Sportfogadás az életünk > Szerencsejáték-ipar

Hírek a szerencsejáték világából

<< < (2/9) > >>

Admin:

--- Idézetet írta: Alk - Augusztus 09, 2020, 11:23:33 am CEST ---Amíg a High Streeten 100 méteren belül megtalálhatók a Ladbrokes, Paddy, Betfred, William Hill irodái, adddig ez csak egy extra milet fog jelenteni a fogadóknak. Személy szerint inkább a slotokat tüntetném el a pubokból és az említett földi irodákból.

--- Idézet vége ---

Gondolod azokra (helyi, földi irodák) nem vonatkozik a korlátozás?

Alk:

--- Idézetet írta: SPF Admin - Augusztus 10, 2020, 13:44:34 pm CEST ---Gondolod azokra (helyi, földi irodák) nem vonatkozik a korlátozás?

--- Idézet vége ---

Mindenképp ki kéne rájuk is terjeszteni, hogy értelme legyen. Ehhez azonban be kéne vezetni a regisztrációt, össszekötni az összes szolgáltató adatbázisát, és követni a havi mérlegét a játékosoknak egyenként. Legkönnyebben ezt úgy lehetne kiváltani, ha fizetni csak pl egy erre a célra létrehozott tagsági kártyával lehetne, havi 100 fontos feltöltési limittel. Aztán az online és offline összesített mérleget is vezetni kéne valahogy. Ha ez mind megvan, a slotokkal is kezdeni kéne valamit, amik ugye csak casht fogadnak el, illetve a szinte bárhol megvásárolható sorsjegyekkel is. Plusz ott vannak a lottójátékok.

Továbbá azt sem tudom, hogy mennyivel lenne előrébb a világ, ha az intézkedések okozta esetleges iroda ritkítások miatt x ezer ember elveszítené a munkáját csak azért, mert másik x ezer képtelen normálisan menedzselni az életét. Persze, segítsék a függőket, de kezd nagy divat lenni, hogy 1 emberért beáldozunk csomó másikat. Kicsit olyan, mint Rick és Morty egyik részében, amikor egy ártatlannak hitt Fingnak elnevezett űrlényt mentenek meg a fogságból, s menekülés közben a fél város odavész. Végére kicsit elkalandoztam.

Admin:
Figyelj Alk, ahogy én ismerem őket, ha oda jutnának, hogy ezt bevezessék, akkor simán az offline irodák sem kerülnének le a listáról. Non-stop baszogatják őket is, legalábbis én személyesen napi szinten olvasok erről. A slotoknál is 2 fontos korlátozást akartak bevezetni, lehet be is vezették? Fogalmam sincs, mert annyira nem érdekelt a téma.

Mindeközben 12-13 éves brit (és nem csak) csajok szétkúrják az agyukat napi/heti szinten, de a lényeg náluk, hogy "védjük meg a játékosokat, s főleg a gyerekeket". Nyugi, ezzel az indokkal vezették be Magyarországon is a monopóliumot. Védjük a játékosok érdekeit, hogy ne nyerőgépezenek a kocsmákban. Véditek ti az apátok retkes faszát. És a vicc, hogy a nép ezt benyeli, sőt még tapsikál is.  ;D (mondhatjátok, hogy elkanyarodom a témától, pedig a kettő összefügg - kamu mindkettő).

Csak azt nem értem, hogy egy olyan iparág, mint a szerencsejáték miért jelent ekkora problémát a brit politikusok számára? A cégek ott vannak bejelentve, ott is adóznak, s nem 1-2 font bevételük van ebből. Habár a mai világban semmi sem lep meg.

Powell:

--- Idézetet írta: SPF Admin - Augusztus 10, 2020, 18:16:30 pm CEST ---Figyelj Alk, ahogy én ismerem őket, ha oda jutnának, hogy ezt bevezessék, akkor simán az offline irodák sem kerülnének le a listáról. Non-stop baszogatják őket is, legalábbis én személyesen napi szinten olvasok erről. A slotoknál is 2 fontos korlátozást akartak bevezetni, lehet be is vezették? Fogalmam sincs, mert annyira nem érdekelt a téma.

Mindeközben 12-13 éves brit (és nem csak) csajok szétkúrják az agyukat napi/heti szinten, de a lényeg náluk, hogy "védjük meg a játékosokat, s főleg a gyerekeket". Nyugi, ezzel az indokkal vezették be Magyarországon is a monopóliumot. Védjük a játékosok érdekeit, hogy ne nyerőgépezenek a kocsmákban. Véditek ti az apátok retkes faszát. És a vicc, hogy a nép ezt benyeli, sőt még tapsikál is.  ;D (mondhatjátok, hogy elkanyarodom a témától, pedig a kettő összefügg - kamu mindkettő).

Csak azt nem értem, hogy egy olyan iparág, mint a szerencsejáték miért jelent ekkora problémát a brit politikusok számára? A cégek ott vannak bejelentve, ott is adóznak, s nem 1-2 font bevételük van ebből. Habár a mai világban semmi sem lep meg.

--- Idézet vége ---
Magyarországon alapvetően kiváló ötlet lett volna,de ahogy mondom semmi köze nem volt ahhoz,hogy védjük a játékosokat.Egyszerű pénz újraelosztás történt.Az meg,hogy sokan benyelik az... :bash:.A birkát könnyű terelni.

Admin:
Curacao to rein in online gambling

Curacao, which is one of the most popular licensing jurisdictions for grey and black-market online offshore operators, has agreed to significantly tighten standards in exchange for financial support from the Netherlands during the ongoing Covid-19 pandemic.

According to the agreement, Curacao will have to establish an independent gambling regulator, ensure that Curacao-licensed operators will conform to the rules and regulations that are prevalent in their targeted markets, and arrange that all applicable taxes and licensing fees are collected from locally licensed operators.

The new measures are scheduled to be implemented from 2021 onward.

Currently, there are over 1,000 Curacao licensed websites operated by ca. 300 licensees (Malta has ca. 800 websites across ca. 250 licensees).

Mi lesz veled 1XBet (és klóntársaid)?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése