg sehol  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 18, 2015, 08:31:14
Most reggel beütött a tippmixpro feeling itt is. Cash out szarakszik, későn értékelik ki a fogadást, aztán van ami ki lett értékelve, nyertes, de lóvé meg sehol  :D
Nagyon nincsenek a helyzet magaslatán, cash outoltam egy fogadást és kevesebbet írtak jóvá mint amit felajánlott. Előtte a Sousa-Gerasimov meccsre élőben 1.57-et kínáltak a portugálra salakon a fogalmatlan szervabohóc ellen úgy, hogy a meccs előtt 1.12 volt rá.  3.75-ért majd 3.4-ért fogtam a 3-0-át, jelenleg 6-0 6-1 és a harmadik se nagyon lesz szorosabb 6-3-nál. A biztonság kedvéért azért nyomtam egy cash outot, minimálissal lenne több, ha kivárom a végét, annyit nem ér.

Idézetet írta: patyi Dátum szeptember 18, 2015, 13:06:57
Nagyon nincsenek a helyzet magaslatán, cash outoltam egy fogadást és kevesebbet írtak jóvá mint amit felajánlott. Előtte a Sousa-Gerasimov meccsre élőben 1.57-et kínáltak a portugálra salakon a fogalmatlan szervabohóc ellen úgy, hogy a meccs előtt 1.12 volt rá.  3.75-ért majd 3.4-ért fogtam a 3-0-át, jelenleg 6-0 6-1 és a harmadik se nagyon lesz szorosabb 6-3-nál. A biztonság kedvéért azért nyomtam egy cash outot, minimálissal lenne több, ha kivárom a végét, annyit nem ér.

Láttam én is, de belenyúlni nem mertem, nehogy void legyen, aztán megint fél napig üljenek a pénzemen mint reggel. Ma rendszeresen ragadnak be szorzók, el-eltűnik a cash out, egy fogadásomat kiértékelték, de majd négy óra múlva fizettek ki.  Totális káosz. Egyszer chaten rákérdeztem volna, de 24. lettem volna a sorban, úgyhogy nagy a baj  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 18, 2015, 13:11:55
Láttam én is, de belenyúlni nem mertem, nehogy void legyen, aztán megint fél napig üljenek a pénzemen mint reggel. Ma rendszeresen ragadnak be szorzók, el-eltűnik a cash out, egy fogadásomat kiértékelték, de majd négy óra múlva fizettek ki.  Totális káosz. Egyszer chaten rákérdeztem volna, de 24. lettem volna a sorban, úgyhogy nagy a baj  ;D
Én is úgy voltam vele, hogy benne van a void, de meg kellett próbálni. Összesen 7000 ftot tettem rá, jöhetett volna majdnem 25, abból a szett végén 22 volt a cash out, rá is nyomtam, jobb nem izgulni. Erre Sousa 0-3-as dupla brék hátránnyal indított. Mondjuk még így sem biztos, hogy nem fordítja meg de szerencsére én már nem vagyok érdekelt  8)

JX9566195210I azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 2.25 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Egor Gerasimov (Mérkőzés nyertese Joao Sousa v Egor Gerasimov). Észrevettük, hogy ez a választás helytelen szorzóval lett leadva, így szabályainknak megfelelően a javított 5.00 szorzóval kerül rendezésre.

Csak hogy még érdekesebb legyen a dolog.  :D :D :D :D

#4945 szeptember 18, 2015, 18:32:12, ncis88
Nekem rosszul értékelték ki a Goffin meccs 3.set over 8,5 game-es fogadásom egy kombiban. Írtam nekik, elsőre elhajtottak, hogy náluk 6-2 lett a set, elküldtem 3 linket, belátták a tévedést. Ekkor szóvá tettem, hogy ha nem szólok lenyúlnak tőlem pár ezer forintot??? Ekkora önként felajánlottak 10eurot pluszban.


*Erra a hülyéje jóváírt 10ft bónuszt.  :DDD


A jelzett 10euroból lett -->10ft -->10GBP--> és a forintos számlám miatt jóváírt 5k-t 1szeres forgatással :DD

Minden napra egy ilyet..

Nekem is hasonló gondom van. Reklamáltam, hogy szerintem rosszul könyvelték el a fogadásomat. Közölték, hogy majd e-mail-ben értesítenek a vizsgálat eredményéről. Válasz: szerintük jól lett elkönyvelve. 2 oldal linkjét elküldtem Nekik, kíváncsian várom a válaszukat...

Üdv!

Azt szeretném kérdezni, hogy nem-e tudtok véletlenül a bet365 kezdőbónuszához hasonlót? A lényeg, hogy ne freebet legyen,mint pl a betclicnél meg a sportingbetnél. Bet365, unibet, mayplay, tipico kiforgatva.

Válaszokat előre is köszönöm!

Direkt szopatnak mostanában a goal line-al mindenkit, vagy ennyire rossz a rendszer? Ugye normálisan kéne csökkennie az értéknek, az under szorzónak pedig 2.0 és 1.8 között esnie, ha nincs gól...
Erre most a Horvát - Német női meccsen Gólok száma félidőben 4,5, under 1.57, Goal line pedig 5.0 és az under 1.37 a 4.0 & 2.00x helyett... és ez ma nem az első ilyen. Ez véletlenül lehet, vagy valaki ennyire kretén náluk?

Más is észrevette, hogy az utóbbi két napban a meccsek élőben követése során egyszer csak befagy a statisztika? Már nem az első alkalom nálam és rohadtul idegesítő. Rendszerint félidő után csinálja ezt. Ja és ma volt olyan is, h a meccs egyszer csak eltűnt 25 perc után a kínálatból...nevetséges..