bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában



Ez az új bet365 felület biztos komoly, mert viccnek nagyon szar lenne. Buzik.

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum november 30, 2016, 15:37:33
Ez az új bet365 felület biztos komoly, mert viccnek nagyon szar lenne. Buzik.

Windows 10-s flat dizájn ;D

en erre a cimre se tudok belepni,szurke oldal jelenik meg es benne a bet365 felirat halvanyabb szurkevel,vkinek meg ilyen gondja?

A skrillre kifizetésnek mik a feltételei náluk ? Nekem egyszerűen nem akarnak skrillre pedig volt skrilles befizetésem már legalább 8-10 szer az évek során a sok bankkártyás mellett. Régebben az egyik ügyfélszolgálatos azt mondta chaten hogy ahonnan több az össz. befizetés a nyereményt is oda utalják ki. A múlt héten pedig azt mondta egy másik ügyfélszolgálatos chaten hogy csak akkor fizetnek skrillre ha onnan volt befizetés. Mondom volt már pár erre meg azt mondja hogy a legutóbbi befizetést nézik.... Fene érti ezeket..

nektek megy az oldal rendesen?en mikor be akarok jelentkezni szurke oldal jon elo s nem lepik be

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum november 30, 2016, 15:37:33
Ez az új bet365 felület biztos komoly, mert viccnek nagyon szar lenne. Buzik.

Kicsit olyan unibetes lett. Nem rossz, de szokni kell.

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum november 30, 2016, 16:22:09
en erre a cimre se tudok belepni,szurke oldal jelenik meg es benne a bet365 felirat halvanyabb szurkevel,vkinek meg ilyen gondja?
Nálam betölt, be tudok lépni is.
Esetleg ezt próbáld meg : http://www.28-365365.com

rendesen megy minden funkcióval

ui: próbáld az előzményeket és sütiket törölni

Idézetet írta: Irtis Dátum november 30, 2016, 17:16:24
Kicsit olyan unibetes lett. Nem rossz, de szokni kell.
Végre látom az élő események mellett az aktuális eredményt, nem kell állandóan kattingatnom.

Idézetet írta: sportgepek80 Dátum november 28, 2016, 12:03:55
Szerintem igazából lényegtelen. Nagy találati aránnyal fogadtam élőben (100 fogadásonként 3-4 vesztővel) még ha 1.1 körüli/alatti átlag oddsszal is, így dinamikusan nőtt az egyenlegem ami előrevetítette számukra, hogy "veszélyt" jelentek a profitjukra.

Kíváncsi lennék a másik fél véleményére is.  ;)

na minden elozmenyt es sutit kitorultem,en ugy gondolom h a HOLA baszakodik, vki meg hasznal holat?h esetleg az lenne a baj?

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum november 30, 2016, 18:17:50
na minden elozmenyt es sutit kitorultem,en ugy gondolom h a HOLA baszakodik, vki meg hasznal holat?h esetleg az lenne a baj?

Miért használsz hola-t? Lépj be erről a címről.

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum november 30, 2016, 15:37:33
Ez az új bet365 felület biztos komoly, mert viccnek nagyon szar lenne. Buzik.

Vége a flash korszaknak. Egyébként HTML5.

Nekem pl. nagyon bejön, sokkal tisztább.

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum november 30, 2016, 16:22:09
en erre a cimre se tudok belepni,szurke oldal jelenik meg es benne a bet365 felirat halvanyabb szurkevel,vkinek meg ilyen gondja?

Kapcsold ki a holát, s használj magyar IP-t.