bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában


#6060 december 11, 2016, 15:18:14, hilles
de ez félrevezető! OK ha csak a UK szól akkor miért írják ki magyarul (!) a  magyar ügyfelek számára. nekem ott van felül az ajánlat, a meccsre is oda navigál. most megkérdeztem chaten egyből jött a UK only válasz de azóta nagy a tanácstalanság, mondtam, hogy látom és fogadó felületre is átdob. azóta kollégákkal konzultál. a meccs mindjárt kezdődik, gondolom ezért tart ilyen sokáig ezt kideríteni.....

update: megkérdeztem, először England + Ireland volt, aztán mondtam, hogy én továbbra is látom, fogadni is tudnék a linken keresztül időt kért majd mondta, hogy a meccsre bárki fogadhat DE az ingyenes ajánlat csak az Angliában élők számára elérhető ( az írek időközben eltűntek). megkérdeztem, hogy akkor miért írja ki nekem, akkor én miért láttam? azt mondta nekem nem kéne ezt látnom  ;D

Sziasztok!

Új vagyok az oldalon, s az online sportfogadás világában. Eddig offline játszottam csak, de most meguntam a lottózókba járkálást, illetve, hogy tippmix mindig 10% gyengébb oddsokat ad.
A minap barangoltam a neten, s a lehetőségeket vizsgáltam, s nagyon megörültem, hogy a bet365 200 fontos kezdési bónusszal csalogatja a játékosokat, majd nemsokára rá kellett jönnöm, hogy idehaza csupán 15 ezer a bónusz :(, ami messze elmarad az angoltól....
Az lenne a kérdésem, hogy érdemese beregisztrálni ide, avagy keressek más szolgáltatót? Aki tud segítsen, mik a pro illetve kontrák itt, illetve milyen más szolgáltatót lenne érdemes megnéznem?
+1 Olvastam ezt a Parlayt, de 365 oldalon sehol sem találtam. Ez most csak időszakos, avagy állandó?
Segítségetek előre is köszönöm.
ui: Szokott Karácsonykor valamilyen bónusz lenni? Nehogy belépjek, s egy hét múlva pedig lemaradjak egy jobb Karácsonyi belépő bónuszról?

az oddsaik nem rosszak
a mérkőzés előtti kínálat bőséges
az élő fogadás kínálat szerintem náluk a legjobb
(számomra) könnyen kezelhető, jól átlátható felület
cash-out (nem kell feltétlen vissza biztosítani)

a bónuszuk meg simán jó, forgatás szempontjából is elég kedvező. nekem nem rémlik, hogy adnának karácsonykor valami speckó befizetési bónuszt.  :o

Mindenképp érdemes regisztrálni, a legtöbben itt játszanak, nem véletlenül. Élő fogadásban a legjobb, de minden másban (kínálat, oddsok, stb.) is jó. Ha viszont csak meccs előtt fogadsz, akkor találsz jobb oddsokat adó irodákat is.

#6064 december 13, 2016, 21:36:52, SPF Admin
Idézetet írta: lastmohican Dátum december 12, 2016, 06:41:51
Sziasztok!

Új vagyok az oldalon, s az online sportfogadás világában. Eddig offline játszottam csak, de most meguntam a lottózókba járkálást, illetve, hogy tippmix mindig 10% gyengébb oddsokat ad.
A minap barangoltam a neten, s a lehetőségeket vizsgáltam, s nagyon megörültem, hogy a bet365 200 fontos kezdési bónusszal csalogatja a játékosokat, majd nemsokára rá kellett jönnöm, hogy idehaza csupán 15 ezer a bónusz :(, ami messze elmarad az angoltól....
Az lenne a kérdésem, hogy érdemese beregisztrálni ide, avagy keressek más szolgáltatót? Aki tud segítsen, mik a pro illetve kontrák itt, illetve milyen más szolgáltatót lenne érdemes megnéznem?
+1 Olvastam ezt a Parlayt, de 365 oldalon sehol sem találtam. Ez most csak időszakos, avagy állandó?
Segítségetek előre is köszönöm.
ui: Szokott Karácsonykor valamilyen bónusz lenni? Nehogy belépjek, s egy hét múlva pedig lemaradjak egy jobb Karácsonyi belépő bónuszról?

A bet365 aktuális ajánlatait ITT találod, köztük a parlay bónusz is.

Mondjuk úgy, hogy a bet365 egy alap fogadóiroda azoknak akik online fogadnak, de hasonló cipőben jár az Unibet is, ahol egy 10.000 forint értékű kezdő bónusz vár rád, illetve amennyiben általunk regisztrálsz akkor egy 5.000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz. További részletek

#6065 december 14, 2016, 16:18:16, Irtis
A Bet365 megint alkotott. Nem érhető el a cash out a Gálfi - Wikhlyantseva teniszmeccsen. Pont a kezdés előtt, de már az élő felületen tettem, talán az a baj, hogy még nem kezdődött el akkor a meccs, bár normál esetben ilyenkor is kéne cash out. Természetesen reklamáltam, de egy különösen hülye droidot sikerült kifognom (csatolva). Csak azt hajtogatta, hogy a gyakori oddsváltozások miatt nincs cash out. Aha. És akkor miért van a többi 99% teniszmeccsen, ahol ugyanilyen oddsváltozások vannak? Nem az a baj, hogy nincs, mert benne van a szabályzatukban, hogy nem garantált szolgáltatás, de könyörgöm, miért nem lehet jelölni, ha épp valamiért nem elérhető?! Már többször javasoltam ezt nekik, de hát nem akarnak fejlődni... És azt se szeretem, ha hülyének néznek. Teljesen egyértelmű, hogy ki van kapcsolva a cash out, és nem az oddsváltozások miatt nem elérhető.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 14, 2016, 16:09:09
A Bet365 megint alkotott. Nem érhető el a cash out a Gálfi - Wikhlyantseva teniszmeccsen. Pont a kezdés előtt, de már az élő felületen tettem, talán az a baj, hogy még nem kezdődött el akkor a meccs, bár normál esetben ilyenkor is kéne cash out. Természetesen reklamáltam, de egy különösen hülye droidot sikerült kifognom (csatolva). Csak azt hajtogatta, hogy a gyakori oddsváltozások miatt nincs cash out. Aha. És akkor miért van a többi 99% teniszmeccsen, ahol ugyanilyen oddsváltozások vannak? Nem az a baj, hogy nincs, mert benne van a szabályzatukban, hogy nem garantált szolgáltatás, de könyörgöm, miért nem lehet jelölni, ha épp valamiért nem elérhető?! Már többször javasoltam ezt nekik, de hát nem akarnak fejlődni... És azt se szeretem, ha hülyének néznek. Teljesen egyértelmű, hogy ki van kapcsolva a cash out, és nem az oddsváltozások miatt nem elérhető.

A chatesek mindenhol olyanok mintha a világ legbutább, legtudatlanabb emberei lennének, és halvány fingjuk sincs semmiről, egyedül a copy-paste kombit ismerik. Ez itt full bohócnak néz. De nem csak ez, tényleg mind. Én azért szoktam már minden szarról screenshotot csinálni, mert azzal lehet menni a supporthoz egyenesen, valamivel több esély van ott megoldani valamit. Hja és mindig bemártom a chates kollégát ha esetleg oda mentem először  :D
Nekem a legfrissebb amikor betfairen tíz fontért kellett játszani sloton hogy részt vehess egy nyereményjátékban. Beállítottam tízcentes téteken (0.1 euró  ;D) automatára, pont annyit. Jött egy bónuszkör, kikapcsolt az auto... Mondom nem számolgatok, gyorsan megkérdem a chatet hol járok. Húsz perc után, mire nagy nehezen tudattam vele hogy milyen promójukról van szó (nem tudta hogy létezik), előállt a válasszal: 1,69 -et tettem fel. Aham, tízcentes azaz 0.1 eurós tétekkel nyilván.  :D Pedig ő annyit lát, szóval még 8,31-et tegyek fel, de ha nem hiszem el neki, játsszak egy 10-et  :redchug: Majom.
Unibet community-n egyszer volt szó valami olyasmiről hogy a chates azt mondta hogy vannak botok a pókerasztalon  :redchug: Tehát ezekről ennyit.

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 14, 2016, 16:55:09
A chatesek mindenhol olyanok mintha a világ legbutább, legtudatlanabb emberei lennének, és halvány fingjuk sincs semmiről, egyedül a copy-paste kombit ismerik. Ez itt full bohócnak néz. De nem csak ez, tényleg mind.

Azért nem mind. Volt már dolgom értelmes chatessel is a Bet365-ön, aki el tudta érni, hogy kapcsolják vissza a cash outot (természetesen az angol chaten volt, magyarral nem is próbálkozok).

A magyarral nem is szabad, a létező legbutább és legsemmirekellőbb ügyfélszolgálat ever. Az Unibeté viszont elég jó magyar szinten, sokkal segítőkészebbek, mint pl. a bet 365-ön.
Nem rosszból mondom, de a nők meg aztán tényleg katasztrófák az ilyen ügyfélszolgálatoknál.

Nekem a sportingbetnél volt a kedvencem, mikor az alacsony limitekre és ezek okára rákérdeztem, akkor azt javasolták, hogy tegyem meg ugyanazt a fogadást többször...


Vannak mostanában érdekes dolgok a Bet-nél...  :bash:



Idézetet írta: Tinyo Dátum december 15, 2016, 21:30:03
Vannak mostanában érdekes dolgok a Bet-nél...  :bash:
Es utolag nem javitottak ki?

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum december 16, 2016, 11:38:13
Es utolag nem javitottak ki?

Az ügyfélszolgálat annyit írt hogy elküldte felülvizsgálatra, ez 24-72 órát vesz igénybe... :-\

Sziasztok azt szeretnem kerdezni h engem delutan folyaman le korlatoztak es esetleg van olyan koztetek aki igy jart es egy ido utan meg szunt a korlatozas?

Az biza úgy marad.. Új számla kell :D