ATP - Dubai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 február 26, 2010, 15:44:35, Milan
Baghdatis - Berrer

tipp: hendikep Baghdatis -2,5 game
odds: 1,76
iroda: unibet

[e]Legyen akár kettő, akár három szett ezen a Baghdatis - Berrer mérkőzésen, (melyen számomra egyértelmű a ciprusi győzelme) 3 game különbséggel jobb lesz a végén Baghdatis. Tehát Baghdatis győzelmét veszem alapul. Két szett esetén csak két darab 7:6os szett esetén nem jön a tippem, ezt az eredményt pedig nehezen tudom elképzelni. Három szett esetén, pedig a Berrer által megnyert szett csak szoros lehet és az abban összeszedett hátrány maximum 1-2 game lehet. Ezt pedig ledolgozza Baghdatis az általa megnyert szettekben és így is minimum 3 game különbséggel nyeri a mérkőzést. Berrer nem rossz idén, de most fejet kell hajtania a ciprusi előtt és ez a 3 game nagyon minimális. Talán még egy 6:3as Baghdatis szett is lesz a meccsen,  jobb esetben ehhez is csupán 1 break szükséges. Baghdatis pedig ilyen eredményre a németnél jobb teniszezők ellen is képes.[/e]

Eredmény: 7-6 6-1
3,52 pont

#16 február 25, 2010, 16:52:46, Milan
Janko Tipsarevic-Mikhail Youzhny

tipp:Tipsarevic
odds:2.15
iroda:[ex]expekt[/ex]

Tipsa nem valami jó formában kezdte az évet, de most minden megváltozhat...mivel a bődületes returnök és a nagyon jó fogadójáték mellé megtanult adogatni is így már nem teljesen instabil a szervája...így pedig nem egyszerű megverni...Az orosz Rotterdamban domborított, de a döntőt fel kellett adnia sérülés miatt, majd egy hetet pihenve érkezett a tornára ahol megygűlt a baja Lacko-val és Phau-val is, és ami feltünő volt, hogy az adogatásait sokszor elveszítette...pedig ez a 2 ellenfél sehol sincs a szerbhez képest fogadás terén...eddig 3x találkoztak 2x nyert Tipsa és 1x örülhetett Youzhny, és mindig kemény csatákat vívtak...az egyetlen veszélyeztetője a tippnek hogy Tipsa könnyen össze tud omlani, de ha a szervái helyén lesznek akkor most nem lesz gondja...remélem fizikálisan is össze tudta szedni magát, de nem hinném hogy a sérülése után az orosz klaszisokkal jobb erőállapotban lehetne nála...

Eredmény: 0-2
-1 pont

#17 február 26, 2010, 15:44:55, Milan
Baghdatis, M - Berrer, M
Tipp: Berrer, M. HC+1,5 szett
Odds: 1,53
Fogadóiroda: Unibet

[e]Még ha sikerül is Baghdatis-nak nyernie, mint ahogy azt a ,,hivatalos" erőviszonyok előrejelzése alapján hinni lehet, nem lesz egyszerű dolga a jó formába lendült német ellen. A ciprusi nagyon jól kezdte az évet, mindjárt a második tornáját megnyerte Sydney-ben és az lehetett hinni, hogy a régi Baghdatis tért vissza. Maradjunk annyiban, hogy ennek ellenére nem annyira meggyőző a játéka, bár az látszik, hogy már szinte bárki ellen versenyképes. Berrer jó passzban van, megy neki a játék, nyert egy hazai rendezésű CH tornát majd döntőt játszott Zágrábban és ha itt az előző fordulóban Davydenko nem adja fel ellene a meccset játékkal is meg tudta volna verni. Nyilván nem nőnek a fák az égig, itt ma vereség is lehet a vége, de tele van önbizalommal és ez legalább egy szettre elég lesz Baghdatis ellenében. [/e]

Eredmény: 2-0
-1 pont

#18 február 27, 2010, 12:40:57, Milan
Baghdatis - Djokovic

tipp: 2,5 szett felett
odds: 2,45
iroda: [bs]betsson[/bs]

[e]Djoko keresztbe tett nekem a Ljubicic elleni mérkőzésén, hiszen azon szettveszteség nélküli győzelmet vártam tőle. Az első szettet, amit 6:2re vesztett el a szerb, pont nem láttam, de a következő kettőben mutatott játékával vélhetően az első szett is meg lett volna. A döntő szettben például még game-et sem nyert Ljubicic. Most Baghdatis következik Djokovic számára és nem lesz ez sem könnyű mérkőzés. Nagy küzdő a ciprusi, mondjuk Djoko sem kisebb, így jó kis mérkőzésnek nézünk elébe. Szerintem akár még ki is kaphat Djokovic, bár inkább a győzelmét preferálom, de Baghdatis nem fogja tálcán kínálni neki, meg kell szenvednie érte a szerbnek. Baghdatis ha nem is nyer, egy szettre viszont mindenképpen jó lesz. Korábbi egymás elleni mérkőzéseik is egytől egyig nagy csatát hoztak, mindegyiken csak nüanszok döntöttek. [/e]

Eredmény: 1-2
4,90 pont

#19 február 27, 2010, 12:41:11, Milan
Marcos Baghdatis - Novak Djokovic
Tipp: Novak Djokovic 2-0
Odds: 1,80
Fogadóiroda: [bs]Betsson[/bs]

[e]Baghdatis az első szettben megnyerte a meccset Berrer ellen, ha a német a rövidítésben egy kicsit jobban koncentrál, akkor egész másképp is alakulhatott volna a vége. Mindegy, nincs ,,ha", ezzel csak arra akartam utalni, hogy számomra nem volt meggyőző a ciprusi (az igazsághoz hozzátartozik, hogy a második szettet már nem láttam, az eredmény alapján az már ,,mészárlás" volt). Djokovic egymás után kétszer is három szettes meccsre kényszerült és mindkétszer az első szettet bukta, kicsit tehát álmos a kezdése. Ezt a meccset viszont már nem szórakozhatja el, ha szettet enged Baghdatis-nak, arra rámehet a mérkőzés. A ciprusit feszes játékkal simán meg lehet fogni és Djokovic már számtalanszor bebizonyította, hogy képes erre. A szerbnek óriási sansza van, hogy megvédje dubai-i címét, ami 500 ranglista pontot jelent. [/e]

Eredmény: 1-2
-1 pont

#20 március 04, 2010, 14:21:23, Milan
Mikhail Youzhny - Novak Djokovic
Tipp: Novak Djokovic HC-1,5 szett
Odds: 2,06
Fogadóiroda: Unibet

[e]Hát ezt nem hiszem el, Djokovic egymás után harmadszor is elaludta a mérkőzése első szettjét (6-7), aztán kaparhatott, hogy vissza tudjon jönni, de harmadszor is sikerült neki (6-3, 6-4). Most aztán mi várható az ellen a Youzhny ellen, aki nem kis szerencsével végiggázolt a felső ágon? Nem arról van szó, hogy a meccseit szerencsével nyerte, hanem arról, hogy szépen eltakarították az útjából az igazán veszélyes ellenfeleket. Tipsarevic kiejtette Murray-t, Melzer pedig Robredo-t és Cilic-et is. Az orosznak már csak a megfáradt ,,hősöket" kellett elintéznie, ez pedig összejött neki, így Rotterdam után újra döntőt játszhat. Djokovic pedig készülhet a visszavágásra, hiszen Hollandiában éppen ellene nyert Youzhny az elődöntőben egy két tie-break-es meccsen. Most sem ennyire szoros meccset, sem pedig Youzhny győzelmét nem várom.[/e]

Eredmény: 1-2
-1 pont

#21 március 04, 2010, 14:21:48, Milan
Youzhny - Djokovic

tipp: pontos eredmény: Djokovic 2:0-ra nyeri a mérkőzést
odds: 1,9
fogadóiroda: bet365

[e]Nagyon jól teljesít a szerbek kiválósága Novak Djokovic ezen a tornán. Állítom ezt annak ellenére, hogy csupán a legelső mérkőzését nyerte szettveszteség nélkül. Na de mis is történt, mindössze annyi, hogy rá oly sokszor jellemzően elveszítette a mérkőzések első szettjeit. De amit utána csinált, na az a lényeg, Troicki, Ljubicic és Baghdatis ellen is lehengerlően teniszezett a második két szettben, esélyt sem adva nekik. Összekapta magát, pedig nem olyan könnyű ám, háromszor egymás után 0:1ről 2:1re hozni a mérkőzést, ráadásul egy jelenleg jó Ljubicic és Baghdatis ellen is véghez vitte ezt a bravúrt. Most döntőről lévén szó, kellően koncentrált lesz már a mérkőzés elejétől kezdve, mert negyedser egymás után, azért már durva lenne szetthátrányból nyerni és rezegne a léc nagyon, lehet nem is sikerülne neki. Tudja ezt ő is, így nem "szórakozik" el egyetlen szettet sem. Youzhnyt én személy szerint egyébként a világranglistán elfoglalt 15. helyezésénél gyengébbnek tartom, nem tudom valahogy semmi extra nincs a játékában. Ezen a tornán ellenfele szinte még nem is volt, hiszen egy nagyon rossz formában levő, önmagát kereső Tipsarevic, előtte Phau és Lacko ellen meccselt. Egyedül talán az előző körben Melzert mondanám érdemleges riválisnak, de még ő sem Djokovic szintű klasszis. Viszont ellen már megszenvedett az orosz, cupán 7:5, 7:6ra tudta hozni a mérkőzést. És ha ellene megszenvedett, akkor elég könnyen megválaszolható az a kérdés, hogy mire lesz képes Djoko ellen, hát nagyon semmire. Djokovicnak még tornagyőzelme sincs idén, Youzhny meg is verte már egyszer ebben a hónapban, tehát minden szempontból nagyon motivált lesz a szerb. Barátnője és Marian Vajda, no meg a többi szerb "barát" is mentálisan nagyon erősen támogatják majd a mérkőzésen. Nem tudom elképzelni, hogy Youzhny akár csak szettet is tudna nyerne ellene a mai napon.[/e]

Eredmény: 1-2
-1 pont

En az oroszra szavazok 3,4 betfair 1 egység

Minden indoklasom lehetne az, hogy ebben van érték. Az orosz mumusa a Djokonak, elegge fekszik neki a jateka. Djoko nincs elete formajaban eleg szenvedosen nyert tegnap is, tobb mint 3 ora alatt, szoval nem is lehet tul kipihent. Legroszabb esetben is lemegy sztm 2,2 korulre valamikor a meccsen az oddsa, aztan adom is el... Szorosabb lesz ez mint ahogy várnátok... GL

Idézetet írta: Hempli Dátum február 27, 2010, 12:50:43
En az oroszra szavazok 3,4 betfair 1 egység

Minden indoklasom lehetne az, hogy ebben van érték. Az orosz mumusa a Djokonak, elegge fekszik neki a jateka. Djoko nincs elete formajaban eleg szenvedosen nyert tegnap is, tobb mint 3 ora alatt, szoval nem is lehet tul kipihent. Legroszabb esetben is lemegy sztm 2,2 korulre valamikor a meccsen az oddsa, aztan adom is el... Szorosabb lesz ez mint ahogy várnátok... GL
Én is hasonlót vártam, 2 szelvényem is vinni fogja...Az orosz nem volt rossz eddig de Djoko nagyon jól küldte, főleg az első szett vége felé...Azért remélem még lesz fordítás bár nem túl sanszos...

Na pont ugy tortent, ahogy elkepzeltem...

2.1-en tudtam eladni igy kb 60% profitom volt kimeneteltol fuggetlenul... Itt lent az alairasomba azert minusz kerult be, de valojaban jott egy kis zsir...

ATP Dubai 2024: élő közvetítés, menetrend, favoritok és fogadási oddsok

Az ATP Dubai 2024 február 26-tól március 2-ig tart. A versenyen számos topjátékos vesz részt, köztük Daniil Medvedev, a világranglista negyedik helyezettje. Olvasd tovább