Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Idézetet írta: Jenci84 Dátum május 30, 2014, 22:20:18
Leírom az én VB-met:

CSOPORTKÖR
"A" csoport: 1. Brazília, 2. Mexikó
"B" csoport: 1. Spanyolország, 2. Hollandia
"C" csoport: 1. Japán, 2. Kolumbia
"D" csoport: 1. Anglia, 2. Uruguay
"E" csoport: 1. Franciaország, 2. Svájc
"F" csoport: 1. Argentína, 2. Nigéria
"G" csoport: 1. Németország, 2. Portugália
"H" csoport: 1. Belgium, 2. Oroszország


Játszd meg a Sportingbetnél!   ;)
Minden nap be lehet küldeni egy ilyen teljes tippsort a vb kezdetéig, ha volt aznap egy kiértékelt fogadásod.
A telitalálat 30 milliót ér.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 31, 2014, 05:59:07
Játszd meg a Sportingbetnél!   ;)
Minden nap be lehet küldeni egy ilyen teljes tippsort a vb kezdetéig, ha volt aznap egy kiértékelt fogadásod.
A telitalálat 30 milliót ér.

Knapp, hogy lehet visszanézni a megtett érvényes kitöltött táblázatokat, tippeket?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum május 31, 2014, 06:30:45
Knapp, hogy lehet visszanézni a megtett érvényes kitöltött táblázatokat, tippeket?

A 30 milliós felirat mellett jobbra van a "Részvételi feltételek" linkje, az alatt egy legördülő menüben az ELŐZMÉNYEK. Látszik az is, hogy érvényes-e már a tipp.

Félsz, hogy kétszer játszod meg a jó tippsort és osztozkodni kell magaddal?  :)

Egyébként tényleg érdemes valami rendszert csempészni a tippelésbe, ha már ennyi lehetőségünk van.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 31, 2014, 07:09:20

Egyébként tényleg érdemes valami rendszert csempészni a tippelésbe, ha már ennyi lehetőségünk van.

Így van.  :) Köszi a segítséget!  :beerchug:

Én azt remélem, hogy Spanyolország kizúg! Én a vb meccsein szórakozni szeretnék, de a spanyolok meccsei csak kínzásnak jók. Én nem akarok 1-0-kat látni. Én annak szurkolok, hogy villámgyorsan zúgjanak ki. TEgnap néztem az angol csapatot, ez egy mocskos nagy égés lesz. Bár az angolok sem bíznak semmiben, és mivel pesszimiszták (vagy realisták), így égés nem lesz, de kiesnek a picsába, azaz nem lépnek tovább. Afrika szerintem lebőg, Knapphez hasonlóan én is a dél-amerikai csapatoktól várok sokat. Chile, Brazília, Uruguay és Argentína szerinten jó lesz, Kolumbia meg vagy igen, vagy nem, és nem elsősorban Falcao miatt. Szerintem Falcao eleve túl van értékelve.

Spanyol és angol égést várok, és a dél-amerikai csapatoknak szurkolok, főleg a braziloknak. Remélem Neymar olyan formában lesz, mint a Konföderációs kupán volt.  ;D


Én nagyon kíváncsi leszek Japánra, amit tavaly a Konföderációs Kupán játszottak az hihetetlen volt. A mai napig nem értem hogy kaptak ki az olaszoktól 4-3-ra. A braziloktól nem várok sokat, Neymaron kívül nincs igazán nagy klasszisuk.  Argentina, Mexikó, Uruguay viszont szerintem jól szerepelhet.

Anglia nagy kérdés, ebben a csapatban sokkal több lenne szerintem, de valahogy soha nem jön ki náluk a jó szereplés. Szerintem elöl most sokkal jobban állnak mint mondjuk 4 éve, de a baj az hogy nincs sok elképzelés a játékukban. 

Néjmár? Szerintem rendezzünk egy versenyt. Mindenki tippelje meg, hogy hány hasonló jelenete lesz az idei foci vb-n:

Crazy Neymar Dive Animation Vs Uruguay


;D ;D ;D

Idézetet írta: Milan Dátum május 31, 2014, 14:13:00
Néjmár? Szerintem rendezzünk egy versenyt. Mindenki tippelje meg, hogy hány hasonló jelenete lesz az idei foci vb-n:

Crazy Neymar Dive Animation Vs Uruguay


;D ;D ;D

Annyi lesz, hogy összevágjanak belőle egy újabb Mátrix részt.  ;D

Hollandiát és Franciaországot a végső győzelemre is esélyesnek tartom + gyors spanyol és német búcsút szeretnék. A tavalyi KK alatt Japán kellemes benyomást keltett, hasonló folytatásban bízom. Az afrikaiaknál nem érzek átütőerőt egyik nemzeti csapatban sem, a tengerentúliaknál is csak az argentinok játéka meggyőző; a brazil vb sikert kizártnak tartom ===> a szövetségi kapitány menesztését jósolom.

Már megszületett három long-term tipp (azonos téttel ment, bár a sorrend tükrözi az erősséget):

#1 Legtöbb kapuralövés a csoportmérkőzések során Portugália 23,00 unibet
#2 Gólkirály Benzema 28,00 unibet
#3 Játékos saját térfeléről lő gólt Igen 35,00 unibet

Hollandia szerintem is leszerepel, és én Belgiumot sem tartom akkora meglepetéscsapatnak. Szeretném ha alávágnának egy-két nagycsapatnak, de az hogy kijutottak egy viszonylag könnyű csoportból, még nem garantálja hogy olyan jól szerepeljenek mint ahogy sokan - köztük szakértők is - várják. Túl fiatalok, és ezzel hatalmas terhet raktak rájuk. Argentína sajnos jó lehet, és én Angliát érzem többnek mint amit elvárnak tőlük.
A spanyoloknál most nézem VDB nem tart igényt Carvajalra, Llorentére, Navasra, őrület. Ezzel ők sem jutnak sokáig. Costa kérdéses milyen állapotban lesz, az egy vbn nem fér bele hogy tíz perc után lecserlégessék. Villa felett eljárt az idő, Torres meg  :redchug:.  Aztán meglátjuk, én azért a Kölyöknek szurkolok. Carvajal is gyengébb lenne mint Azpi, vagy Juanfran? Főleg egy ekkora szezon után, amikor tele van önbizalommal?
Németek és a brazilok a legesélyesebbek nálam, de van egy olyan érzésem hogy Di Mágia tovább varázsol, Messi meg csak ráphent a vbre. Szóval ez a hármas nyerhet.

Ha már meglepetés, akkor szerintem: Bosznia-Hercegovina! Besic-ék megmutatják majd a csapatküzdelem titkát.  ;)

Bevállalnák egy hasonló: legalább negyeddöntőig jutnak, 4.50-ért.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum május 31, 2014, 15:34:59

#2 Gólkirály Benzema 28,00 unibet

Szerintem ezt rossz topicba írtad. Ez itt nem az idiótaságok topic, ide a VB-vel kapcsolatos KOMOLY dolgokat kell írni.  :bash: ;D

Idézetet írta: Lord Dátum május 31, 2014, 19:28:23
Szerintem ezt rossz topicba írtad. Ez itt nem az idiótaságok topic, ide a VB-vel kapcsolatos KOMOLY dolgokat kell írni.  :bash: ;D

4-5ször belebotlik a kapu előtt, meg 3-4-szer fejberúgják labdával. Szerintem teljesen korrekt.  :redchug: :redchug: :D

Idézetet írta: CaeSar Dátum május 31, 2014, 19:33:03
4-5ször belebotlik a kapu előtt, meg 3-4-szer fejberúgják labdával. Szerintem teljesen korrekt.  :redchug: :redchug: :D

valami ilyesmire gondoltam én is :laugh:

Irán végez az "F" csoport utolsó helyén @ 1.57

Ez szerintem nagy ajándék lehet. Argentínával, Nigériával és Bosznia-Hercegovinával vannak egy csoportban, szerintem mindhárom csoportellenfél minimum 2 góllal jobb Iránnál.