NBA Fogadások 2014/15

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy gyors kérdés http://www.rotoworld.com/playernews/nba/basketball-player-news az itt megjelnő infók amikor postolnak AM PM az oké de hogy amerikai idő szerint irja ki hogy mikor rakták ki vagy esetleg eus időben vannak kinn?

Idézetet írta: Lancer Dátum november 09, 2014, 14:04:47
Egy gyors kérdés http://www.rotoworld.com/playernews/nba/basketball-player-news az itt megjelnő infók amikor postolnak AM PM az oké de hogy amerikai idő szerint irja ki hogy mikor rakták ki vagy esetleg eus időben vannak kinn?

Amerikai keleti parti idő szerint, 6 óra eltérés. Meccsek előtt kb fél órával szokták kirakni a hiányzókat.

Van infótok arról, hogy Gay és Cousins játszik-e ma? Ha igen elég nagy value van a Kings győzelmében. Bár gyanítom, amint kiderül, esni fog az odds, de talán lesz 1-2 iroda amelyik lassabban reagál.


Idézetet írta: Lewis52 Dátum november 09, 2014, 19:59:22
Van infótok arról, hogy Gay és Cousins játszik-e ma? Ha igen elég nagy value van a Kings győzelmében. Bár gyanítom, amint kiderül, esni fog az odds, de talán lesz 1-2 iroda amelyik lassabban reagál.

Most jött ki, hogy Gay valószínűleg játszik, így szerintem Boogie is bevállalja, ha 50-50.

Egyre masszívabb ez a Thunder. Szerintem jót tesz nekik az, hogy nem számíthatnak egyelőre a Durant - Westbrook párosra. Szerintem ha így folytatják, az idei gyűrű legnagyobb várományosai lesznek. Bár elfogult vagyok, Adams nagy kedvencem.

Idézetet írta: iLogic Dátum november 10, 2014, 03:36:11
Egyre masszívabb ez a Thunder. Szerintem jót tesz nekik az, hogy nem számíthatnak egyelőre a Durant - Westbrook párosra. Szerintem ha így folytatják, az idei gyűrű legnagyobb várományosai lesznek. Bár elfogult vagyok, Adams nagy kedvencem.

Pontosan, bár nálam csak 2.-ak, egyszerűen nem látom, hogy a Sixers-t melyik csapat tudná elütni a gyűrűtől.

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum november 10, 2014, 06:37:51
Pontosan, bár nálam csak 2.-ak, egyszerűen nem látom, hogy a Sixers-t melyik csapat tudná elütni a gyűrűtől.

Nem lehet egyforma a véleményünk, ez természetes. De az elmúlt években szerintem pont a csapategység hiányzott az OKC gyűrűjéhez, gondolták, hogy a Durant - Westbrook - Harden hármas megold mindent. Most viszont küzdeniük kell, ez meg egyértelműen építi a csapategységet. Nem azt mondom, hogy már most az egyik gyűrű-várományos csapat, de jó úton haladnak.

Nem igazán értem az OKC-t. Mármint a körülöttük lévő pozitív bizakodást. Ez egy kőkemény alapszakasz lesz számukra efelől kétségem sincsen. Mindenki azt gondolja, hogy majd Durant-Westbrook duó fittebben érkezik meg a PO-ra, de szerintem pont, hogy fáradtabb lesznek, mint Duncanék.
A vélemény az OKC-ról. Durant és Westbrook visszatérésének ideje december eleje közepe (de inkább utóbbi). Én ha egy kicsit kedvezni akarok nekik akkor már mindketten pályán lesznek dec 10. körül. Mire formában lendülnek az dec 15-20 mondjuk (és ez erős jóindulat). Addig mi vár a Thunderre?
7 idegenbeli meccs amiből elvileg csak a New Orleans és a Boston nem nyerhető.
7 hazai meccs amiből 2-3 nyerhető.
Szóval a következő 14 meccsen 7-8 győzelmet kéne hozniuk úgy, hogy eddig 2-5-el állnak, és csak a gyenge Denvert és a formába lendülő Kingset sikerült verni.

Mivel eddig pozitívabb voltam, most jönnek a reális dolgok. Ebből a 14 meccsből 2 b2b lesz, amit ilyen kerettel biztosan elbuknak. Eléggé sűrű meccsprogramjuk lesz nov 23-ig hiszen 13 nap alatt 8 meccset játszanak. Ebből minimum lesz 5-6 vereségük, mert nem elég minőségi a jelenlegi keret. Szóval szerintem a következő periódust egy  4-10 vagy 5-9-el vagy 6-8 abszolválják majd véleményem szerint.
Ami azt jelenti, hogy 21 meccs után (ami a bajnokság egynegyede) legjobb esetben is 8 - 13 állnak, de inkább 7-14-el, ami 33-38% közötti teljesítmény.
Mivel nyugaton a PO-hoz 60% vagy fölötti teljesítmény kell, ezért a maradék 60 meccsen nagyon bele kell húznia a Thundernek. 
A maradék hatvan meccsből minimum 42-44 győzelmet kell összeszedni, ami 70% fölötti teljesítmény.
Ez még vállalható is lenne, azonban most jön a feketeleves.
Miután KD és Westy visszatért rögtön jön nekik egy: Cleveland, Minny, Gsw, Phoenix (2x), New Orleans, Spurs, Portland, Charlotte és Dallas decemberi zárásként. Ebből a 10 meccsből szerintem minimum 4-et elbuknak. Ráadásul 3 b2b lesz.
Ha ez nem lenne elég az április elejéig tartó alapszakaszban a következő ellenfelekkel játszanak (amik komolyabb meccsek):
Washington (o),(i)
GSW (o),(i),
Houston (i),(o)
Cleveland (i)
Miami (i),(o)
Memphis (i),(o),(i)
New Orleans (o),(i)
Clippers (o),(o)
Dallas (o),(i),(o)
Portland (i),(o)
Charlotte (i)
Chicago (i),(o)
Toronto (o)
Spurs (i),(o)
Ez 27 komolyabb mérkőzés amiből szerintem minimum 9-11 vereség azért becsúszik (és akkor még nagyon optimista voltam...) Akkor máris 14-15 vereségnél járunk, és még ott vannak b2b-k, amiből 11 lesz.

Én nagyon kevés esélyt látok arra, hogy ilyen erős nyugaton egyáltalán a PO-ba kerüljön a Thunder, és ha mégis odakerülnének akkor hullafáradtak lesznek (és nem csak Duranték, hanem főleg Ibakáék).
Arra hogy az OKC bajnok legyen konkrétan 0%-ot látok, mert ha tavaly nem tudták behúzni akkor idén ennyi sérülttel és ilyen sorsolással, egyszerűen semmi esély rá.

Arra hogy bekerülnek a PO-ba, szerintem 5-10% esély van, de csak akkor ha visszatér a két sztár és rögtön szárnyakat kap a csapat és rommányerik magukat.

Nem tudjátok azt, hogy mi az a szám, ami a Cavs bemutatása alatt szól? Vmi feka zene, én annyit vettem ki belőle, hogy "turn up", de az is lehet, hogy "turn down".

Idézetet írta: iLogic Dátum november 11, 2014, 01:12:53
Nem tudjátok azt, hogy mi az a szám, ami a Cavs bemutatása alatt szól? Vmi feka zene, én annyit vettem ki belőle, hogy "turn up", de az is lehet, hogy "turn down".

DJ Snake & Lil Jon - Turn Down for What

Köszönöm junglefever, életet mentettél (konkrétan nem az enyémet, hanem leendő gyermekeimét, ha hinni lehet barátnőm állításának)!  :beerchug:

November 13., csütörtök:

2014.11.13 1:00   Washington - Detroit   1.38   -   3.10

2014.11.13 1:30   New York - Orlando   1.28   -   3.80

2014.11.13 1:30   Miami - Indiana   1.28   -   3.80

2014.11.13 1:30   Boston - Oklahoma City   1.40   -   3.00

2014.11.13 1:30   Atlanta - Utah   1.28   -   3.80

2014.11.13 2:00   New Orleans - L.A.Lakers   1.16   -   5.50

2014.11.13 3:00   Denver - Portland   -   -   -

2014.11.13 3:00   Phoenix - New Jersey   1.48   -   2.70

2014.11.13 4:00   Minnesota - Houston   3.10   -   1.38


Tippek, vélemények?

Kobe alltime első lett ma...............................

...........a legtöbb kihagyott mezőnydobás kategóriájában ;D ;D ;D ;D

11 kellett neki, nem bízta a véletlenre ;D

Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 12, 2014, 07:18:13
Kobe alltime első lett ma...............................

...........a legtöbb kihagyott mezőnydobás kategóriájában ;D ;D ;D ;D

11 kellett neki, nem bízta a véletlenre ;D

Sose felejtem el azt a 2006 januári meccsét, ahol egymaga 81 pontot dobott a Raptors ellen.....

http://www.lakersnation.com/historic-box-score-kobe-bryants-81-point-game-against-toronto/2013/05/13/